Zobacz wyjątkowe miejsca, w których polskie gwiazdy urządzały swoje wesela!

Xymena Borowiecka, współpraca: Małgorzata Lewandowska 6 lutego 2018 12:30

Jesteś przyszłą panną młodą i szukasz idealnego miejsca ceremonii? Weź przykład z polskich gwiazd, które coraz częściej na miejsce ślubu wybierają urokliwe dworki i pałacyki. W bajkowej scenerii twoje wesele na pewno będzie idealne. Ich śluby od zawsze wzbudzają wiele emocji i przyciągają fotoreporterów, na skutek czego ukrywają miejsce zaślubin do samego końca. Wiele gwiazd show-biznesu spełnia swoje marzenia, organizując wesela w przepięknych i niezwykle drogich miejscach. Sakramentalne „TAK” w bajkowych posiadłościach powiedzieli sobie m.in. Edyta i Cezary Pazurowie, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Wynajęcie dworku lub pałacu na pewno nie jest tanie, ale zapewnia (tak pożądaną przez gwiazdy) prywatność. To też doskonałe tło dla wspaniałych weselnych zdjęć. Jakie miejsca są popularne wśród gwiazd i ile kosztuje zrealizowanie imprezy w pałacyku?

1/4
Copyright @Instagram
1/4

Niedawno sakramentalne „tak” powiedziała Dominika Gawęda. Mężem wokalistki „Blue Cafe” został Maciej Szczepanik, gitarzysta zespołu Pectus. Artyści zdecydowali się na ślub plenerowy w ogrodach Pałacu Chojnata, bardzo romantycznym, klimatycznym miejscu pomiędzy Łodzią, a Warszawą. Doba hotelowa w apartamentach pałacowych to prawie 600 złotych, natomiast pokój 2-osobowy - 305 złotych. Więcej na: palacchojnata.com

2/4
Copyright @Instagrm, East News
2/4

Początkowo, Cezary Pazura i Edyta Zając planowali swój ślub w Kopalni Soli w Wieliczce. Ostatecznie jednak wybór padł na pałac w Śmiłowicach. Dawna, szlachecka posiadłość znajduje się w województwie małopolskim, nieopodal Krakowa. Doba w jednym z dwóch luksusowych apartamentów kosztuje 880 (od kwietnia do października) lub 780 złotych (od listopada do marca). Cena za tzw. "talerzyk" (osoba na weselu) waha się między 230, a 300 złotych.

3/4
Copyright @Instagram, East News
3/4

Wesele Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik odbyło się w Dworku Białoprądnickim w pobliżu Krakowa. I choć para pobrała się w przepięknych, romantycznych okolicznościach, małżeństwo przetrwało tylko kilka lat. Dziś, byli małżonkowie naprzemiennie sprawują opiekę nad dwoma córkami - Stefanią i Danutą.

4/4
Copyright @East News, Materiały prasowe
4/4

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pobrali się w dworku w Jajkowicach pod Grójcem. Powstał on w połowie XIX wieku i nosi nazwę Emilin (od imienia córki fundatora). Aktualnie, jest ich... domem! Kupili go kilka lat temu i stworzyli w nim swoje miejsce na ziemi. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.