Księżna Kate i książę William planują czwarte dziecko
Fot. Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William myślą o czwartym dziecku. Chcą spełnić marzenie Charlotte

„Kate czuje, że jest gotowa na kolejną ciążę”

Ksenia Krasko 12 lutego 2021 08:00
Księżna Kate i książę William planują czwarte dziecko
Fot. Samir Hussein/WireImage

O powiększeniu rodziny Kate i Williama mówi się często, ponieważ zachodnie media uwielbiają plotkować na ten temat. Małżeństwo Cambridge to jedna z ulubionych par Brytyjczyków, dlatego domniemana ciąża księżnej zawsze wywołuje sporo emocji. I chociaż jak dotąd żadne doniesienia się nie potwierdziły, tym razem może być inaczej. „Pewne źródło” jednego z magazynów twierdzi, że George, Charlotte i Louis już wkrótce doczekają się brata lub siostry.

Księżna Kate i książę William chcą mieć czwarte dziecko?

O radosnych planach księżnej Kate i księcia Williama informuje US Weekly, który porozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia pary. Podobno małżonkowie od dawna myślą o jeszcze jednym dziecku, ale w ostatnim czasie okoliczności nie były sprzyjające. Dopiero teraz podjęli ostateczną decyzję.

„Kate zawsze chciała mieć czwórkę dzieci. Zrezygnowała, kiedy rozpoczęła się pandemia koronawirusa, ale teraz, kiedy dostępna jest szczepionka, na końcu tunelu pojawiło się światło. Ponadto starsze dzieci pary, Charlotte i George, powinny w kwietniu wrócić do szkoły. W związku z tym Kate czuje, że jest gotowa na kolejną ciążę”, przekazał informator.

Wyjaśnił również, że księżna Cambridge tym bardziej przekonała się do tego pomysłu, gdy jej siostra Pippa Middleton ogłosiła światu, że spodziewa się drugiego dziecka. Jak twierdzi źródło US Weekly, 39-letnia Kate rozumie, że „zegar tyka”, więc przygotowuje się bardziej odpowiedzialnie i już teraz stosuje specjalną dietę. Liczy, że będą mieli jeszcze jedną córkę, ponieważ młodsza siostra to wielkie marzenie Charlotte.

Informator magazynu potwierdził wcześniejsze doniesienia mediów, że książę William nie był fanem tego pomysłu. „Kate musiała przekonać Williama do decyzji o kolejnym dziecku, bo uważał, że trójka jest dla nich więcej niż wystarczająca. Pragnienie Kate zainspirowało go do zmian. Książę ceni sobie spokojne domowe otoczenie, którego sam nie miał w dzieciństwie, więc zgodził się z żoną i teraz z ekscytacją czekają na to, co przyniesie przyszłość”.

Czy Kate i William zdecydują się na czwarte dziecko? Warto pamiętać, że doniesienia US Weekly nie zawsze się sprawdzają... 

Księżna Kate i książę William z dziećmi – Louisem, Charlotte i Georgem

Księżna Kate i książę William z dziećmi
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i książę William chcą mieć czwarte dziecko?

Księżna Kate i książę William planują czwarte dziecko
Fot. Gareth Fuller - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?