A jak mówią do siebie inni członkowie rodziny królewskiej? Przezwisko królowej robi furorę!

Gabriela Czernecka 1 września 2021 12:18

Relacja Meghan i Harry'ego od samego początku wzbudzała zainteresowanie fanów rodziny królewskiej. Magazyn Hello! ujawnił jakiś czas temu, jak młode małżeństwo zwraca się do siebie, gdy w pobliżu nie ma kamer i paparazzi. Nowy przydomek Harry'ego ujawnił z kolei sam książę w programie Jamesa Cordena. Pseudonimy w rodzinie królewskiej nie są jednak czymś zaskakującym. Wszyscy pamiętamy, jak do mediów dotarła informacja, że książę George mówi na królową Gan Gan. A jak książę Harry i księżna Meghan zwracają się do siebie? Będziecie zaskoczeni!

Jak Meghan i Harry mówią do siebie, kiedy są sami?

Księżna Meghan i książę Harry już od dnia zaręczyn zostali okrzyknięci najbardziej postępową parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para uwielbiała przełamywać konwenanse - zdarza się im okazywać publicznie uczucia, a Meghan non stop zalicza wpadki, które i tak wszyscy jej wybaczają. Nic dziwnego, że wszyscy zawzięcie starali się dowiedzieć, jak tak naprawdę wygląda ich związek i na ile ich wielka miłość jest prawdziwa, a nie tylko upozorowana. 

Zobacz: Dwa obywatelstwa, piękne imiona i... Oto wszystko, co wiemy o dziecku Meghan i Harry’ego

Pseudonim Meghan

Choć para zrezygnowała z pełnienia królewskich funkcji, wciąż mamy okazję obserować, jak okazują sobie miłość i są dla siebie wzajemnym wsparciem. Jak Meghan i Harry zwracają się do siebie, gdy nie ma w pobliżu mediów? Harry zwraca się do Meghan po prostu... Meg. Ten pseudonim został ujawniony już jakiś czas temu - w ten sposób zwracali się do Meghan jej przyjaciele jeszcze zanim ta została księżną. Wygląda na to, że ten przydomek spodobał się także Harry'emu, bowiem właśnie tak zwraca się do ukochanej.

Pseudonym Harry'ego

Do Harry'ego Meghan zwraca się jednak w bardziej zabawny sposób. Pseudonim księcia Sussex brzmi dość nietypowo, bo... Haz. Tę informację ujawniła kiedyś przyjaciółka pary, Gina Nelthorpe-Cowne, ale dziś znów zwrócono na niego uwagę za sprawą jednego z odcinków programu Jamesa Corena, w którym udział wziął książę Harry. Przyjaciele młodszego syna Diany mówią zaś do niego Spike, czyli Kolec. Podobno książę jeszcze kilka lat temu miał nawet konto na Facebooku pod pseudonimem Spike Wells, ale internauci szybko zorientowali się, że to jego konto i musiało ono zostać usunięte ze względów bezpieczeństwa. 

Przeczytaj także: Gdzie Meghan mieszkała przed poznaniem Harry'ego?

A jak prywatnie mówią do siebie inni członkowie rodziny królewskiej? Pseudonimy brytyjskiej royal family znajdziecie w naszej galerii! To, jak Filip mówił do królowej podbije Wasze serca.  

1/11
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Copyright @East News/Alexi Lubomirski
1/11

Harry mówi na swoją żonę Meg, a Meghan zwraca się do Harry'ego Haz.

2/11
Księżna Kate, Kate Middleton, kapelusz Kate Middleton
Copyright @East News
2/11

Pseudonim Kate w dzieciństwie to… Piszczek (Squeak). Podobno tak nazywała się szkolna świnka morska, którą się opiekowała i stąd przytknął do niej taki przydomek.

3/11
Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Copyright @East News
3/11

Co ciekawe, gdy Kate uczęszczała do szkoły z internatem zaczęto mówić na nią… księżniczka dworu. Wszystko za sprawą jej nienagannych manier, choć dziś niektórzy żartują, że może już wtedy wielu przypuszczało kim będzie za kilka lat.

4/11
Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Copyright @East News
4/11

Do Kate zawsze rodzina zwracała się właśnie zdrobnieniem od Catherine. Pałac oświadczył, że po ślubie Kate Middleton również będzie posługiwała się takim imieniem. Tak mówi do niej nawet królowa.

5/11
Książę William, księżna Diana
Copyright @East News
5/11

Pierwszy pseudonim księcia Williama wymyśliła Diana. Nazywała go pieszczotliwie Wombat - podobno dlatego, że podczas oficjalnej wizyty w Australii chłopcu tak bardzo spodobały się te zwierzęta, że zaczęła go tak nazywać.

6/11
Księżna Kate, książę William w młodości
Copyright @East News
6/11

Na studiach do Williama zwracano się… Steve tylko po to, by nie zwracać na niego niepotrzebnej uwagi.

7/11
PSeudonimy w rodzinie królewskiej: książę William
Copyright @ Richard Stonehouse/Getty Images
7/11

Teraz wszyscy mówią do księcia Williama zdrobniale Wills lub właśnie William (a nie Wilhelm, choć w rzeczywistości właśnie tak ma na imię).

8/11
Stylizacja Księżna Kate w kreacji ulubionej projektantki  Jenny Packham
Copyright @East News
8/11

Gdy Kate była w pierwszej ciąży, wraz z mężem przyznali, że mówią na nienarodzone jeszcze dziecko nasze małe winogronko.

9/11
Królowa Elżbieta, książę Karol, książę William i książę George w obiektywie Annie Leibovitz i książę George z urodzin królowej
Copyright @AFP/EAST NEWS
9/11

Gdy książę George miał niecałe trzy latka nazywał królową... Gan Gan.

10/11
Królowa Elżbieta II i księżniczka Małgorzata jako dzieci z psem, pies królowej Elżbiety, corgi
Copyright @East News
10/11

Nie od dziś wiadomo, że królowa prywatnie (szczególnie w dzieciństwie) nazywana była Lilibet.

11/11
PSeudonimy w rodzinie królewskiej: królowa i Filip
Copyright @Oli Scarff/Getty Images
11/11

Pseudonim królowej Elżbiety II, który nadał jej książę Filip to… cabbage, czyli kapusta. Dlaczego właśnie tak? Książę uwielbiał żartować, więc nic dziwnego, że i pseudonim, który nadał swojej ukochanej jest zabawny. A Wy, znacie jeszcze jakieś inne pseudonimy występujące w royal family?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.