KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dlaczego księżniczka Charlotte najczęściej chodzi w rozpuszczonych włosach?

Jej sekret ujawniła księżna Kate!

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2019 06:51

Księżniczka Charlotte, jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate, za każdym razem wzbudza spore zainteresowanie mediów. Widać, że dziewczynka świetnie czuje się w świetle reflektorów, uwielbia zagadywać do dziennikarzy i machać do tłumów. Choć o jej stylizacje dba cały sztab stylistów, a czuwa nad nimi Kate, to już nazywana jest małą ikoną stylu. Fani rodziny królewskiej zauważyli, że mała księżniczka wciąż nosi jedną i tę samą fryzurę. Dlaczego? Ten sekret zdecydowała się ujawnić księżna Kate. Zrozumie ją każda mama!

Fryzura księżniczki Charlotte 

Kate i William kilka dni temu odwiedzili Kumbrię. Podczas wizyty mała dziewczynka wręczyła księżnej bukiecik kwiatów. Wówczas Kate patrząc na jej fryzurę, zdecydowała się do czegoś przyznać. „Kocham Twoje warkocze”, wykrzyknęła uśmiechnięta, a potem dodała speszona: „Dziś rano próbowałam zrobić warkocz Charlotte i nie poszło zbyt dobrze”.

Okazuje się, że księżna Kate w ogóle nie radzi sobie z układaniem włosów córki. Dlatego też księżniczka Charlotte najczęściej nosi rozpuszczone lub delikatnie upięte włosy. Warto dodać, że Kate nie jest jedyna. Książę William również miał z tym problem. Podobno tak bardzo chciał nauczyć się robić fryzury Charlotte, że skorzystał z pomocy... filmików na Youtube!

„Nigdy nie próbuj robić kucyka. To koszmar!”, wyznał do jednego z ojców na spotkaniu grupy Dads 4 Life. Wówczas wtrąciła się Kate, która odpowiedziała: „A próbowałeś kiedyś zapleść warkocza? To jest dopiero trudne!”. A Wy, zwróciliście uwagę na fryzury małej księżniczki? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.