Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczyli się! Zobacz zdjęcie pierścionka

Radosną nowiną para podzieliła się w Internecie...

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2019 11:33
Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska

To dla nich wyjątkowy czas. Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, którzy podbili serca widzów perfekcyjnie dopracowanymi i spektakularnymi występami w show Dance, Dance, Dance, zaręczyli się! Radosną nowiną podzielili się na Instagramie, publikując pełne czułości zdjęcie. Zobacz, jak wygląda pierścionek, który partner podarował ukochanej.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczyli się

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski spędzają święta Wielkanocne w czeskiej Pradze. To właśnie tam, jak wynika z fotografii opublikowanej w mediach społecznościowych, trenerka powiedziała „tak” swojemu partnerowi.

Na zamieszczonym zdjęciu zdobywcy 3. miejsca w Dance, Dance, Dance namiętnie się całują, zaś na ręce Kasi Dziurskiej, którą położyła na policzku narzeczonego, widać pierścionek zaręczynowy!

„Najszczęśliwsi !! 💍 @emilian_gankowski ❤️ Wesołych Świąt 😻🐣”, napisała poruszona  instruktorka fitnessu i trenerka personalna oraz zdobywczyni 15 medali mistrzostw świata.

Ewa Chodakowska pogratulowała Kasi Dziurskiej i Emilianowi Gankowskiemu

Fani Kasi Dziurskiej nie szczędzili jej w komentarzach pod zdjęciem ciepłych słów i podkreślili, że cieszą się jej szczęściem. Do gratulacji przyłączyła się również trenerka Dance, Dance, Dance, która na planie show TVP dała się poznać jako wielbicielka talentu trenerki i jej ukochanego.

„Ale boskoooo!!! Kochani cieszę się ogromnie. Gratulujemy z Lelkiem z całego serca”, napisała Ewa Chodakowska w komentarzu.

Gratulacje złożyła również koleżanka z programu, Paulina Krupińska.

„Gratulacje. Ale super wiadomość”, podkreśliła.

My również dołączamy się do gratulacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najszczęśliwsi !! 💍 @emilian_gankowski ❤️ Wesołych Świąt 😻🐣

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.