Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Piotr i Agata Rubikowie, Michał i Aleksandra Żebrowscy...

Konrad Szczęsny 12 stycznia 2019 18:02

Pojawienie się Apoloniusza Tajnera i jego 37 lat młodszej partnerki, Izabeli Podolec na tegorocznym Balu Mistrzów Sportu wywołało w mediach nie lada poruszenie. Wydawało się, że zarówno media, jak i internauci przywykli do tego, że w XXI wieku pary, w których jedno z partnerów jest dużo starsze od drugiego to rzecz normalna, jednak patrząc na kontrowersje, jakie budzi m.in. żona prezydenta Francji Brigitte Macron można śmiało stwierdzić, że takie związki wciąż elektryzują opinię publiczną.

Pary z największą różnicą wieku w show-biznesie, w których starszy jest mężczyzna

Choć 37 lat to imponująca różnica wieku, Apoloniusz Tajner i jego wybranka nie są w tej materii rekordzistami. Która para w polskim show-biznesie otrzymała ten kontrowersyjny tytuł? Jak zaczęły się ich związki i dlaczego mimo upływu czasu wciąż budzą ogromne emocje?

Sprawdź w naszej galerii.  

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na tegorocznym Balu Mistrzów Sportu

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na tegorocznym Balu Mistrzów Sportu
 

 

1/8
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
1/8

Związek Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec

Złośliwi uważają, że 63-letni Apoloniusz Tajner jest naiwny wierząc, że jego o 37 lat młodsza partnerka darzy go szczerym uczuciem. Prawdą jest jednak, że związek tworzą od siedmiu lat. Zaczęli się spotykać, gdy wybranka Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego miała zaledwie 19 lat. Długo ukrywali fakt, że między nimi zaiskrzyło. Po raz pierwszy oficjalnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali się razem w trakcie Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. Z kolei na czerwonym dywanie para zadebiutowała w styczniu 2016 roku. Wówczas razem pojawili się na Balu Mistrzów Sportu 2016. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia również pojawili się w swoim towarzystwie. Para przyciągała spojrzenia nie tylko zgromadzonych gości, ale i fotoreporterów, którzy chętnie dokumentowali zapatrzonych w siebie kochanków. 

 

Zobacz też: Apoloniusz Tajner na Balu Mistrzów Sportu z młodszą od siebie o 37 lat partnerką, Izabelą Podolec. Oto historia ich miłości

2/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
2/8

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau

To właśnie związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau zyskał miano tego z największą różnicą wieku między obojgiem partnerów w polskim show-biznesie. Dzieli ich aż... 38 lat! Mimo tego, że relacja ta od początku wywoływała ogromne emocje, zakochani zdecydowali się we wrześniu 2015 roku wziąć cichy ślub.

Spotykają się prawdopodobnie od 2012 roku, choć pierwsze informacje o tym, że łączy ich płomienne uczucie, pojawiły się na początku 2013 roku. 

Niedawno z kolei media obiegła sensacyjna wiadomość, że spodziewają się dziecka. W końcu potwierdził to sam aktor.

 

Zobacz też: Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

oraz: Marek Kondrat po raz pierwszy o ciąży 29-letniej Antoniny Turnau: „Tak, spodziewamy się dziecka’’

3/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @Instagram @sandrakościelniak
3/8

Związek Marka Włodarczyka i Sandry Kościelniak

Mówi się, że 63-letni Marek Włodarczyk i 27-letnia Sandra Kościelniak spotykają się od ponad 5 lat, choć początkowo gwiazdor „Kryminalnych” stanowczo temu zaprzeczał i twierdził, że jedynie doradza pięknej brunetce w sprawach zawodowych. Jesienią zeszłego roku głośno było natomiast o tym, że ich związek wkroczył w kolejny etap i aktor oświadczył się ponad 35 lat młodszej partnerce. Potwierdzeniem tego, że świetnie czują się w swoim towarzystwie są czułe zdjęcia, które wybranka Marka Włodarczyk zamieszcza na Instagramie. 

 

Zobacz też: Marek Włodarczyk zaręczył się z młodszą o 36 lat aktorką. Kim jest jego ukochana?

oraz: Marek Włodarczyk właśnie ogłosił zaręczyny, ale jego życie uczuciowe skrywa bolesną tajemnicę...

