Michał i Ola Żebrowscy po raz pierwszy o swoim małżeństwie
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

"Byłem pewny, że nie uda mi się założyć rodziny". Michał Żebrowski zdradza małżeńskie sekrety we wspólnym wywiadzie z żoną Aleksandrą!

Konrad Szczęsny 21 października 2017 18:00
Michał i Ola Żebrowscy po raz pierwszy o swoim małżeństwie
Fot. Instagram

Ola i Michał Żebrowscy są małżeństwem od ośmiu lat. Skutecznie unikają błysku fleszy i salonowego blichtru. Bardziej niż medialny szum, interesuje ich wychowanie synów: 4-letniego Henryka oraz
7-letniego Franciszka. Co prawda różnica wieku między małżonkami (15 lat) elektryzowała przez jakiś czas rodzimy show-biznes, jednak dzięki temu, że nie wypowiadali się na ten temat, zainteresowanie mediów szybko znacznie zmalało. Do tej pory unikali udzielania wspólnych wywiadów, jednak tym razem zrobili wyjątek i zdradzili tajemnice łączącego ich uczucia!

 

Zobacz też: Majdanowie, Starakowie, Lewandowscy... 20 par show-biznesu, które udowodniły, ze miłość zwycięży

 

Aleksandra Żebrowska o swoim małżeństwie z Michałem Żebrowskim i dzieciach

Aleksandra Żebrowska zdradziła, że rodzicielstwo daje aktorowi olbrzymią satysfakcję i wypełnia obowiązki rodzinne z przyjemnością. "Był obecny przy obu porodach. Przy pierwszym załamał się, że godzina porodu wypadała dokładnie na czas jego przedstawienia. Franek musiał się pospieszyć, żeby tata zdążył do teatru. (śmiech). Przy drugim "pan dyrektor" odpowiednio zaplanował repertuar. Nawet jeśli potraktujemy to jak anegdotę, to nie zmienia faktu, że Michał jest niesłychanie odpowiedzialny", zapewniła żona właściciela Teatru 6. Piętro w magazynie "Pani". Co ciekawe, Aleksandra Żebrowska przyznała, że... gdy poznała swojego przyszłego męża, nie wiedziała nic o jego ogromnej popularności, gdyż wcześniej mieszkała z rodzicami za granicą, więc ominęły ją wszystkie największe role Michała Żebrowskiego w filmach.

"Przed naszym pierwszym spotkaniem powiedziałam mamie, że zupełnie idiotycznie umówiłam się z tym panem w miejscu, gdzie jest tłum ludzi, a przecież nie wiem, jak on wygląda. (śmiech) Mieliśmy mieć wspólne lekcje angielskiego, które szybko się skończyły, bo poprztykaliśmy się z jakiegoś powodu", wspomina z rozrzewnieniem Aleksandra Żebrowska. Dodaje również, że spotkali się kilka lat później przy jakiejś innej okazji, trzy miesiące potem byli już zaręczeni, zaś niecały rok później wzięli ślub w górach. 

Jak zaznacza Aleksandra Żebrowska, więcej ich łączy niż dzieli, kłócą się rzadko, zaś Michał Żebrowski jest... niezwykle przesądny i do bólu punktualny (zawsze musi być na miejscu 20 minut przed wyznaczonym spotkaniem)!

"Gdy czarny kot przebiegnie mu drogę, zjeżdża na bok i czeka, aż go ktoś wyprzedzi. (śmiech) Kiedyś spieszyliśmy się na pociąg, wiejską dróżkę przebiegł czarny kiciuś. Długo czekaliśmy, aż ktoś odczaruje drogę, na próżno. Nikt się nie pojawił. Mój mąż w końcu zawrócił, pojechał dwa razy dłuższą drogą, ale i tak byliśmy 20 minut przed czasem", zdradza z rozbawieniem żona Michała Żebrowskiego.

Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy na wakacjach

Zobacz także: „Krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną”. Michał Żebrowski szczerze o scenach seksu

 

Michał Żebrowski o małżeństwie z Aleksandrą Żebrowską i dzieciach 

Michał Żebrowski nazwał natomiast swoją żonę Olę "lepszą częścią siebie". Podkreślił, że w momencie, gdy oświadczał się jej, w jego myślach kołatało się pytanie, czy ona na pewno wie, w co się pakuje.

"Spytała mnie wtedy: "Czy ja wyglądam na osobę, która nie wie, czym jest rodzina?". I dodała, że mi ufa. Rodzina jest dla niej najważniejsza - mam na myśli naszych synów, mnie, ale też liczne rodzeństwo Oli i rodziców. [...] Odkąd się poznaliśmy, zmieniła się, dojrzała. Urodziła dwoje dzieci, założyła firmę, nabrała pewności siebie. Nie straciła jednak spontaniczności i uśmiechu na co dzień", zadeklarował w "Pani" Michał Żebrowski.

Aktor zwierzył się także, że dzięki małżeństwu wyzbył się egoizmu i w jego życiu dokonała się "dobra zmiana". Zdradził tak, że tuż przed poznaniem Oli, pogodził się z myślą o spędzeniu życia samotnie.

"W Warszawie mamy mieszkanie, które kupiłem na krótko przed naszym poznaniem. Byłem pewny, że nie uda mi się założyć rodziny. Myślałem, że nadal będę wiódł rozrywkowe życie jako singiel. Mieszkanie miało być jedną wielką "imprezownią". Skończyło się tym, że "imprezują" w nim 7-letni Franek i 4-letni Henio. (śmiech)", zażartował Michał Żebrowski.

Zapewnił również, że jego żona jest osobą niezwykle pogodną, inteligentną, posiada niesamowite umiejętności do negocjowania, jest również poukładana i zorganizowana.

 

Taka miłość to skarb!

 

Polecamy też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy wszystkie wcielenia Michała Żebrowskiego w sesjach dla VIVY!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?