KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dlaczego księżniczka Charlotte najczęściej chodzi w rozpuszczonych włosach?

Jej sekret ujawniła księżna Kate!

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2019 06:51

Księżniczka Charlotte, jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate, za każdym razem wzbudza spore zainteresowanie mediów. Widać, że dziewczynka świetnie czuje się w świetle reflektorów, uwielbia zagadywać do dziennikarzy i machać do tłumów. Choć o jej stylizacje dba cały sztab stylistów, a czuwa nad nimi Kate, to już nazywana jest małą ikoną stylu. Fani rodziny królewskiej zauważyli, że mała księżniczka wciąż nosi jedną i tę samą fryzurę. Dlaczego? Ten sekret zdecydowała się ujawnić księżna Kate. Zrozumie ją każda mama!

Fryzura księżniczki Charlotte 

Kate i William kilka dni temu odwiedzili Kumbrię. Podczas wizyty mała dziewczynka wręczyła księżnej bukiecik kwiatów. Wówczas Kate patrząc na jej fryzurę, zdecydowała się do czegoś przyznać. „Kocham Twoje warkocze”, wykrzyknęła uśmiechnięta, a potem dodała speszona: „Dziś rano próbowałam zrobić warkocz Charlotte i nie poszło zbyt dobrze”.

Okazuje się, że księżna Kate w ogóle nie radzi sobie z układaniem włosów córki. Dlatego też księżniczka Charlotte najczęściej nosi rozpuszczone lub delikatnie upięte włosy. Warto dodać, że Kate nie jest jedyna. Książę William również miał z tym problem. Podobno tak bardzo chciał nauczyć się robić fryzury Charlotte, że skorzystał z pomocy... filmików na Youtube!

„Nigdy nie próbuj robić kucyka. To koszmar!”, wyznał do jednego z ojców na spotkaniu grupy Dads 4 Life. Wówczas wtrąciła się Kate, która odpowiedziała: „A próbowałeś kiedyś zapleść warkocza? To jest dopiero trudne!”. A Wy, zwróciliście uwagę na fryzury małej księżniczki? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.