Dwa razy zrywała zaręczyny, przyznała się do biseksualizmu...

Konrad Szczęsny 28 lutego 2019 08:59

Ma 32 lata, w lutym zerwała zaręczyny z agentem gwiazd Christianem Carino, zaś o jej rzekomym romansie z kolegą z planu, Bradleyem Cooperem, rozpisują się media na całym świecie. Życie osobiste Lady GaGi można uznać za co najmniej intrygujące: mimo że nie miała wielu partnerów, każdy z nich miał być „tym jedynym”. Przynajmniej w teorii. Jakie tajemnice skrywały związki artystki?

Związki Lady GaGi: biseksualizm, zrywane zaręczyny

W 2008 roku, gdy jej kariera z dnia na dzień nabrała tempa, zaś single takie jakie Just dance czy Poker face grały rozgłośnie na całym świecie, wszyscy zainteresowali się Stefani Germanottą, pochodzącą ze wschodniego wybrzeża USA wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która w branży stała się znana dzięki swojej kreatywności i niezwykłej zdolności do pisania hitów. Współpracowała z takimi artystami, jak Britney Spears (pierwotnie to dla niej było stworzone Telephone, późniejszy singiel Lady GaGi i Beyonce) oraz The Pussycat Dolls.

Wiadomo było, że ma włoskie korzenie zarówno od strony matki, jak i ojca oraz młodszą siostrę Natali. W tym samym roku w wywiadzie dla Rolling Stone wyznała również , że jest osobą biseksualną. I mimo że jej wizerunek sceniczny od początku uznawany był za osobliwy i wzbudzał kontrowersje, życie osobiste artystki stanowiło zagadkę. Tak jest zresztą do tej pory. Co wiadomo o jej byłych partnerach?

Jeszcze przed tym, jak zaistniała w masowej świadomości pod znanym dzisiaj wszystkim pseudonimem, poznała producenta Roba Fusariego. Był marzec 2006 roku a poza muzyką szybko połączyło ich również uczucie. Jak wyznała w jednym z wywiadów, to on jako pierwszy nazwał ją Lady GaGą. Mimo że razem założyli spółkę i wspólnie tworzyli, ukochany koniec końców pozbawił ją praw do utworów, które skomponowała, co oczywiście było bezpośrednią przyczyną nie tylko zerwania współpracy, ale też zakończenia związku w styczniu 2007 roku. 

Wydaje się, że cała sytuacja na kilka lat skutecznie zraziła Stefani Germanottę do związków, ponieważ oficjalnie potwierdziła, że z kimś się spotyka, dopiero w lipcu 2011 roku. Padło na raczej nieznanego w Polsce, ale przystojnego aktora i modela Taylora Kinneya, który wystąpił w teledysku artystki do utworu You and I. Para podjęła nawet decyzję o zaręczynach, które miały miejsce w... walentynki 2015 roku. Niestety, dokładnie po pięciu latach bycia razem zdecydowali się rozstać. Dlaczego? Wszystkiemu winna była rutyna. Lady GaGa stwierdziła w jednym z wywiadów, że przestali czuć ze sobą tę bliskość, która połączyła ich na początku znajomości.

„Taylor i ja jesteśmy przekonani, że jesteśmy bratnimi duszami. Każda para ma wzloty i upadki i musi od siebie odpocząć. Oboje jesteśmy ambitnymi artystami, ze skomplikowanymi planami zajęć, w których trudno jest znaleźć czas na coś tak prostego, jak miłość. Dopingujcie nas. Jesteśmy jak wszyscy inni i kochamy się”, przekonywała.

Pocieszenie znalazła dosyć szybko, bo już na początku 2017 roku zaczęto spekulować o jej zażyłej relacji z Christianem Carino, agentem gwiazd. Miało to miejsce po występie Lady GaGi na Super Bowl. Z kolei o zaręczynach pary dowiedzieliśmy się w 2018 roku w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood. Artystka nazwała wówczas mężczyznę swoim „narzeczonym”. Mimo że głośno było o ich ślubnych planach, w lutym 2019 roku agent artystki potwierdził, że para rozstała się, jednak, według relacji jej znajomych, „nie stała za tym żadna dramatyczna historia” i „po prostu im nie wyszło”.

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Oczywiście nie brakowało głosów, że Lady GaGa zdecydowała się na tak radykalny krok z uwagi na uczucie do Bradleya Coopera, z którym na planie Narodzin gwiazdy miał połączył ją płomienny romans. Jednak wiele wskazuje na to, że oboje są po prostu serdecznym przyjaciółmi, którzy wzajemnie siebie inspirują. W wywiadach nie ukrywają, że nić porozumienia nawiązała się między nimi od pierwszego spotkania.

I, na przekór światu, uparcie milczą na temat krążących w mediach plotek, mimo że wszyscy zastanawiają się, na ile jest to gra pozorów a na ile przemyślana strategia marketingowa...  

1/5
Taylor Kinney i Lady Gaga
Copyright @ONS.pl
1/5

Lady GaGa i jej pierwszy narzeczony, aktor i model Taylor Kinney. Byli razem pięć lat.

2/5
Lady GaGa i Christian Carino rozstali się
Copyright @Palace Lee/PacificCoastNews/BWP Media/East News
2/5

Lady GaGa i jej drugi narzeczony, Christian Carino, agent gwiazd. Byli razem dwa lata.

3/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
3/5

W ostatnim czasie Lady GaGa łączona jest z kolegą z planu Bradleyem Cooperem.

4/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
4/5

Oliwy do ognia dolał ich wspólny występ na tegorocznych Oscarach

5/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
5/5

Jednak zarówno Lady GaGa, jak i Bradley Cooper uparcie milczą na temat plotek o rzekomym romansie...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.