Wszystko dlatego, że... zamknęła drzwi!

Gabriela Czernecka 27 września 2018 13:58

Każda wpadka księżnej Meghan odbija się szerokim echem w mediach. Żona księcia Harry’ego nie ma lekko. Jedni podziwiają jej współczesne w porównaniu do pozostałych członków rodziny królewskiej podejście, inni krytykują za odstawanie od royalsów i łamanie protokołów. Teraz Meghan znów jest na językach. Tym razem dlatego, że … zamknęła drzwi. I to dwa razy! „Ktoś straci posadę”, piszą internauci.

Księżna Meghan zamknęła drzwi i ...wywołała w sieci burzę! 

Meghan wyruszyła właśnie w pierwszą samodzielną wizytę. Odwiedziła Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Londynie, gdzie wzięła udział w otwarciu wystawy poświęconej Oceanii. Internautom rzuciło się jednak w oczy to, ze małżonka księcia Harry’ego sama zamknęła za sobą drzwi samochodu, z którego wysiadła. To zachowanie dla każdego z nas wydaje się oczywiste, ale nie w przypadku członków rodziny królewskiej. Nic dziwnego, że wywołało lawinę komentarzy w internecie.

Jedni chwalą samodzielność i „normalność” księżnej Meghan, inni krytykują, że jej zachowanie jest niezgodne z protokołem. Jak to jest naprawdę? To nie pierwszy raz, gdy Meghan wykazała się samodzielnością - w ubiegłym tygodniu podczas premiery książki kucharskiej, również poradziła sobie bez pomocy.

„Zazwyczaj jeśli jesteś członkiem rodziny królewskiej albo innym dygnitarzem, masz do dyspozycji kogoś, kto ci otwiera i zamyka drzwi”, przyznaje znawca pałacowej etykiety, William Hanson, w rozmowie z Radio 1 Newsbeat. Podkreśla jednak, że nie jest to kwestia protokołu, ale zasad bezpieczeństwa. Przypomnijmy, że jest masa zasad, których musi przestrzegać księżna Meghan - od rozdawania autografów poprzez pozowanie do selfie.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Biorąc pod uwagę komentarze internautów sytuacja jest dość zabawna. „Zainspirowany Meghan Markle wychodząc rano z domu, sam zamknąłem za sobą drzwi” lub „Meghan zamknęła własne drzwi. Dokąd zmierza świat?!”, piszą internauci.

Wygląda na to, że cokolwiek zrobi Meghan i tak będzie o niej głośno...  

1/5
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @Associated Press/East News
1/5

Meghan wyruszyła właśnie w pierwszą samodzielną wizytę. Odwiedziła Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Londynie, gdzie wzięła udział w otwarciu wystawy poświęconej Oceanii.

2/5
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Meghan pojawiła się w czarnej kreacji od Givenchy.

3/5
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @Getty Images
3/5

Internautom rzuciło się jednak w oczy to, ze małżonka księcia Harry’ego sama zamknęła za sobą drzwi samochodu, z którego wysiadła.

4/5
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @Getty Images
4/5

To zachowanie dla każdego z nas wydaje się oczywiste, ale nie w przypadku członków rodziny królewskiej. Nie jest to jednak kwestia protokołu, ale zasad bezpieczeństwa.

5/5
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Copyright @Getty Images
5/5

Wygląda na to, że cokolwiek zrobi Meghan i tak będzie o niej głośno...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.