Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zerwała zaręczyny tuż przed ślubem?! Znamy prawdę

Narzeczony miał jej za złe rozbieranie się do sesji?

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 17:57

Miał być wielki ślub, jest rozstanie w atmosferze skandalu?! Takie informacje obiegły dzisiaj media. Mówi się, że Joanna Krupa miała zerwać zaręczyny z ukochanym, Douglasem Nunesem, ponieważ ten żądał od niej radykalnej zmiany przyzwyczajeń i zachowania. Ile jest w tych sensacyjnych doniesieniach prawdy? Sprawdziliśmy!

Joanna Krupa zerwała zaręczyny z Douglasem Nunesem?

„Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać”, twierdzi informator Faktu.

Dla wielu news ten wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ Douglas Nunes pochodzi z Teksasu, konserwatywnego stanu USA, w którym m.in. wciąż legalna pozostaje kara śmierci. Mogłoby się wydawać, że rozbierane sesje z udziałem ukochanej doprowadzały go do szewskiej pasji. Czy tak było naprawdę?

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Nic bardziej mylnego! Jak udało nam się dowiedzieć, para niezmiennie przygotowuje się do ślubu i nie ma mowy o rozstaniu!

– Asia i Douglas wciąż świetnie się dogadują i ustalają wszystkie szczegóły ślubnej uroczystości. Nie wiem, skąd informacje o ich rozstaniu tym bardziej, że on doskonale zdaje sobie sprawę, na czym polega praca Asi jako modelki i wie, że musi czasem pokazać się w bardziej odważnej odsłonie – przekonuje nasz informator.

Fanów pary uspokajamy, zaś narzeczonym życzymy spokojnych przygotowań do ślubu!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.