Michał Milowicz
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Milowicz jest zakochany! Aktor potwierdził zaręczyny z 13 lat młodszą partnerką

Kim jest Katarzyna Kędzierska?

Karol Sowa 9 grudnia 2022 20:57
Michał Milowicz
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Milowicz niedawno przedstawił swoim fanom nową miłość. Jego wybranka nazywa się Katarzyna Kędzierska i jest od niego o 13 lat młodsza. Zakochani w rozmowie z dziennikarzami „Dzień Dobry TVN” potwierdzili swoje zaręczyny. „To miała być nasza tajemnica, ale wyszło teraz wszystko na jaw. Michał padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody. Też byliśmy wtedy w Tajlandii, to było około dwóch lat temu”, wyznała ukochana ulubieńca widzów. Co więcej, dziewczyna jest spoza show-biznesu. Mimo że ich związek trwa już kilka lat, to dopiero teraz poznaliśmy jego kulisy. Kim jest partnerka Michała Milowicza?

Michał Milowicz i Katarzyna Kędzierska — historia miłości 

Aktor i jego partnerka od 5 lat tworzą zgrany duet. Artysta dodaje, że wiek nie ma dla nich żadnego znaczenia, bo przecież najważniejsza jest miłość. Nie ukrywają, że doskonale się dogadują oraz uzupełniają. „Poznaliśmy się w Teatrze Buffo na 25-leciu. To by taki moment integracji widzów z aktorami. Ja byłam z siostrą. Po tej części artystycznej, oficjalnej był bankiet. Michał mnie zauważył. Podszedł do mnie, zjawił się nagle i jakoś tak dalej poszło”, wyznała Katarzyna Kędzierska. „Nie chowaliśmy się. My się nie eksponowaliśmy. Może tak w skrócie powiem. Były burze, były róże i zmagania małe, duże. Potem nagle pojaśniało, do Tajlandii nas wywiało i radością posmyrało. To meandry naszej przyjaźni, naszego związku i w pewnym momencie postanowiliśmy, że pokażemy naszą radość i uśmiech po prostu”, dodawał gwiazdor.  

A jak wspominają zaręczyny? „Były zaręczyny. To miała być nasza tajemnica, ale wyszło teraz wszystko na jaw. Michał padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody. Też byliśmy wtedy w Tajlandii, to było około dwóch lat temu”, wyznała Kasia.  

W ostatnim wydaniu popularnej śniadaniówki Michał Milowicz zaprezentował swoją ukochaną. Opowiadali wówczas o przygotowaniach do wspólnych świąt. Przypomnijmy, że będą to ich piąte z kolei. „Zapraszamy rodzinę z obydwu stron. Będę mogła się wykazać kulinarnie. Strasznie się cieszę, że będziemy mogli ich ugościć”, opowiadała Katarzyna Kędzierska. Co więcej, to właśnie Kasia ma decydujący głos w domu. „Trzeba ulegać kobiecie, bo to kobieta ma ten zmysł estetyczny, chociaż mnie też nie brakuje”, dodał Michał Milowicz. „Ja dążę do minimalizmu. Michał lubi dużo”, dopowiadała jego partnerka. „Ja mam trochę pamiątek, a Kasia by wszystko chowała, żeby było tak clear totalnie”.

CZYTAJ TEŻ: Piotr Polk o przeszczepie: „Wolałem walczyć o zdrowie w ciszy”

Michał Milowicz na otwarciu nowego hotelu w Warszawie "SixtySix"

Michał Milowicz na otwarciu nowego hotelu w Warszawie
Fot. ONS

Kim jest partnerka Michała Milowicza?   

Katarzyna Kędzierska obecnie pracuje w jednej z najpopularniejszych sieci banków. Na swoim Instagramie często dodaje zdjęcia z różnych podróży. Jej pasją jest fotografia i moda. Partnerka ulubieńca widzów dodaje, że związek z Michałem Milowiczem nie utrudnił jej życia, mimo że nigdy wcześniej nie miała styczności z show-biznesem. „Ten świat trochę mnie ciekawi. To, że jesteśmy z dwóch różnych światów, nas inspiruje, motywuje. Jest ciekawie. Dopełniamy się. Ja jestem bardziej taka spokojna, stonowana. Michał jest szalony, jak wszyscy wiemy”, mówiła.

Gratulujemy. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W dzieciństwie marzyła, by zostać zakonnicą. Oto tajemnice i sekrety Ireny Santor

Michał Milowicz w smokingu
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.