Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zerwała zaręczyny tuż przed ślubem?! Znamy prawdę

Narzeczony miał jej za złe rozbieranie się do sesji?

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 17:57

Miał być wielki ślub, jest rozstanie w atmosferze skandalu?! Takie informacje obiegły dzisiaj media. Mówi się, że Joanna Krupa miała zerwać zaręczyny z ukochanym, Douglasem Nunesem, ponieważ ten żądał od niej radykalnej zmiany przyzwyczajeń i zachowania. Ile jest w tych sensacyjnych doniesieniach prawdy? Sprawdziliśmy!

Joanna Krupa zerwała zaręczyny z Douglasem Nunesem?

„Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać”, twierdzi informator Faktu.

Dla wielu news ten wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ Douglas Nunes pochodzi z Teksasu, konserwatywnego stanu USA, w którym m.in. wciąż legalna pozostaje kara śmierci. Mogłoby się wydawać, że rozbierane sesje z udziałem ukochanej doprowadzały go do szewskiej pasji. Czy tak było naprawdę?

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Nic bardziej mylnego! Jak udało nam się dowiedzieć, para niezmiennie przygotowuje się do ślubu i nie ma mowy o rozstaniu!

– Asia i Douglas wciąż świetnie się dogadują i ustalają wszystkie szczegóły ślubnej uroczystości. Nie wiem, skąd informacje o ich rozstaniu tym bardziej, że on doskonale zdaje sobie sprawę, na czym polega praca Asi jako modelki i wie, że musi czasem pokazać się w bardziej odważnej odsłonie – przekonuje nasz informator.

Fanów pary uspokajamy, zaś narzeczonym życzymy spokojnych przygotowań do ślubu!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.