Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Wielka Brytania. Księżna Kate zdecydowana na czwarte dziecko. Książę William dał się w końcu namówić?

Czy wkrótce powitamy kolejne royal baby?

Marta Nawacka 17 października 2022 18:19
Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Według amerykańskiego tygodnika Us Weekly, księżna Kate marzy o czwartym dziecku. Wraz z mężem, księciem Williamem, są już rodzicami trójki pociech: 9-letniego księcia George'a, 7-letniej księżniczki Charlotte i 4-letniego księcia Louisa. Żona następcy tronu miała już nawet przekonać ukochanego do powiększenia rodziny... Co donoszą media?

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William wspólnie doczekali się trójki pociech. Według informatora tygodnika Us Weekly, żona następcy tronu od dłuższego czasu marzy jednak o tym, żeby mieć jeszcze jedno dziecko. „Kate już od jakiegoś czasu mówi o pragnieniu kolejnego dziecka. Zawsze pragnęła czwórki dzieci i chociaż początkowo William był zadowolony z trójki, to udało jej się zmienić jego zdanie”, dowiadujemy się z tygodnika. Do tej pory książę William był przeciwny temu pomysłowi i podkreślał, że trójka maluchów jest w zupełności wystarczająca. Okazuje się, jednak, że księżnej udało się przekonać męża do powiększenia rodziny...

Czytaj też: Przyjaciółka, kochanka, a może... żona? Katharina Schratt zajęła miejsce Sisi u boku Franciszka Józefa I

Księżna Kate i książę Louis, Platynowy Jubileusz, 5.06.2022
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i książę Louis, Platynowy Jubileusz, 5.06.2022

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte, Commonwealth Games, 2.08.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte, Commonwealth Games, 2.08.2022

Księżna Kate namówiła księcia Williama na czwarte dziecko?

Na początku tego roku, kiedy książęca para odwiedziła jeden ze szpitali, książę William wydawał się być przeciwny posiadaniu kolejnego dziecka. „Nie podsuwaj mojej żonie więcej pomysłów!”, powiedział do członka personelu, kiedy zobaczył swoją żonę trzymającą na rękach niemowlę. Sama księżna Kate w styczniu 2020 roku w rozmowie z fanem przyznała, że nie sądzi, by jej mąż chciał mieć czwarte dziecko.

Teraz wygląda na to, że następca brytyjskiego tronu zmienił zdanie, a według informatora możliwe jest, że w przyszłym roku książęca para ogłosi radosną nowinę o powiększeniu rodziny. „Ich znajomi nie byliby zaskoczeni, gdybyśmy usłyszeli radosną nowinę na początku przyszłego roku”, zdradza źródło Us Weekly. Czy rzeczywiście książę William uległ namowom żony i wkrótce możemy spodziewać się kolejnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej 

Zobacz także: Wielka Brytania. Co stanie się z końmi królowej Elżbiety II? Król Karol III podjął decyzję

Książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, Platynowy Jubileusz, 5.06.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, Platynowy Jubileusz, 5.06.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.