Zobacz, jak wygląda pierścionek modelki

Konrad Szczęsny 25 marca 2018 17:57

Joanna Krupa zaręczyła się! Nowym wybrankiem gwiazdy jest przystojny producent pochodzący z Teksasu, Douglas. Para spotyka się od października zeszłego roku i wszystko wskazuje na to, że już w tym roku staną na ślubnym kobiercu! Jak wyglądały ich zaręczyny?

Joanna Krupa zaręczyła się z Douglasem

Jak udało nam się dowiedzieć, modelka była zupełnie zaskoczona oświadczynami ukochanego, które miały miejsce dwa dni temu. Para co prawda rozmawiała od jakiegoś czasu o ślubie, jednak nie padały żadne konkretne daty.

– Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! – zdradziła nam znajoma modelki.

Pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy. Ile jest wart?

Jak informowaliśmy wcześniej, Joanna Krupa wybrała pierścionek zaręczynowy w trakcie styczniowej wizyty w Polsce. Kosztował on - bagatela! - równowartość dwóch milionów złotych. Wbrew wcześniejszym informacjom, nowy ukochany modelki nie oświadczył jej się w trakcie pobytu w Polsce a w ich nowej rezydencji w USA. 

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia pierścionka zaręczynowego gwiazdy i porównać go z poprzednim, który otrzymała od Romaina Zago, byłego już męża.  

1/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
1/6

Tak wygląda pierścionek, który wręczył Joannie  Krupie w dniu zaręczyn były mąż Romain Zago. Wart on jest aż... 4,5 miliona złotych, czyli o 2,5 miliona więcej niż ten, na który modelka zdecydowała się teraz.

2/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
2/6

Pierwszy pierścionek zaręczynowy Joanny  Krupy, który wręczył jej Romain Zago, został ubezpieczony. Wszystko dlatego, że modelka bała się, że pewnego dnia padnie ofiarą złodziei.  

3/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
3/6

Joanna Krupa i Romain Zago byli parą ponad 10 lat. Rozwiedli się w 2017 roku, po czterech latach małżeństwa.

4/6
Pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy. Ile jest warta? Jak wyglądały jej zaręczyny z Douglasem?
Copyright @Archiwum prywatne Joanny Krupy
4/6

Tak natomiast wygląda pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy, który otrzymała od nowego ukochanego, pochodzącego z Teksasu producenta o imieniu Douglas.

5/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @Instagram @mmgoldpoland
5/6

Joanna Krupa otrzymała go dwa dni temu. Jest wart dwa miliony złotych i modelka wybrała go w jednym ze sklepów w trakcie styczniowej wizyty w Polsce.

6/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
6/6

Tak wygląda natomiast poprzedni pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy, który podarował jej Romain Zago. Dla modelki ma on przede wszystkim wartość sentymentalną. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.