Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała zjawiskowy pierścionek zaręczynowy! 

Kim jest jej partner?

Gabriela Czernecka 14 września 2020 17:23
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler zaręczyła się! Córka Magdy Gessler, która niebawem po raz pierwszy zostanie mamą, cudowną wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała dwie fotografie, na których z dumą pokazuje pierścionek zaręczynowy. Kim jest partner Lary Gessler? Poznajcie szczegóły! 

Lara Gessler zaręczyła się. Kim jest jej partner?

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się! Para niebawem po raz pierwszy zostanie rodzicami. W oczekiwaniu na córeczkę zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. Właśnie ogłosili zaręczyny! Kim jest Piotr Szeląg? Partner Lary Gessler to prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz pierwszy pojawili się publicznie na ściance podczas Balu TVN w 2019 roku.  Od tamtej pory są nierozłączni i co jakiś czas dzielą się z fanami wspólnymi fotografiami. Tym razem na Instagramie Lary Gessler pojawiło się ich wspólne zdjęcie, którym córka Magdy Gessler ogłosiła, że się zaręczyli. 

Na fotografiach mamy okazję podziwiać zjawiskowy pierścionek zaręczynowy. Lara Gessler i Piotr Szeląg jeszcze jakiś czas temu mówili, że nie planują ślubu. Sam partner Lary przyznał, że woli tzw. rzymskie małżeństwo: „Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest. I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają”, powiedział w rozmowie z WP Kobieta. Czyżby zmienili zdanie? Życzymy parze wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!