Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Brzozowski rozstał się z ukochaną! Wokalista opublikował oświadczenie

„Po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca”

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2021 20:28
Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Od lat tworzyli zgraną i dobraną parę, nie udzielali wspólnych wywiadów. Rafał Brzozowski w ostatniej wypowiedzi o związku nazwał swoją drugą połówkę narzeczoną… Teraz wokalista poinformował o rozstaniu. Na jego Instagramie pojawiło się oświadczenie. 

Rafał Brzozowski rozstał się z ukochaną. Opublikował oświadczenie

Rafał Brzozowski poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych o rozstaniu z ukochaną, Anną Tarnowską. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Para wspólne zadecydowała o zakończeniu związku. 

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, ze po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać”, napisał wokalista.

Oświadczenie pojawiło się także w mediach społecznościowych Anny Tarnowskiej. 

,,Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko!✊🏻🙏🏻❤️", zakończyła wpis była partnerka Rafała Brzozowskiego. 

Historia miłości Rafała Brzozowskiego i Anny Tarnowskiej

Choć o Annie Tarnowskiej zrobiło się głośno dopiero około 8 lat temu, gdy po raz pierwszy w agencjach pojawiły się jej zdjęcia z wokalistą, to 35-latka już wcześniej miała na swoim koncie wiele osiągnięć. Zaczynała od tytułów Wicemiss Polonia 2007 oraz Wicemiss Świata Studentek 2010. Później na dobre rozpoczęła się jej kariera i przygoda z modelingiem, która trwa do dziś. Poza sesjami reklamowymi na całym świecie głośno było też 5 lat temu o sesji zdjęciowej Anny Tarnowskiej dla Playboya. Była partnerka Rafała Brzozowskiego wystąpiła też w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. mowa o Na sygnale, serialu Ojciec Mateusz oraz reklamach sklepów, leków i kawy.

Zobacz też: Jak mieszka Rafał Brzozowski? Wokalista ma dwupoziomowe mieszkanie!

Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski narzeczona, życie prywatne
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Dwa lata po udziale Rafała Brzozowskiego w pierwszej edycji programu The Voice, para zaczęła pokazywać się publicznie. Z biegiem lat takich wyjść było jednak coraz mniej. Ostatnie miało miejsce podczas zeszłorocznego rozdania Telekamer 2020. To właśnie tam gwiazdor odniósł się do ukochanej ze sceny, gdy odbierał nagrodę. „Przepraszam, że przez moją pracę nie ma mnie w domu”, mówił.

Po gali z kolei tłumaczył, dlaczego rzadko pokazuje się publicznie z Anną. „Myślę, że są takie imprezy, na które warto też trochę przyjść prywatnie. (...) Przyjechaliśmy tu też dla przyjaciół, dla Omeny. Bardzo rzadko chodzę na takie imprezy, po prostu nie czuję się tam dobrze. Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy”, wyjaśniał w rozmowie z Jastrząb Post wokalista.

Reporterka portalu zareagowała wtedy szybko na fakt, że gwiazdor TVP powiedział o swojej miłości „narzeczona” i dlatego zapytała o ślub. „Daty jeszcze nie ma, nic jeszcze nie wiadomo. Ale zawsze trzeba być dobrej myśli, pamiętaj!”, powiedział wtedy Rafał Brzozowski. Latem 2020 roku portal WP informował o tym, że plany ślubne artysty będą musiały być przełożone, ponieważ dostał on tak wiele kolejnych angaży, że na zorganizowanie przyjęcia zwyczajnie brakuje mu czasu. 

Teraz para poinformowała o rozstaniu. Zaczną na nowo budować swoje życie. 

Anna Tarnowska, Rafał Brzozowski z dziewczyną
Fot. Baranowski AKPA

Życie prywatne Rafała Brzozowskiego – rodzeństwo, rodzice

Co jeszcze wiemy o Rafale Brzozowskim? Urodzony w 1981 roku w Warszawie, dorastał w Nowym Dworze Mazowieckim. Piosenkarz przez wiele lat trenował zapasy oraz studiował na AWF. W 2006 roku zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski we wspomnianych zapasach, ale ostatecznie wybrał muzykę.

Prywatnie reprezentant Polski na Eurowizji 2021 ma dwóch braci – młodszego o 17 lat Adama i drugiego imieniu Paweł. Rodzice piosenkarza mają na imię Grażyna i Zdzisław i  są nauczycielami. To oni zaszczepili w Rafale pasję do muzyki. Artysta jako 10-letnie dziecko zaczął naukę gry na fortepianie i gitarze. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?