księżniczka Charlotte, księżna Diana
Fot. Central Press/Getty Images, Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte jest łudząco podobna do księżnej Diany! 7-letnia córka księcia Williama i księżnej Kate podbiła serca ludzi! 

„Ona ucieleśnia duszę i ducha Diany”, piszą internauci 

Karol Sowa 5 lipca 2022 16:15
księżniczka Charlotte, księżna Diana
Fot. Central Press/Getty Images, Chris Jackson/Getty Images

Córka księcia Williama i księżnej Kate niedawno podbiła serca wielu ludzi na tegorocznym Trooping Colour. Jej niezwykła charyzma oraz uśmiech zachwycił nie jedną osobę. Wielu fanów dostrzegło dużo podobieństw do jej zmarłej babci - księżnej Diany. „Jest taka podobna do Diany", piszą internauci. Sami zobaczcie i porównajcie wygląd małej księżniczki Charlotte z królową ludzkich serc!

Księżniczka Charlotte jest łudząco podobna do księżnej Diany!

Jak wiadomo, księżniczka Charlotte nie miała możliwości poznać swojej babci – księżnej Diany. Dzisiaj wiele osób dostrzega ogromne podobieństwo do królowej ludzkich serc. Fani rodziny królewskiej twierdzą, że uśmiech, oczy oraz wyraz twarzy 7-letki są łudząco podobne do matki księcia Williama. Pełne imię książęcej pociechy brzmi: Charlotte Elizabeth Diana of Cambridge. W wielu materiałach wideo możemy zaobserwować, że nie brak jej charakteru, tak samo jak jej babci. „Księżniczka Charlotte pokazuje charyzmę, urok, zabawę i radość. Ona ucieleśnia duszę i ducha Diany. Po prostu wywołuje uśmiech, gdy tylko się pojawia", piszą ludzie na social-mediach. Są też inne komentarze w podobnym stylu: „Charlotte wygląda jak i przypomina mi księżniczkę Dianę", „Jest taka podobna do Diany", „Od jakiegoś czasu mówiłem, że Charlotte będzie wyglądać o wiele bardziej jak Diana, niż ktokolwiek myśli" czy „Usta i sposób, w jaki się uśmiecha, jest taka podobna do Diany", piszą fani royalsów.  

CZYTAJ TEŻ: Duńska rodzina królewska: Kim są księżniczka Józefina i książę Wincenty?

Księżniczka Charlotte

księżniczka Charlotte
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Diana

księżna Diana
Fot. Central Press/Getty Images

Według wielu osób na całym świecie księżniczka Charlotte jest bardzo podobna do swojej babci. Niezależnie czy w przyszłości tak pozostanie, to jedno wiemy na pewno – w tym momencie jest bardzo słodka i urocza. Mamy nadzieję, że jej urok osobisty nigdy nie zniknie!  

Warto dodać, że jej ojciec twierdzi, że jego ukochana córeczka ma obsesję na punkcie mody. Uważa, że kocha róż, a w wolnych chwilach lubi potańczyć. Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II wyznała, że księżniczka Charlotte jest bardzo odpowiedzialna i uwielbia szefować, zwłaszcza nad swoim młodszym braciszkiem – Georg’em. 

Czy Wy też widzicie podobieństwo? Życzymy księżniczce Charlotte wszystkiego co najlepsze! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Omal nie zniszczyła Windsorów, zmarła w zapomnieniu. Smutny los Wallis Simpson

Księżna Diana - zdjęcie z prywatnego albumu rodzinnego

księżna Diana
Fot. Zdjęcie z rodzinnego albumu księżnej Diany

Pokój George'a i Charlotte, wizyta Kate i Williama w Polsce, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…