Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła oświadczył się ukochanej?! Szokujące doniesienia mediów

Co na to Justyna Żyła?

Sabina Zięba 15 sierpnia 2020 16:00
Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM

Nieporozumienia i spory cały czas towarzyszą Piotrowi i Justynie. Byli małżonkowie od momentu rozstania bez przerwy toczą medialną batalię, wzajemnie oskarżając się o rozpad relacji. Skoczek narciarski znalazł już miłość w ramionach kolejnej sympatii, jego była żona natomiast samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Teraz media obiegła informacja, że sportowiec oświadczył się nowej ukochanej. Czy to prawda?

Zaręczyny Piotra Żyły

W mediach co rusz pojawiają się nowe doniesienia na temat relacji Piotra Żyły z byłą małżonką. Wszystko przez ich dużą aktywność w Internecie oraz wzajemne oskarżenia. Ex partnerzy często docinają sobie w mediach społecznościowych, czym wzmagają plotki oraz kontrowersje wokół swojego prywatnego życia. Widać, że Justyna przeżywa porzucenie oraz samotne macierzyństwo, natomiast sportowiec jak najszybciej chce się odciąć od przeszłości. Prędko znalazł pocieszenie w ramionach młodszej kobiety i podobno już się jej oświadczył!

Od kilku tygodni media donoszą o nowej wybrance serca Piotra. Sportowiec sam potwierdził owe doniesienia zamieszczając na Instagramie ujęcie dwóch par stóp w pasujących do siebie skarpetkach, które podpisał: „Pieter w duecie”.

Wiadomo, że jego partnerką jest obecnie 23-letnia Marcelina Ziętek, aktorka serialu TVN 19+. Na tę wieść Justyna Żyła zareagowała w mocnych słowach. W mediach społecznościowych napisała wówczas: „Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem”.

Teraz wydaje się, że jej wzburzenie jedynie wzrośnie. Okazuje się bowiem, że prawdopodobnie skoczek oświadczył się Marcelinie. Opublikowała ona w czwartek fotografię, którą podpisała: „13-stego dla mnie zawsze szczęśliwy. Dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego”. Pikanterii sytuacji dodał fakt, że na serdecznym palcu aktorki można było dostrzec pierścionek.

Choć internauci dopytywali w komentarzach: „Czyżby Piotruś się oświadczył?”, pytanie to pozostało bez odpowiedzi.

Myślicie, że owe doniesienia są prawdą?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.