KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oryginalne przydomki, czyli tak mówią do siebie Meghan i Harry z dala od mediów…

Ale to przezwisko królowej robi furorę!

Gabriela Czernecka 1 marca 2021 16:58

Relacja Meghan i Harry'ego od samego początku wzbudza zainteresowanie fanów rodziny królewskiej. Magazyn Hello! ujawnił jakiś czas temu, jak młode małżeństwo zwraca się do siebie, gdy w pobliżu nie ma kamer i paparazzi. Nowy przydomek Harry'ego ujawnił właśnie w swoim programie James Corden. Pseudonimy w rodzinie królewskiej nie są jednak czymś zaskakującym. Wszyscy pamiętamy, jak do mediów dotarła informacja, że książę George mówi na królową Gan Gan. A jak książę Harry i księżna Meghan zwracają się do siebie? Będziecie zaskoczeni!

Jak Meghan i Harry mówią do siebie, kiedy są sami?

Meghan i Harry już od dnia zaręczyn zostali okrzyknięci najbardziej postępową parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para uwielbiała przełamywać konwenanse - zdarza się im okazywać publicznie uczucia, a Meghan non stop zalicza wpadki, które i tak wszyscy jej wybaczają. Nic dziwnego, że wszyscy zawzięcie starali się dowiedzieć, jak tak naprawdę wygląda ich związek i na ile ich wielka miłość jest prawdziwa, a nie tylko upozorowana. 

Pseudonim Meghan

Choć para zrezygnowała z pełnienia królewskich funkcji, wciąż mamy okazję obserować, jak okazują sobie miłość i są dla siebie wzajemnym wsparciem. Jak Meghan i Harry zwracają się do siebie, gdy nie ma w pobliżu mediów? Harry zwraca się do Meghan po prostu... Meg. Ten pseudonim został ujawniony już jakiś czas temu - w ten sposób zwracali się do Meghan jej przyjaciele jeszcze zanim ta została księżną. Wygląda na to, że ten przydomek spodobał się także Harry'emu, bowiem właśnie tak zwraca się do ukochanej.

Pseudonym Harry'ego

Do Harry'ego Meghan zwraca się jednak w bardziej zabawny sposób. Pseudonim księcia Sussex brzmi dość nietypowo, bo... Haz. Tę informację ujawniła kiedyś przyjaciółka pary, Gina Nelthorpe-Cowne, ale dziś znów zwrócono na niego uwagę za sprawą jednego z odcinków programu Jamesa Corena, w którym udział wziął książę Harry. Przyjaciele młodszego syna Diany mówią zaś do niego Spike, czyli Kolec. Podobno książę jeszcze kilka lat temu miał nawet konto na Facebooku pod pseudonimem Spike Wells, ale internauci szybko zorientowali się, że to jego konto i musiało ono zostać usunięte ze względów bezpieczeństwa. 

A jak prywatnie mówią do siebie inni członkowie rodziny królewskiej? Pseudonimy brytyjskiej royal family znajdziecie w naszej galerii! To, jak Filip mówi do królowej podbije Wasze serca.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.