księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pod koniec kwietnia czy wraz z początkiem maja? Wiadomo, kiedy urodzi księżna Meghan

Fani mają pewną teorię...

Gabriela Czernecka 9 kwietnia 2019 20:53
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Kiedy urodzi księżna Meghan? Data porodu według fanów brytyjskiej rodziny królewskiej znana jest już od kilku tygodni. Ci sugerują się zachowaniem księżnej Kate, gdy ta spodziewała się księcia Louise'a. W jej przypadku przewidywania internautów sprawdziły się. Czy podobnie będzie w przypadku księżnej Meghan? To okaże się już niebawem, bowiem data porodu księżnej Meghan nie została oficjalnie podana do publicznej wiadomości. Jak na razie można więc gdybać i obstawiać, jak robią to Brytyjczycy, a my tymczasem prezentujemy Wam, jaką teorię mają fani royal family.

Kiedy urodzi Meghan? Data porodu

O ciąży księżnej Meghan co rusz pojawiają się nowe informacje. Nie zawsze są one jednak sprawdzone, a już na pewno nie są oficjalne. Pałac w przypadku ciąży księżnej Sussex podał jedynie, że książęca para spodziewa się dziecka. Drugie krótkie oświadczenie pojawiło się, gdy Harry i Meghan odwiedzili podczas swojej oficjalnej podróży m.in. Królestwo Tonga i Fidżi, czyli miejsca, gdzie pojawiły się uzasadnione obawy, że można zarazić się wirusem Zika. Od kilku lat zagraża on (szczególnie ciężarnym) w różnych regionach świata. Rzecznik Kensington Palace postanowił wydać oświadczenie, w którym informował, że para podjęła wszelkie możliwe kroki, by ochronić się przed zarażeniem wirusem.

Co do pozostałych informacji pozostaje nam więc obstawiać lub zgadywać. Sama księżna wyjawiła w rozmowie z jednym z fanów, że jej dziecko przyjdzie na świat końcem kwietnia początkiem maja. Dokładnie jednak nie wiadomo, kiedy urodzi Meghan. Data porodu nie jest znana, ale fani rodziny królewskiej mają pewną teorię. Ich zdaniem księżna Meghan urodzi 20 kwietnia, a przynajmniej na ten dzień ma wyznaczoną datę porodu. Dlaczego właśnie wtedy? 

Meghan urodzi 20 czy 28 kwietnia?

Chodzi o to, co przed narodzinami księcia Louise'a zrobiła Kate. Dokładnie na miesiąc przed narodzinami wzięła urlop, by przygotować się do porodu. Informację podano oficjalnie 22 marca 2018 roku, a dokładnie miesiąc później, 23 kwietnia 2018 roku na świat przyszło trzecie dziecko Kate i Williama. Księżna Meghan rozpoczęła urlop macierzyński w połowie marca, urodzi w połowie kwietnia. Przewiduje się, że urodzi między 15 kwietnia 22 kwietnia. 

Angielski Urząd do spraw Statystyk ma w tej sprawie odmienne zdanie. Urzędnicy przyjrzeli się statystykom porodowym z ostatnich dwudziestu lat i w ten sposób wyznaczyli najbardziej prawdopodobny ich zdaniem termin porodu Meghan. Zgodnie z ich wyliczeniami, data porodu księżnej Meghan to 28 kwietnia. Właśnie tego dnia w ciągu ostatnich 20 lat przyszły na świat w Anglii 1833 dzieci. Na drugim miejscu znalazły się daty 26 i 30 kwietnia, kiedy to urodziło się dokładnie po 1815 dzieci.

Przypomnijmy, że Meghan najprawdopodobniej zdradziła się z datą narodzin jeszcze przed miesiącami. Podczas zawodów Invictus Games w Sydney arystokratka miała na sobie pierścionek, a dokładnie trzy noszone na jednym palcu. Każdy kamień ma określone znaczenie - niebieski szafir oznacza wrzesień, czyli miesiąc urodzin Harry'ego. Zielony perydot to symbol sierpnia, wtedy urodziny obchodzi Meghan. Ostatni, czyli przezroczysty diament ma wskazywać miesiąc kwiecień. 

Czy faktycznie księżna Meghan urodzi pod koniec kwietnia? Dowiemy się już niebawem. Jak na razie pozostaje nam tylko snuć domysły i... cierpliwie czekać na kolejne royal baby!  

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Królewskie ciąże, księżna Meghan w ciąży
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.