Księżna Meghan film o Dianie
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nakręci film o księżnej Dianie? To tylko zaostrzy konflikt z Windsorami...

Czy plotki o filmie potwierdzą się?

Gabriela Czernecka 20 września 2021 14:07
Księżna Meghan film o Dianie
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images

Księżna Meghan nakręci film o księżnej Dianie? Najnowsze doniesienia mocno zaskakują. Książęca para Sussex w minionym roku podpisała kontrakt z platformą Netflix. Małżeństwo założyło własną firmę producencką i od razu ogłosiło, że zamierza skupić się na tworzeniu filmów dokumentalnych, fabularnych, programów telewizyjnych i bajek dla dzieci. Czy ich pierwszą produkcją będzie ta poświęcona księżnej Dianie?

Księżna Meghan nakręci film o Dianie? 

Nadchodzący film o księżnej Dianie - Spencer - od kilku miesięcy wzbudza spore zainteresowanie mediów. Niektórzy wróżą nawet głównej aktorce, Kristen Stewart, Oscara. Czy te doniesienia się potwierdzą? To się okaże, ale jedno jest pewne - w ostatnim czasie coraz częściej powstają produkcje o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wciąż niekwestionowaną popularnością cieszy się serial The Crown, a fani z niecierpliwością oczekują na piąty sezon produkcji. Teraz jak podaje New Idea, potencjał tematu postanowiła wykorzystać książęca para Sussex, bowiem księżna Meghan rozważa stworzenie filmu księżnej Dianie. Skąd taki pomysł?

Zobacz: The Crown 5 zbliża się wielkimi krokami. O czym będzie kolejny sezon serialu o królowej?

Książę Harry w przyszłym roku wyda pierwszą książkę ze swoimi wspomnieniami. Nie ma wątpliwości, że opowie o matce w sposób, w jaki jeszcze nie mieliśmy okazji jej poznać. Będą to nieznane dotąd historie z dzieciństwa księcia. 

Książę Harry w dzieciństwie
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images

Film o księżnej Dianie w reżyserii Meghan - czy powstanie?

Informator tabloidu New Idea sugeruje, że księżna Meghan rozważa, czy nie zrobić filmu na podstawie historii  księżnej Diany, którą przedstawi Harry w swoich pamiętnikach. Dla księżnej byłaby to szansa spróbowania swoich sił jako reżyserka.

Zobacz: Z dzienników Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem” Oto obszerne fragmenty słynnych zwierzeń Diany…

Jeśli taka produkcja by powstała, fani mieliby okazję po raz pierwszy zobaczyć Dianę oczami syna zmarłej księżnej, a nie z punktu widzenia osób trzecich. Co więcej, dzięki książce Harry’ego Meghan miałaby wgląd w informacje o Dianie, o których do tej pory nikt nie wiedział. Czy taka produkcja znalazłaby swoje grono odbiorców? Na pewno. A czy powstanie? Nie wiadomo. Książęca para Sussex nie zdradza swoich pomysłów i planów, ale za to lubi zaskakiwać, więc kto wie, być może w przyszłym roku będziemy mieli okazję podziwiać kolejną produkcję o królowej ludzkich serc!  

Książę Harry i księżna Meghan
Fot. Georges De Keerle/Getty Images
 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.