Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

I po miłości? Justyna Żyła rozstała się z nowym partnerem

Opublikowała niezwykle dwuznaczne zdjęcie...

Konrad Szczęsny 13 marca 2021 15:03
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Igranie z mediami czy faktyczne rozstanie? Justyna Żyła zamieściła na swoim Instastories zdjęcie z niezwykle dwuznacznym podpisem. Sugeruje, że jej związek z tajemniczym mężczyzną dobiegł końca. Czy tak jest naprawdę?

Nowy związek Justyny Żyły. Wciąż nie może pogodzić się z odejściem byłego męża

Od początku 2018 roku relacja Piotra Żyły z byłą żoną jest niezwykle napięta. Celebrytka swego czasu chętnie prała rodzinne brudy w sieci i rzucała oskarżeniami w stronę słynnego skoczka. On kilka razy nie pozostał jej dłużny i upublicznił ich prywatną korespondencję. A wszystko to na oczach mediów i internautów...

Ostatnio o relacji zrobiło się nieco ciszej. Sportowiec znalazł szczęście u boku 23-letniej aspirującej aktorki Marceliny Ziętek. Dzieli ich niemal dekada, ale wydają się niezwykle szczęśliwi. Jak ognia unikają publicznego pokazywania się i zamieszczania w sieci choćby wspólnych zdjęć.

Także Justyna Żyła znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Kim jest? Nie do końca wiadomo. Ona – w przeciwieństwie do byłego męża – chętnie zamieszczała jednak wspólne, pełne czułości zdjęcia z ukochanym w sieci. Na jednym z nich mocno się obejmowali i całowali, na innym pozowali na tle gór. Zdradzali również, jak spędzają wieczory. Czy nieoczekiwanie nastąpił koniec tej sielanki?!

Justyna Żyła z nowym partnerem. Kim jest jej chłopak?
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła rozstała się z nowym partnerem? Jedno zdjęcie wywołało falę spekulacji

Mimo że tożsamość nowego ukochanego Justyny Żyły pozostaje tajemnicą (prawdopodobnie jednak jego imię zaczyna się od litery „a”, ponieważ każde zdjęcie z nim było tak podpisywane), wydawali się parą dopasowaną. Ona nie szczędziła mu w mediach społecznościowych ciepłych słów i z czasem zaczęła zamieszczać zdjęcia, na których śmiało okazują sobie czułość. Czyżby jednak na tym szczęściu pojawiły się głębokie rysy?

Na Instastories celebrytki pojawiła się fotografia, na której pozuje do selfie. To, co najbardziej zwraca uwagę, to podpis pod nim. Może sugerować, że jej nowy związek dobiegł końca! „Pierwszy wolny weekend „samotnej matki Polki”. Dziwne uczucie”, czytamy. Czy to oznacza, że para rozstała się? A może to jedynie gra pozorów i słowo „samotna” odnosi się do nieobecności dzieci? 

Znając Justynę Żyłę - niebawem wszystko stanie się jasne...  

Justyna Żyła rozstała się z nowym partnerem? Zamieściła zdjęcie, pisze o samotności
Fot. Instagram @justynazyla

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.