Księżna Meghan
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiemy, jaki wózek księżna Meghan wybrała dla swojego synka. Łamie nim protokół?

Jego cena zaskakuje!

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2019 13:13
Księżna Meghan
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Meghan łamie kolejną królewską tradycję? Księżna słynie z tego, że lubi stawiać na swoim i raczej z dystansem traktuje zasady obowiązujące członków rodziny królewskiej, które chętnie dostosowuje do swoich zwyczajów. Czy wprowadzona przez nią zmiana jest aż tak poważna, by nazwać ją łamaniem protokołu? Naszym zdaniem nie... Sprawdź, o co chodzi! 

Jaki wózek będzie miało dziecko Meghan?

Księżna Meghan miesiąc temu została mamą. Na świat przyszedł Archie Harrison. Książęca para Sussex dużo czasu poświęciła przygotowaniom do wyprawki dla dziecka. Niedawno zdaniem zagranicznych serwisów plotkarskich, Meghan i Harry wybrali wózek dziecięcy dla swojego potomka. W rodzinie królewskiej pewnego rodzaju tradycją jest korzystanie z klasycznych modeli wózków marki Silver Cross. Księżna Kate miała taki wart 1600 funtów, czyli około 8 tysięcy złotych. To w nim spacerowała zarówno z księciem George'em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem.  

Księżna Meghan wraz z mężem zdecydowali się jednak na inny, bardziej nowoczesny wózek. Zdaniem zagranicznych serwisów para wybrała ten marki iCandy, ponieważ pod domem małżonków widziany był samochód dostawczy właśnie tej firmy. I choć wydawałoby się, że zmiana modelu będzie wiązała się z większymi kosztami, do których nieco przyzwyczaiła nas księżna (w końcu w ubiegłym roku najwięcej spośród wszystkich europejskich księżnych wydała na garderobę), to jest wręcz przeciwnie. 

Wózki tej marki wcale nie kosztują fortunę. Za popularne modele zapłacimy około 4 tysięcy złotych. Wygląda na to, że w tym roku księżna stawia na oszczędność. I coś by w tym było. W końcu jakiś czas temu mieliśmy okazję podziwiać ją w sukience z sieciówki czy w płaszczu, w którym już dwukrotnie się pojawiła. Wszystko wskazuje na to, że wszelkie uwagi Meghan bardzo bierze do siebie i stara się nad nimi pracować. Nic dziwnego, że Brytyjczycy ją uwielbiają! 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, księżna Meghan, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Królewskie ciąże, księżna Meghan w ciąży
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!