Zobacz, jak wygląda pierścionek modelki

Konrad Szczęsny 25 marca 2018 17:57

Joanna Krupa zaręczyła się! Nowym wybrankiem gwiazdy jest przystojny producent pochodzący z Teksasu, Douglas. Para spotyka się od października zeszłego roku i wszystko wskazuje na to, że już w tym roku staną na ślubnym kobiercu! Jak wyglądały ich zaręczyny?

Joanna Krupa zaręczyła się z Douglasem

Jak udało nam się dowiedzieć, modelka była zupełnie zaskoczona oświadczynami ukochanego, które miały miejsce dwa dni temu. Para co prawda rozmawiała od jakiegoś czasu o ślubie, jednak nie padały żadne konkretne daty.

– Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! – zdradziła nam znajoma modelki.

Pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy. Ile jest wart?

Jak informowaliśmy wcześniej, Joanna Krupa wybrała pierścionek zaręczynowy w trakcie styczniowej wizyty w Polsce. Kosztował on - bagatela! - równowartość dwóch milionów złotych. Wbrew wcześniejszym informacjom, nowy ukochany modelki nie oświadczył jej się w trakcie pobytu w Polsce a w ich nowej rezydencji w USA. 

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia pierścionka zaręczynowego gwiazdy i porównać go z poprzednim, który otrzymała od Romaina Zago, byłego już męża.  

1/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
1/6

Tak wygląda pierścionek, który wręczył Joannie  Krupie w dniu zaręczyn były mąż Romain Zago. Wart on jest aż... 4,5 miliona złotych, czyli o 2,5 miliona więcej niż ten, na który modelka zdecydowała się teraz.

2/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
2/6

Pierwszy pierścionek zaręczynowy Joanny  Krupy, który wręczył jej Romain Zago, został ubezpieczony. Wszystko dlatego, że modelka bała się, że pewnego dnia padnie ofiarą złodziei.  

3/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
3/6

Joanna Krupa i Romain Zago byli parą ponad 10 lat. Rozwiedli się w 2017 roku, po czterech latach małżeństwa.

4/6
Pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy. Ile jest warta? Jak wyglądały jej zaręczyny z Douglasem?
Copyright @Archiwum prywatne Joanny Krupy
4/6

Tak natomiast wygląda pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy, który otrzymała od nowego ukochanego, pochodzącego z Teksasu producenta o imieniu Douglas.

5/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @Instagram @mmgoldpoland
5/6

Joanna Krupa otrzymała go dwa dni temu. Jest wart dwa miliony złotych i modelka wybrała go w jednym ze sklepów w trakcie styczniowej wizyty w Polsce.

6/6
Joanna Krupa ma pierścionek zaręczynowy za 2 miliony złotych
Copyright @East News
6/6

Tak wygląda natomiast poprzedni pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy, który podarował jej Romain Zago. Dla modelki ma on przede wszystkim wartość sentymentalną. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.