meghan-i-harry
Fot. Michele Spatari/AFP/East News
O tym się mówi

Wielka Brytania. Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia w Nowym Jorku

Meghan Markle pozwoliła sobie na odważną kreację

Marta Nawacka 27 września 2021 07:51
meghan-i-harry
Fot. Michele Spatari/AFP/East News

Księżna Meghan i książę Harry cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. W zeszłym roku zdecydowali się odejść z dworu, zapewnili jednak, że wciąż będą wspierać królową, ale chcą zacząć życie na własny rachunek. Szczery wywiad pary u Oprah Winfrey pokazał nam, co tak naprawdę była księżna przeżywała w rodzinie królewskiej... Teraz w końcu małżonkowie mogą żyć na własny rachunek.

Księżna Meghan i książę Harry – pierwsze publiczne wyjście od paru miesięcy

Od dłuższego czasu małżonkowie nie pojawiali się publicznie. Jak dotąd nie pokazali także światu twarzy swojego drugiego dziecka, urodzonej w czerwcu Lilibet Diany. Teraz jednak zdecydowali się na publiczne wyjście, ku uciesze swoich fanów i mediów. Księżna Meghan i książę Harry wybrali się do Nowego Jorku. Na miejscu odwiedzili miejsce po zamachu na World Trade Center, a także jedną z publicznych szkół. Tam Meghan Markle przeczytała swoją książkę „Bench”.

Czytaj też: Księżna Meghan na czerwonym dywanie u boku męża. To będzie pierwsze publiczne wyjście pary od narodzin córki!

Meghan i Harry, Global Citizen Festival Live 2021, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Księżna Meghan i  książę Harry, Global Citizen Festival Live 2021, 25.09.2021, Nowy Jork

Meghan Markle i książę Harry zabrali głos w sprawie szczepień na Covid-19

W sobotę, 25 września, książęca para pojawiła się na festiwalu Global Citizen Live, zabierając głos w sprawie nierówności ekonomicznych na świecie. Wypowiedzieli się także w kwestii braku dostępności szczepionek na Covid-19 dla części populacji. „Każdy człowiek na tej planecie ma prawo do szczepionki. To prawda, lecz tak się nie dzieje. I kiedy w tym i wielu innych państwach możesz ją z łatwością dostać, miliardy ludzi na świecie nie mają tej możliwości”, tłumaczyła księżna Meghan.

Zakochani pozwolili sobie również na to, co byłoby nie do pomyślenia, gdy jeszcze należeli do rodziny królewskiej. Okazywali sobie czułość, trzymali się za ręce i przytulali, co wcześniej było niezgodne z królewską etykietą. Meghan Markle pozwoliła sobie także na odważną kreację i wybrała krótką sukienkę mini. Taki strój zdecydowanie byłby nie na miejscu, jeśli wciąż należałaby do rodziny królewskiej. Czyżby małżonkowie chcieli w ten sposób dosadnie podkreślić swoją wolność od etykiety monarchii?  

Zobacz także: Tak naprawdę wygląda związek Harry'ego z Meghan. Ich mowa ciała wiele zdradza

Meghan i Harry, Global Citizen Festival Live 2021, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Jackie Brown / SplashNews.com/East News

Księżna Meghan i  książę Harry, Global Citizen Festival Live 2021, 25.09.2021, Nowy Jork

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.