Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała zjawiskowy pierścionek zaręczynowy! 

Kim jest jej partner?

Gabriela Czernecka 14 września 2020 17:23
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler zaręczyła się! Córka Magdy Gessler, która niebawem po raz pierwszy zostanie mamą, cudowną wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała dwie fotografie, na których z dumą pokazuje pierścionek zaręczynowy. Kim jest partner Lary Gessler? Poznajcie szczegóły! 

Lara Gessler zaręczyła się. Kim jest jej partner?

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się! Para niebawem po raz pierwszy zostanie rodzicami. W oczekiwaniu na córeczkę zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. Właśnie ogłosili zaręczyny! Kim jest Piotr Szeląg? Partner Lary Gessler to prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz pierwszy pojawili się publicznie na ściance podczas Balu TVN w 2019 roku.  Od tamtej pory są nierozłączni i co jakiś czas dzielą się z fanami wspólnymi fotografiami. Tym razem na Instagramie Lary Gessler pojawiło się ich wspólne zdjęcie, którym córka Magdy Gessler ogłosiła, że się zaręczyli. 

Na fotografiach mamy okazję podziwiać zjawiskowy pierścionek zaręczynowy. Lara Gessler i Piotr Szeląg jeszcze jakiś czas temu mówili, że nie planują ślubu. Sam partner Lary przyznał, że woli tzw. rzymskie małżeństwo: „Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest. I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają”, powiedział w rozmowie z WP Kobieta. Czyżby zmienili zdanie? Życzymy parze wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.