Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zerwała zaręczyny tuż przed ślubem?! Znamy prawdę

Narzeczony miał jej za złe rozbieranie się do sesji?

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 17:57

Miał być wielki ślub, jest rozstanie w atmosferze skandalu?! Takie informacje obiegły dzisiaj media. Mówi się, że Joanna Krupa miała zerwać zaręczyny z ukochanym, Douglasem Nunesem, ponieważ ten żądał od niej radykalnej zmiany przyzwyczajeń i zachowania. Ile jest w tych sensacyjnych doniesieniach prawdy? Sprawdziliśmy!

Joanna Krupa zerwała zaręczyny z Douglasem Nunesem?

„Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać”, twierdzi informator Faktu.

Dla wielu news ten wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ Douglas Nunes pochodzi z Teksasu, konserwatywnego stanu USA, w którym m.in. wciąż legalna pozostaje kara śmierci. Mogłoby się wydawać, że rozbierane sesje z udziałem ukochanej doprowadzały go do szewskiej pasji. Czy tak było naprawdę?

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Nic bardziej mylnego! Jak udało nam się dowiedzieć, para niezmiennie przygotowuje się do ślubu i nie ma mowy o rozstaniu!

– Asia i Douglas wciąż świetnie się dogadują i ustalają wszystkie szczegóły ślubnej uroczystości. Nie wiem, skąd informacje o ich rozstaniu tym bardziej, że on doskonale zdaje sobie sprawę, na czym polega praca Asi jako modelki i wie, że musi czasem pokazać się w bardziej odważnej odsłonie – przekonuje nasz informator.

Fanów pary uspokajamy, zaś narzeczonym życzymy spokojnych przygotowań do ślubu!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.