Niebawem do royal family dołączy kolejny potomek!

Gabriela Czernecka 17 marca 2019 18:17

Brytyjska rodzina królewska to najpopularniejsza royal family na świecie. Nic więc dziwnego, że każde oficjalne zdjęcie członków tej rodziny cieszy się tak wielką popularnością. Niebawem na świecie pojawi się pierwsze dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan, chwilę później odbędzie się jego chrzest, na którym powstaną kolejne oficjalne fotografie. Kto się na nich znajdzie? Gdzie zostaną wykonane? Dowiemy się już niebawem, a tymczasem postanowiliśmy zebrać dla Was najpiękniejsze oficjalne rodzinne fotografie brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej

Książę Harry, wnuk królowej Elżbiety II i księcia Filipa, niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Kilka miesięcy później odbędzie się chrzest pierwszego dziecka Harry'ego i Meghan, na którym powstanie pierwsza oficjalna rodzinna fotografia pary książęcej Sussex. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej już nie mogą się jej doczekać.

Postanowiliśmy zebrać najpiękniejsze oficjalne rodzinne fotografie brytyjskiej royal family. Jedna z nich powstała ponad pięćdziesiąt lat  temu! Zobaczcie sami.  

1/10
brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/10

Fotografia księcia i księżnej Cambridge z dziećmi została wykonana przez Matt'a Porteous'a w ogrodzie rodzinnej posiadłości Anmer Hall. Oficjalne zdjęcie udostępniono tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2018, ponieważ posłużyły one później jako pocztówki dla fanów. 

2/10
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
2/10

To oficjalny portret rodziny królewskiej opublikowany z okazji chrztu trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, księcia Louisa. Fotografia powstała w 2018 roku.

3/10
Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Copyright @instagram@kensingtonroyal
3/10

Podobnie jak zdjęcie powyżej, fotografia została zrobiona tuż po chrzcie księcia Louisa.

4/10
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
4/10

Najwięcej oficjalnych, rodzinnych zdjęć w brytyjskiej rodzinie królewskiej powstaje podczas wielkich uroczystości. Fotografia, którą macie okazję podziwiać została zrobiona podczas ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

5/10
Oficjalny portret ślub księżniczki Eugenii
Copyright @instagram kensingtonroyal
5/10

Powyżej oficjalny portret ze ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Fotografię wykonano w październiku 2018 roku.

6/10
Oficjalny portret ślubny Kate i Williama
Copyright @Getty Images
6/10

Tak prezentuje się oficjalny portret ślubny Kate i Williama

7/10
Oficjalne portrety rodziny królewskiej, oficjalny portret ślubny księżnej Diany i księcia Karola
Copyright @East News
7/10

A tak oficjalny portret ślubny księżnej Diany i księcia Karola.

8/10
Królowa Elżbieta II jako matka
Copyright @Facebook @royal family
8/10

Tę fotografię opublikowano w 2016 roku w związku obchodami 90. urodzin królowej Elżbiety II. 

9/10
Królowa Elżbieta II jako matka
Copyright @East News
9/10

Fotografię wykonano w listopadzie 1972 roku. Od lewej stoją książę Karol, księżniczka Anna i książę Andrzej, a siedzą królowa Elżbieta II, książę Edward i książę Filip.

10/10
Oficjalny portret rodziny królewskiej, brytyjska rodzina królewska
Copyright @AP/East News
10/10

Fotografię wykonano w 1968 roku. Od lewej: książę Filip, księżniczka Anna, książę Edward, królowa Elżbieta II, książę Andrzej i książę Karol.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?