Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jeszcze miesiąc temu pisali o niej wszyscy. Dlaczego księżna Kate zniknęła z mediów?

Znamy powód!

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 13:58
Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Fot. East News

Dlaczego księżna Kate zniknęła z mediów? Jeszcze niedawno żona księcia Williama była w centrum zainteresowania za sprawą narodzin trzeciego dziecka. Niecały miesiąc później odbył się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, na którym pojawiła się Kate, a później słuch o niej zaginął. Co porabia teraz Kate Middleton? Nie uwierzycie.

Księżna Kate zniknęła z mediów. Co porabia żona księcia Williama?

Księżna Kate wraz z trójką swoich dzieci przebywa obecnie na... wakacjach! Książę George i księżniczka Charlotte mają aktualnie przerwę od szkoły, więc młoda mama postanowiła zapewnić dzieciom odpoczynek z dala od mediów. Księżna Kate z maluchami udała się na krótki wypad do Norfolk, swej wiejskiej posiadłości Anmer Hall. Księżna Cambridge zabrała swoje pociechy m.in. na słynne zawody jeździeckie odbywające się na terenie Houghton Hall, oddalonym dziesięć minut od wiejskiego domku czy na lody.

Książęce dzieci mają więc okazję spędzać czas na świeżym powietrzu. George, Charlotte i Louis w Norfolk do dyspozycji mają dziesięć sypialni, korty tenisowe oraz rozległy ogród, gdzie mogą się bawić do woli. Księżna Kate z kolei wypoczywa po porodzie z dala od mediów i śledzącej jej każdy krok prasy. 

Niestety, lada dzień rodzinna sielanka dobiegnie końca, bowiem Kate i William powoli przygotowują się do chrzcin księcia Louisa. Co ciekawe, niebawem odbędzie się także urodzinowa impreza królowej w Trooping the Colour. Tak jak w poprzednich latach, w ceremonii będzie uczestniczyć cała rodzina królewska. Uspokajamy więc, księżna Kate lada dzień znów zagości na salonach!  

księżna Kate, trzecie royal baby
Fot. East News

Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…