Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nie będzie mogła urządzić baby shower!

Rodzina królewska surowo tego zabrania… Dlaczego?

Gabriela Czernecka 17 września 2018 08:56
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images

Baby shower? Meghan może o tym zapomnieć. Odkąd została żoną księcia Harry'ego obowiązuje ją szereg królewskich reguł i zasad, których musi przestrzegać. Co prawda część z nich, takie jak te, dotyczące ubioru, Meghan próbuje dostosowywać do siebie, to są też takie, których złamać nie może pod żadnym pozorem. Taką zasadą jest między innymi urządzanie baby shower. Meghan nie będzie mogła zorganizować takie przyjęcia dla swoich przyjaciółek. Dlaczego?

Meghan nie urządzi baby shower

Jak donoszą zagraniczne serwisy, księżna Meghan nie wyprawi baby shower! Jak na razie księżna Sussex nie jest w ciąży i jak podawała brytyjska prasa, nie chce mieć teraz dziecka, bo czeka ją dość intensywny czas związany z podróżami dotyczącymi Invictus Games 2018. Mimo to nawet jeśli Harry i Meghan oficjalnie potwierdzą, że spodziewają się potomka, to i takie doczekamy się przyjęcia, zdradzającego płeć ich dziecka. Harry i Meghan muszą przestrzegać królewskich reguł i tradycji, a to jedna z nich.

Członkom rodziny królewskiej nie wypada urządzać baby shower. Meghan będzie musiała obejść się bez niego. Jak podaje Harper's Bazaar Australia to jedna z takich zasad, których panie w royal family nie mogą ignorować.  „Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne”, wyjaśnia królewska ekspertka, Victoria Arbiter. 

Takiego przyjęcia nie urządziła choćby księżna Kate - ani przed narodzinami księcia George'a, ani przed narodzinami księżniczki Charlotte, ani niedawno, przed narodzinami księcia Louisa. Meghan będzie więc musiała w inny sposób podzielić się z koleżankami wspaniałą wiadomością o płci dziecka. Zanim to jednak nastąpi, będziemy musieli trochę poczekać..  

Księżna Meghan, książę Harry, Meghan w niebieskiej sukience, stylizacje Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.