Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski razem? Mają wyjątkowe wakacyjne plany!

Te informacje nie ostudzą plotek o romansie...

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2021 15:03
Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska

Spekulacje dotyczące ich relacji nie ustają! Czy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? To pytanie zadaje sobie wielu. Wiele wskazuje na to, że łączy ich wyjątkowa więź... Potwierdzają to najnowsze doniesienia. Okazuje się, że wokaliści mają sensacyjne wakacyjne plany!

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans?

Wszystko zaczęło się jeszcze w kwietniu, w trakcie przygotowań prowadzącego „Jaka to melodia?” do Eurowizji. W trakcie relacji na żywo na Instagramie diwa zaprosiła go do Zakopanego na wspólne warsztaty. W ten sposób chciała wesprzeć kolegę z branży, by wypadł jak najlepiej w Rotterdamie.

Spotkali się w majówkę. W sieci oraz w niektórych serwisach plotkarskich ukazały się zdjęcia, dokumentujące pobyt Rafała Brzozowskiego w Tatrach. Przy tej okazji wokalista zrobił Edycie Górniak wyjątkowy prezent. Przywiózł ze sobą podkład do jednej z piosenek z jej debiutanckiej płyty, którego do tej pory nie miała. Chodzi o utwór „Będę śniła” z albumu „Dotyk”. Diwa nie ukrywała wzruszenia i szczerze, ze łzami w oczach, dziękowała koledze...

Później przyszedł czas na koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka, który 30. maja odbył się w Opolu. Oboje uświetnili go swoimi występami. Wówczas dziennik „Fakt” opublikowała intymne zdjęcia z ich wspólnej kolacji. Z ożywieniem rozmawiali i co jakiś czas obdarowywali siebie uśmiechami. Inicjatorem spotkania miał być właśnie Rafał Brzozowski. Mimo że prowadzący „Jaka to melodia?” zaprzeczył, by łączyło ich coś więcej, być może woli póki co dmuchać na zimne... W najbliższym czasie będą jednak mieli okazję do kolejnego spotkania!

Czytaj także: Rafała Brzozowskiego i Edytę Górniak łączy coś więcej? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Edyta Górniak, The Voice of Poland, 13.08.2020 rok
Fot. Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak, The Voice of Poland, 13.08.2020 rok

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski spędzą dużo czasu razem w wakacje

Czy w najbliższym czasie uczucie będzie miało szansę zakiełkować? To póki co pozostaje w sferze domysłów. Prawdą jest, że Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają dalekosiężne, dosyć sensacyjne plany! Ujawnił je w rozmowie z magazynem „Party” ich dobry znajomy. Okazuje się, że oboje ponownie spotkają się w miejscu, w którym na początku maja spędzili sielskie i piękne chwile...

„Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry”, zdradził ich przyjaciel.

Na tym jednak nie koniec! Według Party.pl zarówno diwa, jak i prowadzący „Jaka to melodia?” otrzymali zaproszenie na Wakacyjną Trasę Dwójki. Uświetnią ją swoimi występami. Czy będzie to także okazja, by porozmawiać i spędzić więcej czasu razem? Wiele na to wskazuje!  

Czytaj także: Rafał Brzozowski rozstał się z ukochaną! Wokalista opublikował oświadczenie „Po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…