KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William będą mieli czwarte dziecko?!

Wszystko na to wskazuje!

Gabriela Czernecka 11 maja 2018 15:01

Czy Kate i William będą mieli czwarte dziecko? Niedawno na świecie pojawiło się trzecie royal baby, ale internauci nie mają wątpliwości, że rodzina Kate i Williama jeszcze się powiększy! Miłość książęcej pary kwitnie. William o ukochanej żonie wypowiada się w samych superlatywach, a Kate zjednała sobie nie tylko królową, ale i wszystkich Brytyjczyków. Czy niebawem usłyszymy, że księżna Kate jest w czwartej ciąży? To się okaże!

Księżna Kate w czwartej ciąży: „Nie mówimy nie”

Wygląda na to, że szanse na to, że rodzina Kate i Williama znów się powiększy są bardzo duże. W końcu księżna Kate i książę William decydując się już na trzecie dziecko złamali tzw. niepisana tradycję, panującą od pokolenia w rodzinie królewskiej. Wszystkie dzieci królowej Elżbiety II - książę Karol, książę Andrzej, książę Edward i księżniczka Anna - każde z nich ma dwójkę własnych dzieci.

A tymczasem Kate i William doczekali się dwóch synków - obecnie czteroletniego księcia George'a i księcia Louisa, który ma niecały miesiąc - oraz córeczki - trzyletniej księżniczki Charlotte. Czy niebawem książęce dziecko powitają na świecie kolejnego członka rodziny? Bardzo możliwe!

Czwarte dziecko Kate i Williama: za i przeciw

Według magazynu People ogłoszenie, że księżna Kate jest w czwartej ciąży jest jak najbardziej prawdopodobne. Jeszcze we wrześniu rozmówca magazynu, bliski znajomy Kate, żartował: „Sądzę, że Kate będzie próbowała dorównać królowej i mieć czwórkę! Carole to bardzo dobra babcia, więc ona i Michael cieszyliby się od ucha do ucha”.

Nie od dziś wiadomo, że królowa jest dla księżnej Kate wzorem do naśladowania. Jak zdradza źródło US Weekly Kate i William „są absolutnie podekscytowani posiadaniem trójki dzieci, ale co do kolejnego dziecka nie mówią nie”. Jak na razie młoda mama dochodzi do siebie po porodzie i cały swój czas przeznacza na zajmowanie się małym księciem. Najprawdopodobniej Kate po raz pierwszy od porodu oficjalnie zaprezentuje się podczas ślubu Harry'ego i Meghan Markle, który odbędzie się już 19 maja 2018 roku.

Z pewnością więc William i Kate nie myślą teraz o powiększaniu rodziny. Warto również wziąć uwagę słowa Johna Haleya, przyjaciela rodziny Middletonów, który uważa, że Kate może zrezygnować z kolejnej ciąży ze względu na dolegliwości związane z ogromnymi mdłościami, które przeżywała podczas poprzednich ciąż: „Nie mogę sobie wyobrazić, że Kate będzie chciała więcej dzieci, biorąc pod uwagę wyzwanie, które przechodziła z każdą ciążą. Myślę, że troje dzieci wystarczy”, mówi.

Jak głoszą zagraniczne gazety, wiadomość o czwartej ciąży Kate wcale nie jest niemożliwa, ale na pewno na kolejnego potomka rodziny królewskiej trzeba będzie trochę poczekać. Co niektórzy żartują, że tym razem William usunie się w cień i „pozwoli” choć przez chwilę brylować bratu w mediach. W końcu już za tydzień Harry stanie na ślubnym kobiercu, a jak zapowiedział niedawno w wywiadzie, długo z dziećmi nie zamierza zwlekać! Wygląda na to, że brytyjska rodzina królewska prędzej czy później znów będzie miała okazję do świętowania.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.