Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Już wiadomo, dlaczego księżna Meghan nosi coraz krótsze sukienki!

To podpowiedziała jej sama księżna Kate

Gabriela Czernecka 6 listopada 2018 07:26
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Od samego ogłoszenia informacji o ciąży Meghan, wszyscy fani rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują kolejnych stylizacji księżnej. Żona księcia Harry'ego wielokrotnie zachwycała swoimi kreacjami podczas podróży po Australii, ale zdarzały się także takie, które wzbudzały kontrowersje. Szczególną uwagę poświęcono tym, które naruszały protokół królewski. Niepochlebnie wypowiadano się przede wszystkim o zbyt krótkich sukienkach Meghan Markle. Jak się okazuje, księżna ubiera się tak nie bez powodu! O co chodzi? 

Dlaczego Meghan nosi krótkie sukienki?

Już podczas podróży po Australii mieliśmy okazję podziwiać księżną Meghan w przeróżnych stylizacjach. Jedne były bardziej eleganckie i formalne, a inne odrobinę mniej. Fani rodziny królewskiej bacznie śledzą styl księżnej, która ostatnio coraz częściej sięga po dość odważne kreacje. Zdarzało się jej już naruszać królewski dress code - zbyt obcisłe sukienki, za bardzo wydekoltowane czy takie, które za dużo odsłaniają.

Najwięcej uwagi poświęca się ostatnio krótkim sukienkom Meghan. Jak się okazuje ich wybór nie jest przypadkowy i ma wiele wspólnego z błogosławionym stanem księżnej. Dlaczego więc Meghan nosi krótkie sukienki? Chodzi o to, że księżna ma dość drobną budowę ciała, a jej ciążowy brzuszek wraz z upływem czasu będzie się coraz bardziej odznaczać. Sukienki przed kolano mają za zadanie podkreślić proporcje sylwetki i odsłonić długie i zgrabne nogi Meghan. 

Podobno tą złotą radą podzieliła się z Meghan księżna Kate. Sama stosowała tę zasadę, gdy była w ciąży z księciem George'm, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Zwróciliście na to uwagę?  

Stylizacja księżnej Meghan
Fot. Rex Features/East News

Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?