Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston nosi pierścionek zaręczynowy od Brada Pitta?!

To kolejny dowód potwierdzający ich uczucie

Sabina Zięba 23 maja 2020 08:00
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

To naprawdę przełomowa wiadomość! Ten zwykły gest może wiele wyjaśniać. Choć media od wielu miesięcy spekulują, że Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wrócili dając sobie kolejną szansę, oni sami nie potwierdzali owych doniesień. Wydaje się, że nabrali wody w usta, nie chcąc, by media swoim zainteresowaniem zniszczyły łączące ich uczucie. Teraz zauważono jednak, że blond aktorka nosi kultowy pierścionek zaręczynowy! Jaka jest jego historia?

Zaręczyny Aniston i Pitta

W latach 90. byli ulubieńcami milionów. Tworzyli parę, która nie schodziła z pierwszych stron gazet, a każda nowa informacja na temat ich relacji była powielana przez magazyny na całym świecie. Oni sami nie mieli jednak z tym problemu - chętnie dzielili się swoim szczęściem. Gdy pojawili się pierwszy raz publicznie razem na gali rozdania nagród Emmy w 1999 roku, fani oszaleli. 

Już kilka miesięcy później, bo w listopadzie tego samego roku, podczas koncertu Stinga w Nowym Jorku, Jen i Brad pojawili się na scenie, by u boku wokalisty wykonać utwór Fill Her Up. Jego słowa brzmią: „Jedziemy do Vegas, żeby się pobrać. Więc zatankuj, synu, nie gap się. Tak, to prawdziwy diament, który ona ma na sobie”. W tym momencie aktorka zaprezentowała wszystkim swój oszałamiający pierścionek zaręczynowy. 

Wiadomo, że Brad Pitt miał duży wpływ na jego wygląd. W 1999 roku skontaktował się z projektantką biżuterii Silvią Damiani i poprosił o ekskluzywny egzemplarz na specjalne zamówienie. Podobno współtworzył dzieło, które miało być oparte na wyglądzie kolczyków, jakie wcześniej zakupił Jen. Według doniesień na owy pierścionek wydał wówczas ogromną sumę 500 000 dolarów.

Ta biżuteria nie przyniosła im jednak szczęścia i choć pobrali się rok później, rozwiedli w 2005 roku za sprawą Angeliny Jolie. Okazuje się, że to nie przekreśliło ich miłości - teraz, gdy po latach ponownie się do siebie zbliżyli, Aniston znów nosi zaręczynowy pierścionek!

Dopiero zauważono, że podczas tegorocznych Złotych Globach Jennifer Aniston miała go na dłoni. Podobna rzecz miała miejsce na gali SAG Awards, gdzie zrobiono kultową już fotografię byłych małżonków, na której Brad łapie byłą miłość za rękę.

Przyjrzyjcie się owym zdjęciom! To potwierdzenie, że stara miłość nie rdzewieje?  

Koncert Stinga w 1999 roku

Jennifer Aniston, Brad Pitt, Sting, 1999
Fot. Getty Images
Brad Pitt i Jennifer Aniston na tegorocznej gali SAG Awards

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards, 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!