KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dlaczego księżniczka Charlotte najczęściej chodzi w rozpuszczonych włosach?

Jej sekret ujawniła księżna Kate!

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2019 06:51

Księżniczka Charlotte, jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate, za każdym razem wzbudza spore zainteresowanie mediów. Widać, że dziewczynka świetnie czuje się w świetle reflektorów, uwielbia zagadywać do dziennikarzy i machać do tłumów. Choć o jej stylizacje dba cały sztab stylistów, a czuwa nad nimi Kate, to już nazywana jest małą ikoną stylu. Fani rodziny królewskiej zauważyli, że mała księżniczka wciąż nosi jedną i tę samą fryzurę. Dlaczego? Ten sekret zdecydowała się ujawnić księżna Kate. Zrozumie ją każda mama!

Fryzura księżniczki Charlotte 

Kate i William kilka dni temu odwiedzili Kumbrię. Podczas wizyty mała dziewczynka wręczyła księżnej bukiecik kwiatów. Wówczas Kate patrząc na jej fryzurę, zdecydowała się do czegoś przyznać. „Kocham Twoje warkocze”, wykrzyknęła uśmiechnięta, a potem dodała speszona: „Dziś rano próbowałam zrobić warkocz Charlotte i nie poszło zbyt dobrze”.

Okazuje się, że księżna Kate w ogóle nie radzi sobie z układaniem włosów córki. Dlatego też księżniczka Charlotte najczęściej nosi rozpuszczone lub delikatnie upięte włosy. Warto dodać, że Kate nie jest jedyna. Książę William również miał z tym problem. Podobno tak bardzo chciał nauczyć się robić fryzury Charlotte, że skorzystał z pomocy... filmików na Youtube!

„Nigdy nie próbuj robić kucyka. To koszmar!”, wyznał do jednego z ojców na spotkaniu grupy Dads 4 Life. Wówczas wtrąciła się Kate, która odpowiedziała: „A próbowałeś kiedyś zapleść warkocza? To jest dopiero trudne!”. A Wy, zwróciliście uwagę na fryzury małej księżniczki? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.