Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA
O tym się mówi!

Katarzyna Cichopek potwierdziła zaręczyny. Wiemy, gdzie do nich doszło

Zdradził to jeden szczegół!

Aleksandra Frankowska 1 stycznia 2024 09:51
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są zaręczeni i szykują się do hucznego wesela. Para jednak nie potwierdziła plotek, trzymając wszystkich w niepewności. Teraz podczas podsumowania roku, aktorka pokazała zdjęcie z zaręczyn. Mamy więc pewność, że doszło do nich w 2023 roku i wiemy nawet gdzie. Na zdjęciu zdradził to jeden szczegół.

ZOBACZ TEŻ: Sylwester z Dwójką: Górniak jak Barbie, Steczkowska i Rodowicz pokazały ciało!

Katarzyna Cichopek potwierdziła zaręczyny z Kurzajewskim

Swój związek oficjalnie ogłosili w październiku 2022. Od tego czasu wiele podróżują i emanują szczęściem, co nie wszystkim się jednak podoba. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie przejmują się jednak opiniami innych, a ich miłość jest najważniejsza. Aktorka podczas podsumowania roku udostępniła zdjęcie, którym potwierdziła trwające od miesięcy spekulacje. Para jest oficjalnie zaręczona, a Kurzajewski poprosił Cichopek o rękę podczas pobytu w Jordanii. Na udostępnionym zdjęciu widać bowiem Petrę, świątynię znajdującą się właśnie w tym kraju. To musiały być bardzo romantyczne zaręczyny!

"To był dobry rok, niech 2024 będzie jeszcze lepszy! Kochani, szczęśliwego Nowego Roku 2024!" - napisała Cichopek.

ZOBACZ TEŻ: Żona Michała Wiśniewskiego praktycznie nie znała swojej mamy. „Niewiele mnie z nią łączyło”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub

Potwierdzenie zaręczyn to również wiadomość, która nie pozostawia wątpliwości, że para planuje ślub. Osoby z ich otoczenia już wielokrotnie wspominały, że przygotowania są na zaawansowanym etapie, ale nikt nie potwierdził, kiedy będzie miała miejsce ceremonia. Pozostaje nam tylko wyczekiwać, czy będzie ona miała miejsce w 2024 roku. Trzymamy kciuki za organizację tego wydarzenia i życzymy zakochanym jeszcze wielu wspaniałych chwil pełnych miłości! 

Maciej Kurzajewski 2022
Fot. Mieszko Pietka/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - 20 lat Pytania na Śniadanie, 2022
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.