KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Co książę Harry będzie robił po rozwodzie z Meghan? Wnuk królowej ma już plan na przyszłość...

Czy rodzina królewska jest na to gotowa?

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2021 10:40

Książę Harry i księżna Meghan oficjalnie przestali pełnić królewskie funkcje 31 marca 2020 roku. Małżeństwo zamierza przyjeżdżać do Wielkiej Brytanii, ale praktycznie od stycznia wiedzie życie w Stanach Zjednoczonych. Para rzadko pokazuje się publicznie, nie pojawia się na uroczystych galach i nie udziela wywiadów. Nic dziwnego, że w mediach często pojawiają się różne plotki na ich temat. Pisano o drugiej ciąży Meghan, a nawet o kryzysie w związku pary. Niedawno jeden z tabloidów dotarł do informacji, która mówi, że książę Harry zabezpieczył się w przypadku rozwodu z Meghan. O co chodzi? Poznajcie szczegóły!

Co książę Harry będzie robił po rozwodzie z Meghan? 

Media co jakiś czas donoszą na temat kryzysu w związku Meghan i Harry'ego. Dotychczas wydawało się, że Sussexowie trzymają wspólny front. Razem podjęli decyzję o rezygnacji z rodziny królewskiej, przeprowadzili się najpierw do Kanady, później do Los Angeles, a teraz znów rozglądają się za kolejną posiadłością. Dało się zauważyć, że są drużyną - stawali w swojej obronie, wspierali się podczas publicznych wyjść, a w ostatnim czasie wspólnie podejmowali istotne decyzje na temat ich przyszłości. To się jednak zmieniło. Czy faktycznie mają problemy małżeńskie?

Zdaniem ekspertki od mowy ciała, para nie radzi sobie w nowej sytuacji. Louise Mahler dla New Idea przeanalizowała niedawno ich mowę ciała na jednym z udostępnionych przez parę nagrań. Specjalistka twierdzi, że to Meghan wiedzie w ich małżeństwie prym. „Gdy Meghan mówi, to tak jakby wchodziła na scenę, a Harry od razu patrzy na podłogę. Ona z nim nie współpracuje, nie ma między nimi żadnej zażyłej relacji”, mówi wprost. Zwraca także uwagę na to, że Harry otwarcie pokazuje, że nie czuje się w danej sytuacji komfortowo. Jej zdaniem Harry żałuje tego, jak w ostatnich miesiącach potoczyło się jego życie.

 

Księżna Meghan, czerwone buty
Fot. East News

Inny tabloid dotarł do informacji, które dotychczas pozostawały tajemnicą. Podobno książę Harry zabezpieczył swoją fortunę, ale i przyszłość przed negatywnymi konsekwencjami małżeństwa z Meghan. Książę podobno przygotował się na wypadek rozwodu z ukochaną. Według ogólnodostępnych informacji, para nie podpisała intercyzy, ale wszystko wskazuje na to, że Harry zdecydował się zadbać o swoją karierę. Choć książę Sussex po dziesięciu latach służby opuścił armię, to wciąż posiada dokumenty, które umożliwiają mu pilotowanie. Podobno właśnie powrót do wojska jest planem B księcia Harry'ego na wypadek rozwodu z Meghan.

Wnuk królowe nigdy nie ukrywał, że służba była dla niego bardzo ważna. Wojsko sprawiło, że nauczył się czym jest wykonywanie obowiązków i odpowiedzialność. Wówczas książę powoli zaczął szukać swojego celu w życiu. Szybko stanął przed ważną decyzją w kwestii kariery wojskowej - był kapitanem, a kolejnym krokiem byłoby uzyskanie stopnia majora, czyli powrót do college'u.

Książę Harry w wojsku, książę Harry
Fot. East News

Ale teoria nie do końca go interesowała. Jego najbliżsi zaczęli mieć obawy, co do przyszłości księcia: „Wiedzieli, że książę, choć tego nie okazuje, jest rozdarty w kwestii opuszczenia służb powietrznych. Uwielbiał latać helikopterem, rozkoszował się rutyną żołnierskiego życia i kochał anonimowość, jaka mu towarzyszyła. Dwukrotnie wrócił z wojny jako bohater i nikomu nie zależało na tym, aby znów błądził”, pisze Katie Nicholl w swojej książce. Wnuk królowej powoli zaczął tracić życiowy cel, przechodził trudne chwile. „Sam już nie wiem, co jest normalne, chyba nigdy nie wiedziałem”, powiedział w jednym z wywiadów. „Jakby było mnie trzech: jeden w mundurze, jeden to książę Harry, a jeden to moje życie prywatne”, dodał. W końcu zmuszony został zrezygnować z kontynuowania wojskowej kariery. Obecnie został pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego.

Mimo tego, to właśnie wojsko dało mu lekcję życia, pomogło odnaleźć sens istnienia i pozwoliło dojrzeć do pewnych decyzji. Zdaniem tabloidu logiczne jest, że armia mogłaby być jego planem awaryjnym, gdyby rozwiódł się z żoną i chciał wracać do Anglii. Czy faktycznie książę Harry rozważa rozwód z Meghan? Jak na razie nic na to nie wskazuje, ale jak widać, wnuk królowej jest gotowy na każdą ewentualność.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!