KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Sensacyjne doniesienia mediów. Nie tylko księżna Meghan, ale i księżna Kate jest w ciąży?!

„Mogą urodzić nawet w ten sam dzień”

Gabriela Czernecka 19 lipca 2018 15:56

O ciąży księżnej Meghan zagraniczne media rozpisują się od momentu, kiedy stanęła na ślubnym kobiercu z księciem Harrym. Teraz jednak jeden z amerykańskich tabloidów donosi, że w ciąży jest nie tylko Meghan, ale i księżna Kate! Według nich, księżne mają nawet urodzić w tym samym czasie! Ile z tych informacji jest prawdziwych? 

Księżna Meghan w ciąży? Kate spodziewa się czwartego dziecka?

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą się doczekać na potwierdzenie informacji o ciąży Meghan. Nic dziwnego, że zagraniczne tabloidy prześcigają się w publikowaniu plotek na ten temat. Tym razem jeden z amerykańskich magazynów postanowił pójść o krok dalej i napisał, że dziecka spodziewa się nie tylko księżna Meghan, ale również księżna Kate, która dopiero co została mamą małego Louisa. 

„Kate pokazuje wszelkie oznaki ciąży, zresztą ona i William zawsze powtarzali, że chcą mieć czworo dzieci. Właściwie to William myśli nawet o pięciorgu, ale dla Kate czworo jest wystarczająco”, przekonuje informator magazynu Life&StyleWeekly.  Plotka o czwartej ciąży Kate oczywiście nie zostały potwierdzone przez pałac, ale informację podchwycił magazyn InTouch, który powołuje się na swoje źródła.

Według InTouch w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawi się dwóch nowych potomków. Jak podaje magazyn, zarówno Kate, jak i Meghan spodziewają się potomstwa. Co więcej, księżne mają nawet urodzić w tym samym czasie! „Meghan zaszła w ciążę kilka tygodni po Kate. Mogą rodzić nawet w ten sam dzień!”, donosi ich informator. Magazyn argumentuje te informacje tym, że Meghan jest w bliźniaczej ciąży, przez co może urodzić wcześniej, w granicach porodu Kate.

Ciąża Meghan - presja macierzyństwa

Magazyn dementuje plotki o tym, że księżne za sobą nie przepadają: „Kate i Meghan są sobie bliskie ze względu na mężczyzn, których poślubiły. Teraz zbliżyły ich jeszcze ciążę”, czytamy. Jak podaje InTouch, obie panie podzieliły się dobrymi nowinami tylko z najbliższymi. Podobno William był bardzo zaskoczony tą informacją, ale ogromnie się ucieszył, w końcu zawsze chciał mieć dużo dzieci.

W przypadku Harry'ego i Meghan ciąża okazała się być nie tylko wielką radością, ale i ogromną... ulgą dla nowej księżnej. Informator magazynu ujawnia, żę księżna Sussex czuła na sobie ogromną presję otoczenia, by zostać mamą. Meghan miała mieć podobno ogromne problemy z zajściem w ciążę zwłaszcza, że nie udało się jej to z pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem. Teraz, gdy oczy niemal całego świata zwrócone są w jej stronę tym bardziej odczuwała lęk, że nie sprosta oczekiwaniom...  Na szczęście jej marzenie podobno się spełniło, przynajmniej według InTouch

Informacji InTouch nie potwierdza jednak pałac. Zaprzeczeniem tych doniesień ma być również ostanie zachowanie księżnej Sussex, która wraz z mężem podczas lunchu w Dublinie piła piwo. Spodziewając się pierwszego dziecka Meghan z pewnością nie zaryzykowałaby jego zdrowia. Wygląda na to, że dziennikarzy InTouch poniosła fantazja, choć trzeba przyznać, że na informacje o potomstwie Meghan faktycznie czekają chyba niemal wszyscy! Doniesienia magazynu należy potraktować jednak z przymróżeniem oka, bowiem wydają się one być raczej fantazją dziennikarzy niż prawdą... ZOBACZ ZDJĘCIA 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.