To spotkanie przejdzie do historii...

Gabriela Czernecka 25 lipca 2019 20:53

Kolejne doniesienia na temat konfliktu między Kate a Meghan mogą Was zaskoczyć. Jak podają brytyjskie media, księżna Meghan umożliwiła dzieciom Kate poznanie małego Archiego dopiero... dwa miesiące po jego narodzinach. Choć książęca para Cambridge miała okazję kilkakrotnie odwiedzić chłopca i jego rodziców, to okazuje się, że ich dzieci dopiero niedawno miały okazję dostąpić tego zaszczytu. Co ciekawe ich spotkanie było publiczne. Poznajcie szczegóły.

Kiedy dzieci Kate poznały syna Meghan?

Książęca para Sussex została rodzicami 6 maja 2019 roku. Już kilka dni po narodzinach, zarówno królowa i Filip, jak i Karol i Camilla oraz Kate i William z dziećmi zostali zaproszeni na oficjalne spotkanie i złożenia gratulacji z okazji powiększenia się rodziny Windsorów. I gdy w przypadku nieobecności Karola i Camilli, którzy wówczas przebywali za granicą na jednej z podróży z ramienia królowej, o tyle nieobecność dzieci Kate i Williama jest nie lada zaskoczeniem.

Okazuje się, że dzieci Kate i Williama miały okazję poznać Archiego dopiero, gdy ten skończył dwa miesiące. Dlaczego dopiero wtedy? Zobaczcie sami.  

1/4
Księżna Meghan, Archie Harrison, książę George
Copyright @Getty Images
1/4

Wygląda na to, że cały świat był świadkiem pierwszego spotkania dzieci Kate z synem Meghan. To miało miejsce podczas meczu polo, w którym na murawie podziwialiśmy Harry'ego i Williama, ale tak naprawdę większość obserwowała zachowanie Kate, Meghan i ich pociech.

2/4
Księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę Louis, książę George
Copyright @Getty Images
2/4

To właśnie wówczas, jak mówi Emily Andrews w rozmowie z Yahoo The Royal Box: „Ten mecz polo był bardzo interesujący, głównie dlatego, że Charlotte, George i Louis zobaczyli na żywo Archiego po raz pierwszy”.

3/4
Księżna Meghan, Archie Harrison, księżna Kate, książę Louis
Copyright @Getty Images
3/4

Dlaczego dopiero wtedy zdecydowano się poznać dzieci razem? Najprawdopodobniej spotkanie George'a, Charlotte i Louise'a odbyło się na meczu polo, ponieważ chciano, by każde z dzieci czuło się wyjątkowo, by żadne z nich nie było wyróżniane na tle innych.

4/4
Księżna Kate, księżna Meghan
Copyright @East News
4/4

W ten sposób, Kate i Meghan uczą swoje dzieci, że sukcesja tronu jest istotna, ale szacunek do drugiej osoby jest równie ważny. Dlatego też dzieci Kate poznały Archiego w neutralnym środowisku, a nie podczas oficjalnego powitania. Dzięki temu żadne z nich nie czuło się wyróżnione czy pokrzywdzone.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?