Księżna Kate i książę George
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zdradziła, jakie jest jej ulubione zdjęcie z najstarszym synem!

Na to byśmy nie wpadli...

Gabriela Czernecka 6 kwietnia 2019 08:45
Księżna Kate i książę George
Fot. Getty Images

Nie sposób zliczyć wszystkim fotografii księżnej Kate z najstarszym synem, księciem Georgem. A już z pewnością ciężko wybrać to najładniejsze. Żona księcia Williama twierdzi, że takie posiada! Fotograf Simon Woolf, który uczestniczył parze podczas ich podróży do Nowej Zelandii pokazał, o którą fotografię chodzi!

Ulubiona fotografia księcia George'a i księżnej Kate

Książę George niebawem skończy sześć lat. Chłopiec już zapisał się w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Jest pierwszym synem Kate i Williama, trzecią osobą po swoim dziadku i ojcu, w kolejce do brytyjskiego tronu. Jest także pierwszym wnukiem księcia Karola i trzecim prawnukiem królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Jego narodziny śledził cały świat, a każdemu publicznemu wyjściu towarzyszyły tłumy fanów i... fotografów, którzy skrupulatnie dokumentowali jego wystąpienia. 

I wśród tysiąca zdjęć każdy z fanów rodziny królewskiej z pewnością wybrałby inne ulubione. Takie ma także księżna Kate! Uwieczniono na nim jej relację z George'm, a zostało zrobione w 2014 roku podczas oficjalnej podróży księżnej i księcia Cambridge do Nowej Zelandii, a dokładniej na spotkaniu w Government House w Wellington.

W trakcie tej podróży zrobiono im setki fotografii. Mamy okazję podziwiać na nich bawiącego się księcia, przytulającego do mamy czy wpatrzonego w gości. Jedna z nich okazuje się być wyjątkowa. Została zrobiona 9 kwietnia przez fotografa Simona Woolfa. To konkretne zdjęcie, na którym mały George z uśmiechem na twarzy wtula się w mamę ma dla księżnej szczególne znaczenie: „Ta królewska wycieczka była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy towarzyszył im syn”, wspomina Woolf. 

Dowiadując się o znaczeniu zdjęcia dla księżnej, fotograf postanowił podarować jej je w czarno-białej wersji, jako pamiątkę tej cennej dla niej chwili.  Jak Wam się podoba?  

Księżna Kate, książę George, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?