Lady Gaga
Fot. Instagram @ladygaga
O TYM SIĘ MÓWI

Lady GaGa ma nowego partnera? Amerykańskie media huczą od plotek!

Kim jest wybranek gwiazdy?

Konrad Szczęsny 22 marca 2019 11:09
Lady Gaga
Fot. Instagram @ladygaga

Od kilku tygodni media na całym świecie próbowały dociec, co tak naprawdę łączy piosenkarkę z kolegą z planu Narodzin gwiazdy, Bradleyem Cooperem. Jedni twierdzili, że jest to płomienny i ukrywany skrzętnie romans, inni, że głęboka przyjaźń i porozumienie dusz, jeszcze inni, że artystka skrycie podkochuje się w aktorze, ale bez wzajemności. Wszystko wskazuje na to, że ten ostatni scenariusz jest najmniej prawdopodobny. Jak donoszą liczne tytuły za oceanem, Lady GaGa odnalazła szczęście u boku... Jeremy'ego Rennera!

Lady GaGa ma nowego chłopaka?

W połowie lutego rzecznik artystki potwierdził, że po dwóch latach związku zerwała ona zaręczyny z Christianem Carino. Jak podkreślali jej znajomi, nie stał za tym żaden dramat. Fani Lady GaGi i filmu Narodziny gwiazdy chcieli jednak wierzyć, że jest zgoła inaczej i zakończenie związku było skutkiem uczucia, jakie połączyło piosenkarką z Bradleyem Cooperem. Oliwy do ognia dolał ich oscarowy występ i bardzo romantyczne, intymne wręcz wykonanie utworu Shallow. To sprawiło, że w mediach zapanowała istna gorączka i wszyscy zadawali sobie pytanie: co tak naprawdę łączy gwiazdorską parę? Dosyć szybko Lady GaGa zapewniła, że występ na gali rozdania Oscarów był elementem gry, przy okazji zaś nazwała media społecznościowe „toaletą internetu”. Choć nawet to nie uciszyło do końca plotek, wiele wskazuje na to, że artystka mówiła prawdę. Tym bardziej, że według najnowszych doniesień, od niedawna spotyka się z aktorem Jeremym Rennerem.

„Spotykają się od kilku tygodni, spędzają razem czas”, twierdzi źródło magazynu People. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że relacja ma charakter przyjacielski...

Kim jest Jeremy Renner?

To aktor znany z takich produkcji, jak The Hurt Locker. W pułapce wojny (nominacja do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w 2009 roku), Miasto złodziei (także nominacja, tym razem za najlepszą rolę drugoplanową w 2010 roku), Thor, sagi Avengers czy Nowego początku.

Prywatnie był mężem kanadyjskiej aktorki Sonni Pacheco, jednak rozwiedli się w 2015 roku. Owocem ich miłości jest urodzona w 2013 roku córka Ava Berlin.

Związki Lady GaGi

Od 2011 do 2016 roku partnerem Lady GaGi był Taylor Kinney, z którym była nawet zaręczona. Niestety, jak stwierdziła w jednym z wywiadów, uczucie między nimi po prostu się wypaliło, jednak pozostają do dziś w dobrych stosunkach. Po Super Bowl 2017 piosenkarka poznała agenta gwiazda, 50-letniego Christiana Carino. O zaręczynach poinformowała w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood, nazywając ukochanego „narzeczonym”. Mówiło się, że planowali ślub, jednak przygotowania zostały wstrzymane w związku z intensywną promocją filmu Narodziny gwiazdy na całym świecie. Niestety, i ten związek zakończył się dosyć niespodziewanie.

Czy u boku Jeremy'ego Rennera Lady GaGa odnajdzie wreszcie szczęście?  

Czy Jeremy Renner to nowy partner Lady GaGi?

Jeremy Renner, kim jest aktor?
Fot. Jen Lowery / SplashNews.com/EAST NEWS

Christian Carino, ostatni narzeczony gwiazdy:

Lady GaGa i Christian Carino rozstali się
Fot. action press/Reporter

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.