Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla
Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzice Piotra Żyły chcą ratować jego małżeństwo!

Czy naprawdę dojdzie do rozwodu?

Weronika Kostyra 5 marca 2018 12:50
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Problemy w małżeństwie Justyny i Piotra Żyłów wywołały prawdziwy skandal. Jeszcze w maju ubiegłego roku wydawało się, że w rodzinie Żyłów wszystko jest w jak w najlepszym porządku. Jak widać, były to tylko pozory. O rozstaniu pary poinformowała tydzień temu żona Piotra Żyły na Instagramie. Od tamtej pory trwa pomiędzy nimi szeroko komentowana publiczna dyskusja. Czy parze uda się naprawić łączące ich relacje?

Czy Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiodą się?

Według najnowszych informacji podanych przez magazyn Twoje Imperium, rodzice Piotra Żyły starają się pogodzić skłóconych małżonków. Nie chcą oni, aby doszło do rozwodu. W zaistniałej sytuacji wszyscy podkreślają, że najważniejsze jest dobro dzieci. Piotr Żyła i Justyna Żyła są małżeństwem od 2006 roku i mają dwoje dzieci – jedenastoletniego syna Jakuba oraz sześcioletnią córkę Karolinę.

Nie wiadomo jednak, czy na ratowanie związku nie jest już za późno. Konflikt między małżonkami przybiera znaczne rozmiary. Podobno od czerwca 2017 roku Piotr Żyła nie mieszka w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle. Po powrocie z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu to inna kobieta, a nie żona, odebrała go z lotniska. To właśnie ta sytuacja przelała szalę goryczy i sprawiła, że Justyna Żyła upubliczniła problemy rodzinne na Instagramie. „Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafił żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę”, napisała.

Justyna liczyła, że między nimi jeszcze się ułoży, że to chwilowy kryzys.

Wtedy cała sprawa wyszła na jaw. Oboje od tamtej chwili kilkukrotnie zabierali publicznie głos. Jak pisze Flesz, wcześniej Justyna Żyła miała jeszcze nadzieję, że sytuację uda się naprawić. „Justyna liczyła, że między nimi jeszcze się ułoży, że to chwilowy kryzys”, powiedziała magazynowi jej znajoma. Dodała jednak, że decyzja w sprawie rozwodu należy do Piotra Żyły. 

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…