Piotr Żyła
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła: „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”

Piotr Żyła wydał oficjalne oświadczenie. Co powiedział?

Olga Figaszewska 26 lutego 2018 17:42
Piotr Żyła
Fot. East News

Czy skoczek naprawdę porzucił rodzinę i dzieci? „Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie”, napisała Justyna Żyła na Instagramie. W mediach zawrzało. Sportowiec długo nie komentował tych doniesień. W końcu postanowił przerwać milczenie. Co napisał?

Piotr Żyła rozstał się z żoną?

Tworzyli szczęśliwą rodzinę. Byli razem od dwunastu lat. Wychowywali dwójkę dzieci, 11-letniego Jakuba oraz 6-letnią Karolinę. Podobno od czerwca Piotr Żyła nie mieszka już w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle. Sam na razie nie komentuje całej sprawy. A jeszcze cztery lata temu w wywiadzie dla CKM utrzymywał: „Ale spokojnie, ja jestem wierny swojej żonie, tak że nie musi się martwić”.

„Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różna podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć”, wyznała w ostatnim wywiadzie dla WP Kobieta Justyna Żyła.

Oficjalne oświadczenie Piotra Żyły

Skoczek postanowił odnieść się do wypowiedzi żony. W poniedziałek na jego Facebookowym profilu pojawiło się oficjalne oświadczenie. Żyła podkreślił, że informacje, które pojawiły się w sieci nie są prawdziwe. O co chodzi?

„no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem”, napisał skoczek. 

Czy ich małżeństwo uda się jeszcze uratować? 

 

Fot. Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.