„Mogą urodzić nawet w ten sam dzień”

Gabriela Czernecka 19 lipca 2018 15:56

O ciąży księżnej Meghan zagraniczne media rozpisują się od momentu, kiedy stanęła na ślubnym kobiercu z księciem Harrym. Teraz jednak jeden z amerykańskich tabloidów donosi, że w ciąży jest nie tylko Meghan, ale i księżna Kate! Według nich, księżne mają nawet urodzić w tym samym czasie! Ile z tych informacji jest prawdziwych? 

Księżna Meghan w ciąży? Kate spodziewa się czwartego dziecka?

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą się doczekać na potwierdzenie informacji o ciąży Meghan. Nic dziwnego, że zagraniczne tabloidy prześcigają się w publikowaniu plotek na ten temat. Tym razem jeden z amerykańskich magazynów postanowił pójść o krok dalej i napisał, że dziecka spodziewa się nie tylko księżna Meghan, ale również księżna Kate, która dopiero co została mamą małego Louisa. 

„Kate pokazuje wszelkie oznaki ciąży, zresztą ona i William zawsze powtarzali, że chcą mieć czworo dzieci. Właściwie to William myśli nawet o pięciorgu, ale dla Kate czworo jest wystarczająco”, przekonuje informator magazynu Life&StyleWeekly.  Plotka o czwartej ciąży Kate oczywiście nie zostały potwierdzone przez pałac, ale informację podchwycił magazyn InTouch, który powołuje się na swoje źródła.

Według InTouch w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawi się dwóch nowych potomków. Jak podaje magazyn, zarówno Kate, jak i Meghan spodziewają się potomstwa. Co więcej, księżne mają nawet urodzić w tym samym czasie! „Meghan zaszła w ciążę kilka tygodni po Kate. Mogą rodzić nawet w ten sam dzień!”, donosi ich informator. Magazyn argumentuje te informacje tym, że Meghan jest w bliźniaczej ciąży, przez co może urodzić wcześniej, w granicach porodu Kate.

Ciąża Meghan - presja macierzyństwa

Magazyn dementuje plotki o tym, że księżne za sobą nie przepadają: „Kate i Meghan są sobie bliskie ze względu na mężczyzn, których poślubiły. Teraz zbliżyły ich jeszcze ciążę”, czytamy. Jak podaje InTouch, obie panie podzieliły się dobrymi nowinami tylko z najbliższymi. Podobno William był bardzo zaskoczony tą informacją, ale ogromnie się ucieszył, w końcu zawsze chciał mieć dużo dzieci.

W przypadku Harry'ego i Meghan ciąża okazała się być nie tylko wielką radością, ale i ogromną... ulgą dla nowej księżnej. Informator magazynu ujawnia, żę księżna Sussex czuła na sobie ogromną presję otoczenia, by zostać mamą. Meghan miała mieć podobno ogromne problemy z zajściem w ciążę zwłaszcza, że nie udało się jej to z pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem. Teraz, gdy oczy niemal całego świata zwrócone są w jej stronę tym bardziej odczuwała lęk, że nie sprosta oczekiwaniom...  Na szczęście jej marzenie podobno się spełniło, przynajmniej według InTouch

Informacji InTouch nie potwierdza jednak pałac. Zaprzeczeniem tych doniesień ma być również ostanie zachowanie księżnej Sussex, która wraz z mężem podczas lunchu w Dublinie piła piwo. Spodziewając się pierwszego dziecka Meghan z pewnością nie zaryzykowałaby jego zdrowia. Wygląda na to, że dziennikarzy InTouch poniosła fantazja, choć trzeba przyznać, że na informacje o potomstwie Meghan faktycznie czekają chyba niemal wszyscy! Doniesienia magazynu należy potraktować jednak z przymróżeniem oka, bowiem wydają się one być raczej fantazją dziennikarzy niż prawdą...  

1/5
Copyright @Getty Images
1/5

O ciąży Meghan i Kate plotkuje się już od jakiegoś czasu. Z pewnością księżna Sussex nie spodziewała się, że po wkroczeniu do royal family wszystkie informacje na jej temat staną się tematem numer jeden. Presja otoczenia jest naprawdę duża!

2/5
Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie. Mowa ciała, gestu, prawda o ich relacji
Copyright @East News
2/5

Każde wyjście Meghan i Kate jest głośno komentowane przez media na całym świecie. Nic więc dziwnego, że podobnie jest w przypadku informacji na temat ich błogosławionego stanu. Teraz według InTouch, w ciąży jest nie tylko Meghan, ale i księżna Kate.

3/5
Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie. Mowa ciała, gestu, prawda o ich relacji
Copyright @East News
3/5

Obie księżne mają się spodziewać dziecka. Dla Meghan będzie to pierwsze dziecko, a dla księżnej Kate czwarte. Jak na razie te informacje nie zostały potwierdzone przez pałac i według wielu są nieprawdziwe. 

4/5
meghan, księżna kate
Copyright @GettyImages
4/5

Księżna Kate niecałe trzy miesiące temu po raz trzeci została mamą, z kolei księżna Meghan kilka dni temu podczas lunchu z mężem wypiła piwo.

5/5
Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie. Mowa ciała, gestu, prawda o ich relacji
Copyright @East News
5/5

Nic dziwnego, że niewielu wierzy w doniesienia na temat ciąży Meghan i Kate...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.