Królewskie dzieci to prawdziwe aniołki!

Gabriela Czernecka 1 czerwca 2018 16:53

Nie tylko książę George i księżniczka Charlotte liczą się w królewskim świecie. Choć od ich urodzin, ich losy śledzą miliony ludzi na całym świecie, to dzieci Kate i Williama mają sporą konkurencję. Wśród nich jest m.in. Mia Grace Tindall, czyli córka wnuczki królowej Elżbiety II, która uwielbia jeździć konno i bawić się na świeżym powietrzu czy piękna córeczka szwedzkiej księżniczki Wiktorii, Stella Bernadotte. Całkiem niezłą gromadkę dzieci ma także książę Filip czy księżniczka Madeleine. Zobaczcie najsłodsze dzieci na książęcych dworach! 

1/13
książę George
Copyright @East News
1/13

Książę George to czteroletni syn księcia Williama i księżnej Kate, przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Chłopiec jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. Ma dwójkę rodzeństwa - księżniczkę Charlotte i księcia Louisa.

2/13
Księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram @kensingtonroyal
2/13

Księżniczka Charlotte to córka księcia Williama i księżnej Kate.Obecnie ma dwa latka i już jest jedną z najpopularniejszych księżniczek na świecie. 

3/13
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
3/13

Książę Louis zaledwie kilka miesięcy temu przyszedł na świat. Jest trzecim dzieckiem Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

4/13
Szwedzka księżniczka Eleonora
Copyright @East News
4/13

Szwedzka księżniczka Eleonora ma obecnie cztery lata. Jest córką szwedzkiej księż­nicz­ki Ma­de­le­ine i Chri­sto­phera O'Neill. Para ma w sumie jedną córkę i dwóch synów.

5/13
Księżniczka Madeleine
Copyright @East News
5/13

Na zdjęciu szwedzka księżniczka Madeleine z mężem, księciem Christopherem i dziećmi: czteroletnią księżniczką Eleonorą, trzyletnim księciem Mikołajem. 

6/13
Księżniczka Madeleine
Copyright @East News
6/13

Na zdjęciu szwedzka księżniczka Madeleine z nowo narodzoną córeczką, księżniczką Adrianną, która przyszła na świat 9 marca 2018 roku.

7/13
Księżniczka MKsiężniczka Madeleine urodziła, księżna Adriannaadeleine
Copyright @Instagram @princess_madeleine_of_sweden
7/13

Na zdjęciu wszystkie dzieci szwedzkiej księżniczki Madeleine: czteroletnia księżniczka Eleonora, trzyletni książę Mikołaj oraz księżniczka Adrianna, która przyszła na świat 9 marca 2018 roku.

8/13
Książę Aleksander Bernadotte, książę Gabriel Bernadotte
Copyright @East NEws
8/13

Na zdjęciu książę Aleksander Bernadotte i książę Gabriel Bernadotte, czyli dzieci jedynego syna króla Szwecji, księcia Filipa. Książę Alexander ma dwa latka, a książę Gabriel niecały rok (przyszedł na świat 31 sierpnia 2017 roku).

9/13
Książę Oscar i księżniczka Stella, księżniczka Victoria
Copyright @East NEws
9/13

Szwedz­ka księż­nicz­ka Wik­to­ria i jej mąż ksią­żę Da­niel są szczę­śli­wy­mi ro­dzi­ca­mi sześcioletniej księżniczki Stel­li oraz księcia Oskara, który na początku marca skończył roczek.

10/13
Copyright @East News
10/13

To słodki portret księżniczki Estelli (Stelli), córki księżniczki Wiktorii.  

11/13
Skandal na hiszpańskim dworze, hiszpańska rodzina królewska, królowa Letycja, królowa Zofia
Copyright @East News
11/13

Tak wyglądają najsłynniejsze księżniczki na hiszpańskim dworze. Dwunastoletnia Księżniczka Eleonora i jedenastoletnia księżniczka Sofia to córki królowej Letycji i  króla Hiszpanii Filipa VI Burbona.

12/13
Mia Grace Tindall, wnuczka królowej
Copyright @East NEws
12/13

Mia Grace Tindall ma zaledwie cztery latka i jest ulubioną towarzyszką zabaw księcia George'a. Jest córka wnuczki królowej Elżbiety II, Zary Phillips.

13/13
Księżniczka Gabriela, książę Jakub, księżna Char­le­ne i ksią­żę Al­bert
Copyright @East NEws
13/13

Na zdjęciu bliźniaki: czteroletnia księżniczka Gabriela i czteroletni książę Jakub, dzieci księżnej Char­le­ne i księcia Monako Al­berta. Jak widać, książę George i księżniczka Charlotte mają spora konkurencję! Czy oni nie są słodcy?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.