KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oryginalne przydomki, czyli tak mówią do siebie Meghan i Harry z dala od mediów…

Ale to przezwisko królowej robi furorę!

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2018 19:58

Relacja Meghan i Harry'ego od samego początku wzbudza zainteresowanie fanów rodziny królewskiej. Magazyn Hello! ujawnił właśnie, jak młode małżeństwo zwraca się do siebie, gdy w pobliżu nie ma kamer i paparazzi. Pseudonimy w rodzinie królewskiej nie są jednak czymś zaskakującym. Wszyscy pamiętamy, jak do mediów dotarła informacja, że książę George mówi na królową Gan Gan. A jak książę Harry i księżna Meghan zwracają się do siebie? Będziecie zaskoczeni!

Jak Meghan i Harry mówią do siebie, kiedy są sami?

Meghan i Harry już od dnia zaręczyn zostali okrzyknięci najbardziej postępową parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para uwielbia przełamywać konwenanse - zdarza się im okazywać publicznie uczucia, a Meghan non stop zalicza wpadki, które i tak wszyscy jej wybaczają. Nic dziwnego, że wszyscy zawzięcie starają się dowiedzieć, jak tak naprawdę wygląda ich związek i na ile ich wielka miłość jest prawdziwa, a nie tylko upozorowana. 

Pseudonim Meghan

Dzięki najnowszym informacjom, nikt nie ma wątpliwości, że są w sobie zakochani! Jak Meghan i Harry zwracają się do siebie, gdy nie ma w pobliżu mediów? Harry zwraca się do Meghan po prostu... Meg. Ten pseudonim został ujawniony już jakiś czas temu - w ten sposób zwracali się do Meghan jej przyjaciele jeszcze zanim ta została księżną. Wygląda na to, że ten przydomek spodobał się także Harry'emu, bowiem właśnie tak zwraca się do ukochanej.

Pseudonym Harry'ego

Do Harry'ego Meghan zwraca się jednak w bardziej zabawny sposób. Pseudonim księcia Sussex brzmi dość nietypowo, bo... Haz. Tę informację ujawniła przyjaciółka pary, Gina Nelthorpe-Cowne. Przyjaciele Harry'ego mówią zaś do niego Spike, czyli Kolec. Podobno książę jeszcze kilka lat temu miał nawet konto na Facebooku pod pseudonimem Spike Wells, ale internauci szybko zorientowali się, że to jego konto i musiało ono zostać usunięte ze względów bezpieczeństwa. 

A jak prywatnie mówią do siebie inni członkowie rodziny królewskiej? Pseudonimy brytyjskiej royal family znajdziecie w naszej galerii! To, jak Filip mówi do królowej podbije Wasze serca.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.