Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jeszcze miesiąc temu pisali o niej wszyscy. Dlaczego księżna Kate zniknęła z mediów?

Znamy powód!

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 13:58
Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Fot. East News

Dlaczego księżna Kate zniknęła z mediów? Jeszcze niedawno żona księcia Williama była w centrum zainteresowania za sprawą narodzin trzeciego dziecka. Niecały miesiąc później odbył się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, na którym pojawiła się Kate, a później słuch o niej zaginął. Co porabia teraz Kate Middleton? Nie uwierzycie.

Księżna Kate zniknęła z mediów. Co porabia żona księcia Williama?

Księżna Kate wraz z trójką swoich dzieci przebywa obecnie na... wakacjach! Książę George i księżniczka Charlotte mają aktualnie przerwę od szkoły, więc młoda mama postanowiła zapewnić dzieciom odpoczynek z dala od mediów. Księżna Kate z maluchami udała się na krótki wypad do Norfolk, swej wiejskiej posiadłości Anmer Hall. Księżna Cambridge zabrała swoje pociechy m.in. na słynne zawody jeździeckie odbywające się na terenie Houghton Hall, oddalonym dziesięć minut od wiejskiego domku czy na lody.

Książęce dzieci mają więc okazję spędzać czas na świeżym powietrzu. George, Charlotte i Louis w Norfolk do dyspozycji mają dziesięć sypialni, korty tenisowe oraz rozległy ogród, gdzie mogą się bawić do woli. Księżna Kate z kolei wypoczywa po porodzie z dala od mediów i śledzącej jej każdy krok prasy. 

Niestety, lada dzień rodzinna sielanka dobiegnie końca, bowiem Kate i William powoli przygotowują się do chrzcin księcia Louisa. Co ciekawe, niebawem odbędzie się także urodzinowa impreza królowej w Trooping the Colour. Tak jak w poprzednich latach, w ceremonii będzie uczestniczyć cała rodzina królewska. Uspokajamy więc, księżna Kate lada dzień znów zagości na salonach!  

księżna Kate, trzecie royal baby
Fot. East News

Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.