Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Żebrowski znów zostanie ojcem? Jego żona podzieliła się z fanami zaskakującym zdjęciem!

Plejada gwiazd już gratuluje w komentarzach

Gabriela Czernecka 4 marca 2020 07:11
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Michał Żebrowski znów zostanie ojcem? Zdjęcie Oli Żebrowskiej, żony aktora, wywołało w sieci nie lada zamieszanie. Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami dwóch synów: Franciszka i Henryka. Wszystko wskazuje na to, że para spodziewa się trzeciego dziecka! 

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

„Zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą”, mówiła Ola Żebrowska w rozmowie z Martą Strzelecką dla Urody Życia. To za sprawą licznego rodzeństwa - żona Michała Żebrowskiego ma sześć sióstr i brata: „Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać”, mówiła. Bycie mamą było jednym z jej marzeń. 

Wraz z Michałem Żebrowskim są rodzicami dwóch synów - Franciszka i Henryka. Wszystko wskazuje, że ich rodzina niebawem znów się powiększy. Żona aktora wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że chce mieć dużą rodzinę i wygląda na to, że jej marzenie już niedługo się spełni. Na swoim Instagramie Aleksandra Żebrowska zamieściła zdjęcie, którym poinformowała o swoim błogosławionym stanie. Żona Michała Żebrowskiego, znana z ogromnego poczucia humoru, zrobiła to oczywiście w zaskakujący sposób.

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie kanapek z musztardą i ogórkiem kiszonym, aby w ten sposób poinformować o swojej trzeciej ciąży: „#pregnancyannouncement”, podpisała fotografię. Niektórzy wciąż myślą, że to forma żartu z upodobań kulinarnych, ale pod zdjęciem pojawiła się już masa komentarzy z gratulacjami, m.in. od Anny Kalczyńskiej, Anny Starmach, Bogny Sworowskiej czy Borysa Szyca. Pozostaje nam więc.. dołączyć do gratulacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

JAMNIK Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, Ola Żebrowska
Fot. instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?