Jego wnętrza są naprawdę niesamowite!

Sabina Zięba 17 kwietnia 2018 09:00

W polskim show-biznesie w ostatnich dniach zdecydowanie najwięcej emocji wywołuje ślub Dody i Emila Stępnia, który para ukrywała do samego końca. Pobrali się oni w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts. Jest to pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, który został zaprojektowany na wzór toskańskiego pałacu. 

Oferuje on przyjezdnym 129 luksusowych pokoi, apartamentów oraz willi, a także rozrywkę w postaci SPA o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowy, rzymskiego amfiteatru, krytych i odkrytych basenów, luksusowego klubu plażowego oraz trzech 18-dołkowych pól golfowych. Hotel posiada również trzy restauracje, w tym jedną nagrodzoną trzema gwiazdkami Michelina, bar z salą kominkową oraz kawiarnię. Dwie osoby za dobowy pobyt w tym przepięknym miejscu, muszą zapłacić co najmniej 1500 złotych. Zobaczcie zdjęcia!  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

3/5
Copyright @Instagram
3/5

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

5/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
5/5

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.