Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Samir Hussein/WireImage
króLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan na czerwonym dywanie u boku męża. To będzie pierwsze publiczne wyjście pary od narodzin córki! 

Internauci w wyjściu pary doszukują się ukrytego motywu...

Gabriela Czernecka 21 września 2021 19:17
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Samir Hussein/WireImage

Księżna Meghan i książę Harry zaliczą w najbliższy weekend swój debiut na czerwonym dywanie od czasu narodzin drugiego dziecka. Dotychczas para prezentowała się albo za pośrednictwem wideo rozmowy albo sam książę Harry pojawiał się w imieniu swoim i swojej żony. Tym razem para będzie miała okazję zaliczyć publiczne wystąpienie. Poznajcie szczegóły.

Księżna Meghan i książę Harry pierwszy raz razem od narodzin córki 

Książę Harry i księżna Meghan zaprezentują się razem podczas gali Global Citizen Live w Nowym Jorku już w najbliższą sobotę, 25 września. Jak podaje strona organizatorów książęca para Sussex uświetni wydarzenie w Central Parku. Wydarzenie zorganizowano, by kontynuować szerzenie wiedzy o słuszności szczepień, by jak najszybciej zwalczyć i zakończyć pandemię koronawirusa. 

Zobacz: Księżna Meghan nakręci film o księżnej Dianie? To tylko zaostrzy konflikt z Windsorami...

Księżna Meghan 2021 publicznie
Fot. Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images

Meghan i Harry mieli okazję pełnić już funkcję przewodniczących kampanii w programie VAX Live. Wówczas książę Sussex wygłosił przemówienie na temat znaczenia równości szczepionek. „W ciągu ostatniego roku nasz świat dostarczył tak wiele bólu, straty i walki. Teraz musimy wyzdrowieć, wyzdrowieć razem”, pisali w oświadczeniu. Małżeństwo zachęcało do podejmowania szczepienia, ale także odpowiedniej i sprawiedliwej dystrybucji szczepionek. 

Zobacz także: Jeszcze nikt z rodziny królewskiej nie widział córki Harry'ego i Meghan. Kto pozna ją jako pierwszy?

Teraz wydarzenie, mające nagłośnić sytuacje na świecie ze szczepionkami odbędzie się w Nowym Jorku właśnie z udziałem książęcej pary. Podczas gali wystąpią Jennifer Lopez, Lizzo czy Coldplay. Zagraniczne media zaznaczają, że powrót Meghan do Nowego Jorku będzie sentymentalny. Księżna spotkała się tam z ukochanymi przyjaciółkami - Sereną Williams, Gayle King, Jessicą Mulroney i Amal Clooney - w lutym 2019 roku na baby shower przed narodzinami synka Archiego. 

Meghan i Harry publicznie od narodzin córki. Wyjście ma ukryty powód? 

To będzie pierwsze wspólne wyjście małżeństwa od czasu narodzin ich drugiego dziecka, córeczki Lilibet Diany. Internauci w wyjściu pary doszukują się jednak ukrytego motywu. Zaledwie wczoraj brytyjska rodzina królewska ogłosiła pierwsze tak wielkie wyjście nowej wspaniałej czwórki, czyli księcia Williama i księżnej Kate oraz księcia Karola i księżnej Camilli. Książęce pary pojawią się w najbliższy wtorek na premierze kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Pojawia się teoria, że w ten sposób książę Harry i księżna Meghan znów próbują odwrócić uwagę od Windsorów, przekuwając ją na własną korzyść. Czy to celowy zabieg czy zwykły zbieg okoliczności? Oceńcie sami. Jedno jest pewne - my z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z wyjścia Sussexów!  

Księżna Meghan 2021, książę Harry
Fot. Simon Dawson - WPA Pool/Getty Images

Źródła: People.com, Twitter.com

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.