Piotr Żyła, Marcelina Ziętek kto to
Fot. Instagram Marceliny Ziętek/ Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła na pierwszym wspólnym zdjęciu z ukochaną. Fani zachwyceni

Skoczek potwierdził nowy związek

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2021 19:03
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek kto to
Fot. Instagram Marceliny Ziętek/ Beata Zawrzel/REPORTER

Już nie ukrywają tej miłości! Piotr Żyła zamieścił na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z Marceliną Ziętek. Fani nie szczędzą im ciepłych słów i składają gratulacje. I trudno im się dziwić...

Piotr Żyła potwierdził związek z Marceliną Ziętek. Internauci gratulują

Życie prywatne uwielbianego skoczka narciarskiego od kilku lat jest na ustach całej Polski. A to za sprawą burzliwego i medialnego rozstania z Justyną Żyłą. Para – a zwłaszcza była już żona skoczka – chętnie publicznie formułowała pod swoim adresem oszczerstwa i wzajemne oskarżenia.

Na szczęście związek dobiegł końca, zaś sportowiec zaczął układać sobie życie u boku młodszej o 11 lat aktorki. Mimo że ich uczucie od kilku miesięcy nie pozostawało tajemnicą, jak ognia unikali wspólnego pokazywania się a tym bardziej zamieszczania w sieci zdjęć, na których pozują razem. Aż do teraz...

Na fotografii, którą zamieścił w sieci Piotr Żyła, oboje są pięknie ubrani i uśmiechają się od ucha do ucha. 

„Ciekawy weekend się zapowiada”, podpisał ją skoczek.

Fani w komentarzach nie szczędzą im ciepłych słów i przekazują wyrazy uznania! „W końcu razem”, „Pasujecie do siebie jak ulał”, „Para jak z okładki”, „No nareszcie!”, „Doczekaliśmy się”, „Wszystkiego najlepszego dla Was, dużo szczęścia”, piszą rozentuzjazmowani. 

Co bardziej złośliwi zastanawiają się, jak na tę wspólną fotografię zareaguje była żona Piotra Żyła. Jak wynika z jej relacji na Instastories, długi weekend spędza nad polskim morzem...

Czytaj także: Piotr Żyła zamieszkał z partnerką Marceliną Ziętek w nowym domu?

Marcelina Ziętek w obiektywie Piotra Żyły. Zmysłowe zdjęcie

Z kolei na profilu Marceliny Ziętek pojawiła się w czwartkowe południe wyjątkowa, intymna fotografia. Modelka pozuje na niej  na balkonie owinięta jedynie w kołdrę... Jak wynika z podpisu, jej autorem jest właśnie Piotr Żyła. „Cudowny czas. Fot. @piotr_zyla_official”, podpisała ją.

Internauci w komentarzach nie szczędzą wybrance skoczka ciepłych słów!

Czytaj także: Piotr Żyła oświadczył się ukochanej?! Szokujące doniesienia mediów

Kim jest Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły?

Marcelina Ziętek przyszła na świat w 1998 roku. Pochodzi z Cieszyna. W tym roku skończy zatem 23 lata. Jakiś czas temu obroniła licencjat na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Jest młodsza od ukochanego o 11 lat. Spotykają się prawdopodobnie od 2020 roku. W niedawnym wywiadzie 23-latka wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Z zawodu Marcelina Ziętek jest aktorką oraz modelką. Widzowie kojarzyć ją mogą z seriali paradokumentalnych TVN, takich jak „Szkoła” czy „19+”. 

Jeśli chodzi o modeling, na koncie ma tytuły Miss Południa Nastolatek (w 2014 roku) oraz Miss Foto Południa Nastolatek.  

Czytaj także: Kim jest nowa ukochana Piotra Żyły, Marcelina Ziętek? Możecie znać ją z seriali TVN!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.