4/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
4/8

Związek Cezarego i Edyty Pazurów

Ta para również wzbudza ogromne emocje. Poznali się, gdy Edyta Zając miała zaledwie 19 lat. W kwietniu 2017 roku minęła dekada, odkąd Cezary Pazura spotkał przyszłą żonę w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Ślub wzięli 1 maja 2009 roku. Nikt nie dawał im szans i twierdzono, że 26-letnia różnica wieku przekreśla szczerość łączącego ich uczucia. Tymczasem pod koniec 2017 roku okazało się, że para spodziewa się trzeciego dziecka. Oboje wychowują już córkę Amelię (urodzoną 25 czerwca 2009) i syna Antoniego Józefa (urodzonego 23 lipca 2012).

 

Zobacz też: Nikt nie dawał im szansy: Edyta i Cezary Pazurowie są razem już niemal 10 lat!

oraz: Cezary Pazura o żonie: "Czułem, że mam diament. Tylko dlaczego został oszlifowany w taki bolesny sposób?"

5/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
5/8

Związek Beaty Ścibakówny i Jana Englerta

W tym roku minie 20 lat od dnia, w którym 74-letni dziś Jan Englert i 49-letnia Beata Ścibakówna powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. W latach 90. ich związek wzbudzał ogromne emocje: warto zaznaczyć, że po raz pierwszy szczerze opowiedzieli o łączącym ich uczuciu na łamach magazynu „VIVA!” w lutym 1997 roku (był to pierwszy numer czasopisma). Razem wychowują córkę Helenę, która poszła w ślady sławnych rodziców i także rozpoczęła niedawno karierę aktorską. Oboje udowodnili, że różnica wieku wynosząca 25 lat nie jest problemem w budowaniu wspólnej przyszłości.

 

Polecamy też: Są z nami od 20 lat! Przypominamy słynne zdjęcia Beaty Ścibakówny i Jana Englerta dla VIVY!

oraz: Córka Jana Englerta wystąpiła w odważnych scenach w serialu: „To będzie dobre dla jej kariery, a rodzice tego nie rozumieją”

6/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
6/8

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

 

Ślub wzięli 16 sierpnia 2008 roku, zaś ich jedyna córka Kalinka urodziła się w grudniu tego samego roku. Związek 40-letniej dziś Nataszy Urbańskiej i 58-letniego Janusza Józefowicza od zawsze wzbudzał ogromne emocje głównie dlatego, że tancerce i aktorce zarzucano, iż rozbiła wcześniejsze małżeństwo dyrektora Teatru Studio Buffo. Mimo fali hejtu udowodnili, że to, co ich łączy jest silniejsze niż niechęć opinii publicznej, z którą musieli się zmierzyć. Jak nietrudno obliczyć, dzieli ich 18 lat.

 

Zobacz też: Ślub godny księżniczki? Zobacz wyjątkowe miejsca, w których polskie gwiazdy urządzały swoje wesela!

oraz: Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już 9 lat. Czy jest podobna do mamy?

7/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
7/8

Związek Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej

 

On ma 49 lat, ona 31. Jednak Piotr Rubik i Agata Paskudzka także udowodnili, że mimo dzielących ich 18 lat, byli w stanie zbudować wspólną przyszłość. Ślub wzięli po trzech latach związku 21 czerwca 2008 roku we Wrocławiu, w obecności 150 gości. Para wychowuje razem dwie córki: Helenę (urodzoną w maju 2009 roku) i Alicję (urodzoną cztery lata później).

 

Zobacz też: Piotr Rubik kończy dziś 49 lat! Z tej okazji przypominamy wyjątkową sesję ślubną znanego kompozytora z Agatą Rubik. Zobaczcie, jak się prezentowali!

8/8
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
8/8

Związek Michała Żebrowskiego i Aleksandry Żebrowskiej

45-letni Michał Żebrowski, nazywany na początku XXI wieku pierwszym amantem polskiego kina, wziął ślub z 30-letnią dziś Aleksandrą Adamczyk 20 czerwca 2009 roku. Wychowują razem dwóch synów: Franciszka (urodzonego w 2010 roku) oraz Henryka (urodzonego w listopadzie 2013 roku). Dzieli ich 15 lat.

 

Zobacz też: Żona Michała Żebrowskiego pokazała intymne zdjęcie z rodzinnego albumu! Zobaczcie, jak wyglądają dzieci Michała i Aleksandry

oraz: „Byłem pewny, że nie uda mi się założyć rodziny”. Michał Żebrowski zdradza małżeńskie sekrety we wspólnym wywiadzie z żoną Aleksandrą!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.