Jego wnętrza są naprawdę niesamowite!

Sabina Zięba 17 kwietnia 2018 09:00

W polskim show-biznesie w ostatnich dniach zdecydowanie najwięcej emocji wywołuje ślub Dody i Emila Stępnia, który para ukrywała do samego końca. Pobrali się oni w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts. Jest to pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, który został zaprojektowany na wzór toskańskiego pałacu. 

Oferuje on przyjezdnym 129 luksusowych pokoi, apartamentów oraz willi, a także rozrywkę w postaci SPA o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowy, rzymskiego amfiteatru, krytych i odkrytych basenów, luksusowego klubu plażowego oraz trzech 18-dołkowych pól golfowych. Hotel posiada również trzy restauracje, w tym jedną nagrodzoną trzema gwiazdkami Michelina, bar z salą kominkową oraz kawiarnię. Dwie osoby za dobowy pobyt w tym przepięknym miejscu, muszą zapłacić co najmniej 1500 złotych. Zobaczcie zdjęcia!  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

3/5
Copyright @Instagram
3/5

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

5/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
5/5

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.