Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak zwróciła się do Ewy Krawczyk ze sceny podczas koncertu dla zmarłego artysty

Na taką odwagę nie zdobył się nikt inny

Aleksandra Andrzejak 31 maja 2021 08:57
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górnika ostatnio opowiedziała o swoich wspomnieniach związanych z Krzysztofem Krawczykiem. W niedzielę 30 maja podczas koncertu ku czci artysty, Edyta zwróciła się ze sceny bezpośrednio do żony Krzysztofa, Ewy. 

Edyta Górniak wspomina Krzysztofa Krawczyka

Edyta Górniak w rozmowie z Na żywo podzieliła się swoimi wspomnieniami związanymi z Krzysztofem Krawczykiem. Przyznała, że podziwiała go jak świetnie panował nad stresem. „Mogłam obcować z nim jedynie w zakresie współpracy. Był bardzo ciepłą osobą. Zawsze uprzejmy, spokojny, łagodny. Podczas prób i przygotowań do naszego wystąpienia, zaskoczona byłam tym, jak panuje nad stresem. Jakby radość bycia z publicznością w żadnym stopniu go nie paraliżowała” – wspominała Edyta.

Gwiazda powiedziała także kilka słów o żonie Krzysztofa, Ewie. „Bardzo charakterystyczne dwie rzeczy, które zapamiętam, to jego wielka skromność i to, jak zawsze z zaufaniem i miłością był wpatrzony w swoją żonę, panią Ewę. W jakiś magiczny sposób wpływała na jego komfort artystyczny. Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze” - mówiła wokalistka.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka od 10 lat ma stałe finansowe wsparcie. Zadbała o to jego mama

edyta gorniak wspomina krzysztofa krawczyka
Fot. TRICOLORS/East News

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk podczas wspólnego występu, 2008

Edyta Górnika zwróciła się do Ewy Krawczyk ze sceny

Edyta Górniak podczas koncertu w Opolu zaśpiewała piosenkę Trudno tak, którą Krawczyk wykonywał z Edytą Bartosiewicz. Gwiazda poproszona o zaśpiewanie piosenki My Cyganie, odmówiła. Uznała, że ma ona dla niej zbyt silny ładunek emocjonalny. „Dzięki naszemu wspólnemu występowi na jubileuszu Krzysztofa w Sopocie chyba najbardziej już teraz uwielbiam utwór My Cyganie”- zdradziła w rozmowie z Na żywo.

Zobacz także: Tak potraktowano Krzysztofa Krawczyka Juniora po śmierci ojca. Prawnik zdradza szczegóły

Edyta Górniak jako jedyna gwiazda podczas koncertu ku czci Krawczyka zdobyła się na odwagę i zwróciła się do Ewy Krawczyk. „Pani Ewo, nie wiem, gdzie ani siedzi, nie widzę pani. Jest pani najdzielniejszą kobietą. To, że Krzysztof był szczęśliwy, to jest pani zasługa. Za szczęściem jednego człowiek stoi drugi człowiek” – mówiła gwiazda. Po tych słowach kamera pokazała wzruszoną Ewę. Ten gest z pewnością ją poruszył. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.