Księżna Kate, książę William, Kate i William
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ratują małżeństwo, starając się o dziecko?! Księżna Kate po raz pierwszy komentuje plotki

Będzie kolejne royal baby?

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2019 10:19
Księżna Kate, książę William, Kate i William
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

William o ukochanej żonie wypowiada się w samych superlatywach, a Kate zjednała sobie nie tylko królową, ale i wszystkich Brytyjczyków. Mimo to od kilku miesięcy mówi się o poważnym kryzysie w ich związku, który zapoczątkowała zdrada Williama z Rose Hanbury, byłą przyjaciółką Kate. Dziś mówi się, że para próbuje uratować swoje małżeństwo, starając się o dziecko! aledwie rok temu na świecie pojawiło się trzecie royal baby, ale internauci nie mają wątpliwości, że rodzina Kate i Williama jeszcze się powiększy! Czy niebawem usłyszymy, że księżna Kate jest w czwartej ciąży? Teraz po raz pierwszy sama zainteresowana zabrała w tej sprawie głos!

Księżna Kate o czwartym dziecku

Księżna Kate jest mamą trójki dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.  Wiadomo, że na początku każdej ze swoich ciąż, żona księcia Williama cierpiała na silne mdłości i nie czuła się na siłach pełnić swoje obowiązki. Kate zawsze marzyła jednak o dużej rodzinie. Nic więc dziwnego, że fani rodziny królewskiej liczą na to, że w rodzinie pary książęcej Cambridge pojawi się kolejne royal baby. „Kate zawsze mówiła, że ​​chce czworo dzieci, a teraz wygląda na to, że spełniła swoje marzenie. William i Kate są bardzo zaskoczeni, ale także bardzo szczęśliwi. Czują, że ich rodzina jest kompletna”, zdradził jakiś czas temu informator magazynu OK! .

Od tamtej pory wiele się jednak zmieniło. Zdaniem internautów książęca para Cambridge przechodzi kryzys. Choć małżonkowie nigdy nie komentują plotek na swój temat, ich zachowanie mówi samo za siebie. Od kilku miesięcy widywani byli osobno. Jedynie podczas obchodów 93. urodzin królowej Elżbiety zdawali się być w świetnych humorach. Niektórzy pytają jednak wprost, czy parę wciąż jeszcze łączy miłość czy raczej poczucie obowiązku...

Nikt nie ma wątpliwości, że pojawienie się kolejnego royal baby spełniłoby marzenie Kate i Brytyjczyków, ale jak na wiadomość o czwartej ciąży Kate zareagowałby William? Księżna sama zabrała głos w tej sprawie. Podczas wizyty w Irlandii Północnej, księżna rozczuliła się nad pięciomiesięcznym dzieckiem: „On jest wspaniały. Wprawia mnie w nostalgiczny nastrój”, wyznała z uśmiechem na twarzy. Zapytana o to, czy to znaczy, że planuje czwarte dziecko, ze śmiechem odpowiedziała: „William mógłby być zmartwiony/zaniepokojony”.

Wygląda na to, że zasady protokołu Kate opanowała do perfekcji i nawet w trudnych sytuacjach, jest opanowana i wie dokładnie, co odpowiedzieć. Czy faktycznie małżeństwo zdecyduje się na kolejnego potomka? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Księżna Kate, książę William, Kate i William
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!