Będziecie zaskoczeni…

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2018 16:45

Meghan Markle jako księżna Sussex błędów popełniać nie powinna... A jednak! Żona księcia Harry'ego znów wzbudza kontrowersje. Brytyjczycy z uwagą przyglądają się jej kreacjom i dokładnie punktują wszystkie jej wpadki. Niestety, wydawałoby się, że jak Meghan zostanie księżną Sussex zaprzestanie łamania protokołu i etykiety, a tymczasem kolejne pojawienie się i znów kontrowersje. Co więcej, tym razem zaliczyła wpadkę przez... księcia Harry'ego! Dlaczego?

Stylizacje Meghan Markle a protokół królewski

Od dnia ślubu z księciem Harrym Meghan Markle  jest na świeczniku. Media na całym świecie śledzą każdy jej krok i wyliczają każde, nawet najdrobniejsze potknięcie. Teraz, gdy Meghan jest częścią królewskiej rodziny tym bardziej musi się pilnować. Początki bywają trudne, a Meghan jest tego największym przykładem, bowiem właśnie zaliczyła pierwszą wpadkę! 

Stylizacje Meghan od samego początku wzbudzają kontrowersje. Już sama jej suknia ślubna wywołała szeroką dyskusję. Jednym się podobała, innym wręcz przeciwnie - pisano, że jest za duża, zbyt skromna i źle się układa. Niezbyt pozytywne opinie zebrała także jej sukienka, jaką miała na sobie debiutując jako księżna Sussex. Lepiej poradziła sobie prezentując się podczas sobotnich obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety II.

Książę Harry stylistą Meghan Markle

I choć Meghan wyglądała naprawdę rewelacyjnie, nie obyło się bez wpadki. Stylizacja Meghan naruszyła zasady etykiety dworskiej, obowiązującej członków royal family. Tego dnia Meghan Miała na sobie pudrowo różową sukienkę od Caroliny Herrery. Stylizacja Meghan choć była wyjątkowo piękna, naruszyła zasady etykiety dworskiej, obowiązującej członków royal family. Chodzi o zbyt odsłonięte ramiona. Zgodnie z królewską tradycją, kobiety rodziny królewskiej nie powinny odsłaniać ramion i zbytnio eksponować ciała.

W sieci rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy Meghan celowo założyła taką kreację, by zwrócić na siebie uwagę, a może wciąż nie ma pojęcia o wszystkich zasadach, jakie panują w rodzinie królewskiej. Jak się okazuje rozwiązanie tej zagadki jest całkiem proste. Tym razem, według Daily Mail, wpadka Meghan nie jest tylko i wyłącznie winą samej księżnej czy jej doradcy. Okazuje się, że stylizacja Meghan Markle, w której ta pojawiła się na obchodach urodzin królowej to wybór... księcia Harry'ego!

Podobno mąż Meghan bardzo chętnie udziela jej rad w kwestii doboru stylizacji. Daily Mail wprost nazywa go sekretnym stylistą Meghan. „Meghan zawsze pyta Harry'ego o opinię. Szczerze chce poznać jego punkt widzenia. Harry raczej doradza jej, w czym ładnie wygląda, nie biorąc pod uwagę tego, jakiej długości powinna być sukienka, by nie złamać królewskiego protokołu”, zdradza źródło portalu.

Według serwisu, książę Harry uwielbia brać udział w przymiarkach sukienek, udzielając swej ukochanej nie tylko wsparcia, ale i modowych porad. „Harry uczestniczy w każdym takim spotkaniu, dogląda przymiarek i mówi jej, w czym wygląda najlepiej”, czytamy. Wygląda na to, że to książę częściowo ponosi odpowiedzialność za wpadkę ukochanej. Dlaczego więc jako znawca tematu nie przestrzegł ukochanej przed wpadką...?

Zobaczcie w naszej galerii ostatnie kreacje Meghan. Czy to również są stylizacje, które pomagał jej dobierać książę Harry?  

1/5
Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @East News
1/5

Tak Meghan Markle prezentowała się podczas obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety II. Żona księcia Harry'ego zadebiutowała na słynnym pałacowym balkonie. Niestety, zaliczyła wpadkę! 

2/5
Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @East News
2/5

Kreację Meghan Markle uznano za zbyt odważną. Chodzi o odsłonięte ramiona. Jak się okazuje sukienkę pomagał dobierać jej sam książę Harry!  Dlaczego nie przestrzegł ukochanej przed wpadką?

3/5
Księżna Meghan, księżna Sussex
Copyright @East News
3/5

Złośliwi twierdzą, że "zaślepiła go" miłość. Czy stylizacje Meghan na jej debiucie jako księżnej Sussex też pomagał jej wybierać?

4/5
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
4/5

Wówczas kreacja księżnej Sussex choć nie podobała się wszystkim, była perfekcyjna w każdym calu! 

5/5
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
5/5

Wygląda na to, że tytuł księżnej wcale nie sprawił, że Meghan z dnia na dzień zostanie idealną księżną. Według najnowszych doniesień ma jeszcze niecałe sześć miesięcy, by się wszystkiego nauczyć. Później skończy się jej okres ochronny...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?