O NIEJ JEST GŁOŚNO

Czy nad Lady GaGą ciąży miłosna klątwa? Poznaj sekrety jej związków

Dwa razy zrywała zaręczyny, przyznała się do biseksualizmu...

Konrad Szczęsny 28 lutego 2019 08:59

Ma 32 lata, w lutym zerwała zaręczyny z agentem gwiazd Christianem Carino, zaś o jej rzekomym romansie z kolegą z planu, Bradleyem Cooperem, rozpisują się media na całym świecie. Życie osobiste Lady GaGi można uznać za co najmniej intrygujące: mimo że nie miała wielu partnerów, każdy z nich miał być „tym jedynym”. Przynajmniej w teorii. Jakie tajemnice skrywały związki artystki?

Związki Lady GaGi: biseksualizm, zrywane zaręczyny

W 2008 roku, gdy jej kariera z dnia na dzień nabrała tempa, zaś single takie jakie Just dance czy Poker face grały rozgłośnie na całym świecie, wszyscy zainteresowali się Stefani Germanottą, pochodzącą ze wschodniego wybrzeża USA wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która w branży stała się znana dzięki swojej kreatywności i niezwykłej zdolności do pisania hitów. Współpracowała z takimi artystami, jak Britney Spears (pierwotnie to dla niej było stworzone Telephone, późniejszy singiel Lady GaGi i Beyonce) oraz The Pussycat Dolls.

Wiadomo było, że ma włoskie korzenie zarówno od strony matki, jak i ojca oraz młodszą siostrę Natali. W tym samym roku w wywiadzie dla Rolling Stone wyznała również , że jest osobą biseksualną. I mimo że jej wizerunek sceniczny od początku uznawany był za osobliwy i wzbudzał kontrowersje, życie osobiste artystki stanowiło zagadkę. Tak jest zresztą do tej pory. Co wiadomo o jej byłych partnerach?

Jeszcze przed tym, jak zaistniała w masowej świadomości pod znanym dzisiaj wszystkim pseudonimem, poznała producenta Roba Fusariego. Był marzec 2006 roku a poza muzyką szybko połączyło ich również uczucie. Jak wyznała w jednym z wywiadów, to on jako pierwszy nazwał ją Lady GaGą. Mimo że razem założyli spółkę i wspólnie tworzyli, ukochany koniec końców pozbawił ją praw do utworów, które skomponowała, co oczywiście było bezpośrednią przyczyną nie tylko zerwania współpracy, ale też zakończenia związku w styczniu 2007 roku. 

Wydaje się, że cała sytuacja na kilka lat skutecznie zraziła Stefani Germanottę do związków, ponieważ oficjalnie potwierdziła, że z kimś się spotyka, dopiero w lipcu 2011 roku. Padło na raczej nieznanego w Polsce, ale przystojnego aktora i modela Taylora Kinneya, który wystąpił w teledysku artystki do utworu You and I. Para podjęła nawet decyzję o zaręczynach, które miały miejsce w... walentynki 2015 roku. Niestety, dokładnie po pięciu latach bycia razem zdecydowali się rozstać. Dlaczego? Wszystkiemu winna była rutyna. Lady GaGa stwierdziła w jednym z wywiadów, że przestali czuć ze sobą tę bliskość, która połączyła ich na początku znajomości.

„Taylor i ja jesteśmy przekonani, że jesteśmy bratnimi duszami. Każda para ma wzloty i upadki i musi od siebie odpocząć. Oboje jesteśmy ambitnymi artystami, ze skomplikowanymi planami zajęć, w których trudno jest znaleźć czas na coś tak prostego, jak miłość. Dopingujcie nas. Jesteśmy jak wszyscy inni i kochamy się”, przekonywała.

Pocieszenie znalazła dosyć szybko, bo już na początku 2017 roku zaczęto spekulować o jej zażyłej relacji z Christianem Carino, agentem gwiazd. Miało to miejsce po występie Lady GaGi na Super Bowl. Z kolei o zaręczynach pary dowiedzieliśmy się w 2018 roku w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood. Artystka nazwała wówczas mężczyznę swoim „narzeczonym”. Mimo że głośno było o ich ślubnych planach, w lutym 2019 roku agent artystki potwierdził, że para rozstała się, jednak, według relacji jej znajomych, „nie stała za tym żadna dramatyczna historia” i „po prostu im nie wyszło”.

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Oczywiście nie brakowało głosów, że Lady GaGa zdecydowała się na tak radykalny krok z uwagi na uczucie do Bradleya Coopera, z którym na planie Narodzin gwiazdy miał połączył ją płomienny romans. Jednak wiele wskazuje na to, że oboje są po prostu serdecznym przyjaciółmi, którzy wzajemnie siebie inspirują. W wywiadach nie ukrywają, że nić porozumienia nawiązała się między nimi od pierwszego spotkania.

I, na przekór światu, uparcie milczą na temat krążących w mediach plotek, mimo że wszyscy zastanawiają się, na ile jest to gra pozorów a na ile przemyślana strategia marketingowa...  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?