KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Co książę Harry będzie robił po rozwodzie z Meghan? Wnuk królowej ma już plan na przyszłość...

Czy rodzina królewska jest na to gotowa?

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2021 10:40

Książę Harry i księżna Meghan oficjalnie przestali pełnić królewskie funkcje 31 marca 2020 roku. Małżeństwo zamierza przyjeżdżać do Wielkiej Brytanii, ale praktycznie od stycznia wiedzie życie w Stanach Zjednoczonych. Para rzadko pokazuje się publicznie, nie pojawia się na uroczystych galach i nie udziela wywiadów. Nic dziwnego, że w mediach często pojawiają się różne plotki na ich temat. Pisano o drugiej ciąży Meghan, a nawet o kryzysie w związku pary. Niedawno jeden z tabloidów dotarł do informacji, która mówi, że książę Harry zabezpieczył się w przypadku rozwodu z Meghan. O co chodzi? Poznajcie szczegóły!

Co książę Harry będzie robił po rozwodzie z Meghan? 

Media co jakiś czas donoszą na temat kryzysu w związku Meghan i Harry'ego. Dotychczas wydawało się, że Sussexowie trzymają wspólny front. Razem podjęli decyzję o rezygnacji z rodziny królewskiej, przeprowadzili się najpierw do Kanady, później do Los Angeles, a teraz znów rozglądają się za kolejną posiadłością. Dało się zauważyć, że są drużyną - stawali w swojej obronie, wspierali się podczas publicznych wyjść, a w ostatnim czasie wspólnie podejmowali istotne decyzje na temat ich przyszłości. To się jednak zmieniło. Czy faktycznie mają problemy małżeńskie?

Zdaniem ekspertki od mowy ciała, para nie radzi sobie w nowej sytuacji. Louise Mahler dla New Idea przeanalizowała niedawno ich mowę ciała na jednym z udostępnionych przez parę nagrań. Specjalistka twierdzi, że to Meghan wiedzie w ich małżeństwie prym. „Gdy Meghan mówi, to tak jakby wchodziła na scenę, a Harry od razu patrzy na podłogę. Ona z nim nie współpracuje, nie ma między nimi żadnej zażyłej relacji”, mówi wprost. Zwraca także uwagę na to, że Harry otwarcie pokazuje, że nie czuje się w danej sytuacji komfortowo. Jej zdaniem Harry żałuje tego, jak w ostatnich miesiącach potoczyło się jego życie.

 

Księżna Meghan, czerwone buty
Fot. East News

Inny tabloid dotarł do informacji, które dotychczas pozostawały tajemnicą. Podobno książę Harry zabezpieczył swoją fortunę, ale i przyszłość przed negatywnymi konsekwencjami małżeństwa z Meghan. Książę podobno przygotował się na wypadek rozwodu z ukochaną. Według ogólnodostępnych informacji, para nie podpisała intercyzy, ale wszystko wskazuje na to, że Harry zdecydował się zadbać o swoją karierę. Choć książę Sussex po dziesięciu latach służby opuścił armię, to wciąż posiada dokumenty, które umożliwiają mu pilotowanie. Podobno właśnie powrót do wojska jest planem B księcia Harry'ego na wypadek rozwodu z Meghan.

Wnuk królowe nigdy nie ukrywał, że służba była dla niego bardzo ważna. Wojsko sprawiło, że nauczył się czym jest wykonywanie obowiązków i odpowiedzialność. Wówczas książę powoli zaczął szukać swojego celu w życiu. Szybko stanął przed ważną decyzją w kwestii kariery wojskowej - był kapitanem, a kolejnym krokiem byłoby uzyskanie stopnia majora, czyli powrót do college'u.

Książę Harry w wojsku, książę Harry
Fot. East News

Ale teoria nie do końca go interesowała. Jego najbliżsi zaczęli mieć obawy, co do przyszłości księcia: „Wiedzieli, że książę, choć tego nie okazuje, jest rozdarty w kwestii opuszczenia służb powietrznych. Uwielbiał latać helikopterem, rozkoszował się rutyną żołnierskiego życia i kochał anonimowość, jaka mu towarzyszyła. Dwukrotnie wrócił z wojny jako bohater i nikomu nie zależało na tym, aby znów błądził”, pisze Katie Nicholl w swojej książce. Wnuk królowej powoli zaczął tracić życiowy cel, przechodził trudne chwile. „Sam już nie wiem, co jest normalne, chyba nigdy nie wiedziałem”, powiedział w jednym z wywiadów. „Jakby było mnie trzech: jeden w mundurze, jeden to książę Harry, a jeden to moje życie prywatne”, dodał. W końcu zmuszony został zrezygnować z kontynuowania wojskowej kariery. Obecnie został pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego.

Mimo tego, to właśnie wojsko dało mu lekcję życia, pomogło odnaleźć sens istnienia i pozwoliło dojrzeć do pewnych decyzji. Zdaniem tabloidu logiczne jest, że armia mogłaby być jego planem awaryjnym, gdyby rozwiódł się z żoną i chciał wracać do Anglii. Czy faktycznie książę Harry rozważa rozwód z Meghan? Jak na razie nic na to nie wskazuje, ale jak widać, wnuk królowej jest gotowy na każdą ewentualność.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.