Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak ujawniła prawdę o relacji z Rafałem Brzozowskim! I wszystko jasne

Przyjaźń czy związek? Te słowa nie pozostawiają złudzeń...

Konrad Szczęsny 11 czerwca 2021 14:07
Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska

Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? Od końca kwietnia w mediach głośno jest o relacji Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak. Do tej pory jedynie 40-letni wokalista wypowiedział się na ten temat. Teraz głos zabrała diwa... Jaka jest prawda? Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości!

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? Spekulacjom nie było końca

Razem spędzili majówkę w górach, gdzie Edyta Górniak pomagała Rafałowi Brzozowskiemu przygotować się do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Przeprowadziła specjalne warsztaty, na których pracowali nad utworem „The Ride”, z którym prowadzący „Jaka to melodia?” wystąpił w biało-czerwonych barwach w Rotterdamie.

Czas mijał im również na spacerach, rozmowach i zwiedzaniu pięknej, malowniczej okolicy. Co prawda Rafał Brzozowski zapewnił, że to jedynie relacja koleżeńska. Edyta Górniak jednak konsekwentnie milczała. Spekulacje wybuchły na nowo, gdy para udała się razem na kolację przed koncertem na cześć Krzysztofa Krawczyka w Opolu. Raczyli się pysznymi potrawami i wydawali się wręcz zanurzeni w konwersacji. W końcu informator dwutygodnika „Party” zdradził, że oboje mają wspólne wakacyjne plany!

„Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry”, zdradził ich przyjaciel.

Co więcej, oboje zostali zaproszenie na Wakacyjną Trasę Dwójki. To ponownie uruchomiło spekulacje dotyczące ich relacji. Jaka jest prawda?

Czytaj także: Edyta Górniak i Rafał Brzozowski razem? Mają wyjątkowe wakacyjne plany!

Edyta Górniak o relacji z Rafałem Brzozowski. Jednym zdjęciem ujawniła prawdę

W obliczu narastającej medialnej gorączki diwa postanowiła zabrać głos. Za pomocą jednego zdjęcia, opublikowanego w relacji na InstaStories, rozprawiła się z plotkami i insynuacjami.

„Only friends (ang. tylko przyjaciele)”, podpisała fotografię, na której pozuje wraz z Rafałem Brzozowskim w trakcie nagrania jednego z odcinków „Jaka to melodia”.

Z tego wynika, że o żadnym romansie nie może być mowy! Żałujesz?  

Czytaj także: Rafała Brzozowskiego i Edytę Górniak łączy coś więcej? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Jaka to melodia?
Fot. Instagram @edyta.gorniak

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski w trakcie nagrania jednego z odcinków „Jaka to melodia?”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.