fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Szokujące doniesienia mediów!

Eksperci zauważyli pewną zmianę

Sabina Zięba 21 sierpnia 2020 10:05
fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images

Według wielu Kate i William mają już sporą rodzinę, jednak oni zawsze marzyli o sporej gromadce dzieci i nic nie wskazuje na to, że na trójce mieliby się zatrzymać. Media bacznie przyglądają się księżnej, szukając oznak potwierdzających jej błogosławiony stan. Teraz eksperci jednoznacznie orzekli, że najprawdopodobniej spodziewa się kolejnego dziecka. Skąd to wiedzą?

Czwarta ciąża księżnej Kate

Księżna Kate i książę William mają już trójkę dzieci - księcia George'a, księżniczkę Charlotte oraz księcia Louisa. To właśnie podczas ciąży z najmłodszym z nich, media zauważyły pewną powtarzającą się tendencję. Otóż przy każdym pierwszym trymestrze decydowała się na obcięcie krócej włosów, które znacznie odbiegały od jej stałej i znanej fryzury, czyli rozpuszczonych fal.

Teraz ludzie na całym świecie, a zwłaszcza Brytyjczycy, wstrzymali oddech, gdyż księżna Kate zdecydowała się właśnie skrócić fryzurę. To właśnie ten szczegół ma zdradzać, że ponad wszelką wątpliwość spodziewa się czwartego dziecka.

Styliści i eksperci potwierdzają owe doniesienia, mówiąc, że przyszłe mamy bardzo często decydują się na podobny ruch, bowiem kobiety będące w ciąży mają mocniejsze i bardziej gęste włosy. Wówczas krótsze uczesanie pomaga im zapanować nad włosami, a przy okazji prezentuje się niezwykle twarzowo.

Stylista Mr. Johnson w rozmowie z Daily Mail potwierdził: „Krótsze włosy pomagają im zachować świeżość. Kobiety w ciąży włosów mają bardzo dużo”. Brytyjska rodzina królewska jednak cały czas milczy i nie komentuje owych doniesień.

Wiele osób teraz planuje bacznie obserwować publiczne wyjścia Kate. Wiadomo bowiem, że księżna cierpi na dosyć rzadką u spodziewających się dziecka kobiet chorobę hypermesis gravidarum. Charakteryzuje się ona najcięższą postacią występujących w ciąży nudności i wymiotów. Schorzenie bardzo utrudnia życie - jest na tyle uciążliwe, że księżna w pierwszym trymestrze musiała rezygnować z wcześniej zaplanowanych oficjalnych spotkań i regularnie odwiedzała szpital.

Myślicie, że wkrótce podzieli się szczęśliwymi wiadomościami?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.