Książę Harry i ksieżna Meghan na okladce Time 2021 wplywowa para
Fot. Pool/Getty Images, Time
o tym się mówi

Harry i Meghan wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi świata magazynu Time!

Jakie znaczenie niesie stylizacja pary? Każdy szczegół ma znaczenie!

Redakcja VIVA! 15 września 2021 19:30
Książę Harry i ksieżna Meghan na okladce Time 2021 wplywowa para
Fot. Pool/Getty Images, Time

Książę Harry i Meghan, księżna Sussex zostali uznani przez magazyn Time za dwoje spośród 100 najbardziej wpływowych ludzi świata! Dziś, w dniu urodzin księcia magazyn opublikował okładkę, na której pojawiła się słynna para. Małżeństwo wzięło udział w sesji do magazynu, a efektem prac jest właśnie zdjęcie okładkowe oraz drugie, które pojawiło się wewnątrz magazynu. Autorem zdjęć jest uznany fotograf Pari Dukovic - przed jego obiektywem gościli najsławniejsi ludzie świata. Dukovic wykonał między innymi zdjęcie na okładkę autobiografii Baracka Obamy „Ziemia Obiecana”.

Zobacz także: Dzięki członkostwu w tym klubie Meghan poznała Harry'ego?

Meghan i książę Harry na okładce magazynu Time - znaczenie stylizacji

Para została ubrana przez stylistki Ninę i Clare Hallworth, które są znane z tworzenia stylizacji dla takich gwiazd jak Jennifer Aniston, Kirsten Dunst, Brad Pitt i Jake Gyllenhaal. Meghan na okładce wystąpiła w białym looku. Księżna ma na sobie białą koszulę z podwiniętymi rękawami (to sprytny zabieg, który nadaje strojowi luzu) i eleganckie białe spodnie, a Harry czarną koszulę i, tak charakterystyczne dla niego, bransoletki z koralików. Harry wydaje się być tłem dla swojej żony, która wysuwa się na pierwszy plan za sprawą białej stylizacji.

Look Meghan może więc być odzwierciedleniem jej siły i dominującej roli w związku. Ale to nie wszystko. Żona Harry'ego postanowiła prawdopodobnie złożyć hołd księżnej Dianie, wybierając do zdjęcia złoty zegarek Cartier Tank Francaise, który należał do księżnej Walii. Meghan otrzymała go po ślubie z Harrym.Za fryzurę księżnej odpowiedzialny był Serge Normant. Fryzjer czesał też Meghan w dniu ślubu jej i Harry'ego w maju 2018 roku. Fryzura z okładki Time jest imponująca - nam przywodzi na myśl lwią grzywę - kolejny symbol dominującej roli Meghan.

Drugie zdjęcie pary, również zrobione w ich domu w kalifornijskim Montecito, ma nieco inny charakter - para w pasujących do siebie zielonych strojach prezentuje się bardziej „partnersko” - żadne z nich nie dominuje na zdjęciu. Harry ma na sobie oliwkowo-zielony garnitur, a Meghan pozuje w oliwkowo-zielonym golfie i szarych spodniach. Włosy księżnej uczesane są w luźny kok.

Zobacz także: Oryginalne przydomki, czyli tak mówią do siebie Meghan i Harry z dala od mediów!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.