Królewskie dzieci to prawdziwe aniołki!

Gabriela Czernecka 1 czerwca 2018 16:53

Nie tylko książę George i księżniczka Charlotte liczą się w królewskim świecie. Choć od ich urodzin, ich losy śledzą miliony ludzi na całym świecie, to dzieci Kate i Williama mają sporą konkurencję. Wśród nich jest m.in. Mia Grace Tindall, czyli córka wnuczki królowej Elżbiety II, która uwielbia jeździć konno i bawić się na świeżym powietrzu czy piękna córeczka szwedzkiej księżniczki Wiktorii, Stella Bernadotte. Całkiem niezłą gromadkę dzieci ma także książę Filip czy księżniczka Madeleine. Zobaczcie najsłodsze dzieci na książęcych dworach! 

1/13
książę George
Copyright @East News
1/13

Książę George to czteroletni syn księcia Williama i księżnej Kate, przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Chłopiec jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. Ma dwójkę rodzeństwa - księżniczkę Charlotte i księcia Louisa.

2/13
Księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram @kensingtonroyal
2/13

Księżniczka Charlotte to córka księcia Williama i księżnej Kate.Obecnie ma dwa latka i już jest jedną z najpopularniejszych księżniczek na świecie. 

3/13
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
3/13

Książę Louis zaledwie kilka miesięcy temu przyszedł na świat. Jest trzecim dzieckiem Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

4/13
Szwedzka księżniczka Eleonora
Copyright @East News
4/13

Szwedzka księżniczka Eleonora ma obecnie cztery lata. Jest córką szwedzkiej księż­nicz­ki Ma­de­le­ine i Chri­sto­phera O'Neill. Para ma w sumie jedną córkę i dwóch synów.

5/13
Księżniczka Madeleine
Copyright @East News
5/13

Na zdjęciu szwedzka księżniczka Madeleine z mężem, księciem Christopherem i dziećmi: czteroletnią księżniczką Eleonorą, trzyletnim księciem Mikołajem. 

6/13
Księżniczka Madeleine
Copyright @East News
6/13

Na zdjęciu szwedzka księżniczka Madeleine z nowo narodzoną córeczką, księżniczką Adrianną, która przyszła na świat 9 marca 2018 roku.

7/13
Księżniczka MKsiężniczka Madeleine urodziła, księżna Adriannaadeleine
Copyright @Instagram @princess_madeleine_of_sweden
7/13

Na zdjęciu wszystkie dzieci szwedzkiej księżniczki Madeleine: czteroletnia księżniczka Eleonora, trzyletni książę Mikołaj oraz księżniczka Adrianna, która przyszła na świat 9 marca 2018 roku.

8/13
Książę Aleksander Bernadotte, książę Gabriel Bernadotte
Copyright @East NEws
8/13

Na zdjęciu książę Aleksander Bernadotte i książę Gabriel Bernadotte, czyli dzieci jedynego syna króla Szwecji, księcia Filipa. Książę Alexander ma dwa latka, a książę Gabriel niecały rok (przyszedł na świat 31 sierpnia 2017 roku).

9/13
Książę Oscar i księżniczka Stella, księżniczka Victoria
Copyright @East NEws
9/13

Szwedz­ka księż­nicz­ka Wik­to­ria i jej mąż ksią­żę Da­niel są szczę­śli­wy­mi ro­dzi­ca­mi sześcioletniej księżniczki Stel­li oraz księcia Oskara, który na początku marca skończył roczek.

10/13
Copyright @East News
10/13

To słodki portret księżniczki Estelli (Stelli), córki księżniczki Wiktorii.  

11/13
Skandal na hiszpańskim dworze, hiszpańska rodzina królewska, królowa Letycja, królowa Zofia
Copyright @East News
11/13

Tak wyglądają najsłynniejsze księżniczki na hiszpańskim dworze. Dwunastoletnia Księżniczka Eleonora i jedenastoletnia księżniczka Sofia to córki królowej Letycji i  króla Hiszpanii Filipa VI Burbona.

12/13
Mia Grace Tindall, wnuczka królowej
Copyright @East NEws
12/13

Mia Grace Tindall ma zaledwie cztery latka i jest ulubioną towarzyszką zabaw księcia George'a. Jest córka wnuczki królowej Elżbiety II, Zary Phillips.

13/13
Księżniczka Gabriela, książę Jakub, księżna Char­le­ne i ksią­żę Al­bert
Copyright @East NEws
13/13

Na zdjęciu bliźniaki: czteroletnia księżniczka Gabriela i czteroletni książę Jakub, dzieci księżnej Char­le­ne i księcia Monako Al­berta. Jak widać, książę George i księżniczka Charlotte mają spora konkurencję! Czy oni nie są słodcy?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.