Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Rafała Brzozowskiego i Edytę Górniak łączy coś więcej? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Te gesty trudno przemilczeć

Rafał Kowalski 31 maja 2021 15:50
Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska

Dokładnie miesiąc temu w sieci pojawiły się pierwsze komentarze fanów na temat relacji Rafała Brzozowskiego z Edytą Górniak. Piosenkarz wyznał już co prawda, że wokalistka jest jedynie jego dobrą znajomą i muzycznym kibicem, ale echa o romansie pary i tak wciąż nie cichną. Wszystko przez kolejne zdjęcia, na których paparazzi przyłapali zaszyte w jedne z opolskich gwiazdy.

Rafał Brzozowski z Edytą Górniak w restauracji – zdjęcia

Wczoraj w Opolu odbył się wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka. Kilkunastu artystów zaprezentowało na scenie amfiteatru własne interpretacje przebojów zmarłego w kwietniu muzyka. Wśród gwiazd wieczoru znaleźli się oczywiście kilkukrotna trenerka Voice of Poland Edyta Górniak oraz reprezentant Polski na Eurowizji 2021 Rafał Brzozowski.

Zanim jednak piosenkarze stawili się zwarci i gotowi na scenie zbudowanej przez TVP, mieli chwilę, by odpocząć w uroczym Opolu. Mieście bliskim sercu diwy, ponieważ Edyta Górniak tutaj spędziła swoje młodzieńcze lata. I może właśnie o tym opowiadała Rafałowi Brzozowskiemu podczas kolacji przy przyćmionym świetle?

Właśnie w takich okolicznościach paparazzi spotkali parę w jednej z lokalnych restauracji. Wokalistka i ulubieniec widzów Jaka to melodia siedzieli wpatrzeni w siebie rozmawiali śmiejąc się raz po raz. Gwiazdom towarzyszyły jeszcze inne osoby, ale zdjęcia opublikowane na Fakt.pl zostały zrobione tak, by odwrócić od nich uwagę…

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak zwróciła się do Ewy Krawczyk ze sceny podczas koncertu dla zmarłego artysty

Rafał Brzozowski komentuje relację z Edytą Górniak

Przypomnijmy, że domniemania o romansie, jaki miałby łączyć byłych reprezentantów Polski na Eurowizji pojawiły się przed majówką. To wtedy Edyta Górniak zaprosiła gwiazdora TVP w góry na kilka dni. Ten skorzystał z zaproszenia, ale nie publikował w sieci żadnych wspólnych zdjęć. Odwrotnie do koleżanki z branży, która podzieliła się kilka wspólnymi fotografiami i filmem z wieczorku muzycznego.

Rafał Brzozowski uciął wszelkie spekulacje jedną z wypowiedzi. „Głupoty. Tylko tyle. Jeżeli ktoś jest miły dla ciebie, to od razu jest robiony z tego romans. Jesteśmy też przyjaciółmi z jednej branży i współpracujemy przy jednym projekcie”, wyjaśnił 39-latek w rozmowie z Pomponikiem.

Mamy nadzieję, że jeśli tę dwójkę coś połączy to będzie to projekt muzyczny. Też uważacie, że efekt mógłby być ciekawy? 

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008, main topic
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Eurowizja 2021, Polska, Rafał brzozowski, wynik
Fot. EBU / ANDRES PUTTING

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…