Wszystko na to wskazuje!

Gabriela Czernecka 11 maja 2018 15:01

Czy Kate i William będą mieli czwarte dziecko? Niedawno na świecie pojawiło się trzecie royal baby, ale internauci nie mają wątpliwości, że rodzina Kate i Williama jeszcze się powiększy! Miłość książęcej pary kwitnie. William o ukochanej żonie wypowiada się w samych superlatywach, a Kate zjednała sobie nie tylko królową, ale i wszystkich Brytyjczyków. Czy niebawem usłyszymy, że księżna Kate jest w czwartej ciąży? To się okaże!

Księżna Kate w czwartej ciąży: „Nie mówimy nie”

Wygląda na to, że szanse na to, że rodzina Kate i Williama znów się powiększy są bardzo duże. W końcu księżna Kate i książę William decydując się już na trzecie dziecko złamali tzw. niepisana tradycję, panującą od pokolenia w rodzinie królewskiej. Wszystkie dzieci królowej Elżbiety II - książę Karol, książę Andrzej, książę Edward i księżniczka Anna - każde z nich ma dwójkę własnych dzieci.

A tymczasem Kate i William doczekali się dwóch synków - obecnie czteroletniego księcia George'a i księcia Louisa, który ma niecały miesiąc - oraz córeczki - trzyletniej księżniczki Charlotte. Czy niebawem książęce dziecko powitają na świecie kolejnego członka rodziny? Bardzo możliwe!

Czwarte dziecko Kate i Williama: za i przeciw

Według magazynu People ogłoszenie, że księżna Kate jest w czwartej ciąży jest jak najbardziej prawdopodobne. Jeszcze we wrześniu rozmówca magazynu, bliski znajomy Kate, żartował: „Sądzę, że Kate będzie próbowała dorównać królowej i mieć czwórkę! Carole to bardzo dobra babcia, więc ona i Michael cieszyliby się od ucha do ucha”.

Nie od dziś wiadomo, że królowa jest dla księżnej Kate wzorem do naśladowania. Jak zdradza źródło US Weekly Kate i William „są absolutnie podekscytowani posiadaniem trójki dzieci, ale co do kolejnego dziecka nie mówią nie”. Jak na razie młoda mama dochodzi do siebie po porodzie i cały swój czas przeznacza na zajmowanie się małym księciem. Najprawdopodobniej Kate po raz pierwszy od porodu oficjalnie zaprezentuje się podczas ślubu Harry'ego i Meghan Markle, który odbędzie się już 19 maja 2018 roku.

Z pewnością więc William i Kate nie myślą teraz o powiększaniu rodziny. Warto również wziąć uwagę słowa Johna Haleya, przyjaciela rodziny Middletonów, który uważa, że Kate może zrezygnować z kolejnej ciąży ze względu na dolegliwości związane z ogromnymi mdłościami, które przeżywała podczas poprzednich ciąż: „Nie mogę sobie wyobrazić, że Kate będzie chciała więcej dzieci, biorąc pod uwagę wyzwanie, które przechodziła z każdą ciążą. Myślę, że troje dzieci wystarczy”, mówi.

Jak głoszą zagraniczne gazety, wiadomość o czwartej ciąży Kate wcale nie jest niemożliwa, ale na pewno na kolejnego potomka rodziny królewskiej trzeba będzie trochę poczekać. Co niektórzy żartują, że tym razem William usunie się w cień i „pozwoli” choć przez chwilę brylować bratu w mediach. W końcu już za tydzień Harry stanie na ślubnym kobiercu, a jak zapowiedział niedawno w wywiadzie, długo z dziećmi nie zamierza zwlekać! Wygląda na to, że brytyjska rodzina królewska prędzej czy później znów będzie miała okazję do świętowania.  

1/5
księżna Kate, trzecie royal baby
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate w czwartej ciąży? Według informatora People nie jest to niemożliwe.

2/5
Księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William
Copyright @East News
2/5

Kate i William już są rodzicami trójki dzieci - księcia George'a, księcia Louisa oraz księżniczki Charlotte. Para nie mówi jednak nie, jeśli chodzi o powiększanie rodziny! 

3/5
księżna Kate, książę William
Copyright @East News
3/5

Na kolejne dziecko Kate i Williama fani brytyjskiej rodziny królewskiej muszą jednak jeszcze poczekać, to nie znaczy, że niebawem z pałacu nie otrzymamy dobrej wiadomości.

4/5
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @Alex Lubomirski/East News
4/5

Za tydzień, dokładnie 19 maja 2018 roku książę Harry i Meghan Markle staną na ślubnym kobiercu! 

5/5
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Copyright @Getty Images
5/5

Para już zapowiedziała, że nie zamierza zwlekać z powiększaniem rodziny!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…