Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Gdzie zaręczyła się księżniczka Beatrice?

To idealne miejsce na romantyczną wycieczkę!

Marta Baran 5 października 2019 18:31
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Fot. Instagram

Książę Harry, księżniczka Eugenia… Teraz przyszła pora na ślub kolejnego z wnucząt Królowej Elżbiety – księżniczki Beatrice. Po ogłoszeniu wiadomości o jej zaręczynach z multimilionerem Edoardo Mapelli Mozzi wszyscy byli ciekawi, w jakim miejscu się to wydarzyło. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, że para zaręczyła się we Włoszech! Jesteście ciekami, jak wyglądał ten wyjątkowy moment zakochanej pary? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Gdzie odbyły się zaręczyny księżniczki Beatrice?

Ponoć zaręczyny pary miały miejsce o zachodzie słońca w hotelu Le Sirenuse na wybrzeżu Amalfi. Rezydencja mieści się w malowniczej wiosce Pasitano, na górze, z której rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok na zatokę. To idealne miejsce na wypoczynek - już same wnętrza robią ogromne wrażenie. Pokoje przypominają raczej dzieła sztuki, ponieważ wszystko jest utrzymane w klimacie retro. Mimo, że meble są minimalistyczne i dominuje tu raczej biel i beż, charakteru dodaje podłoga – niebieskie kafelki, które nawiązują do nadmorskiego klimatu. Koszt zatrzymania się w hotelu to ponad 9 tysięcy złotych za jedną noc! Jednak nic w tym dziwnego, obsługa oferuje prywatność oraz spokój i to najprawdopodobniej skłoniło narzeczonego księżniczki do wybrania tego miejsca. Ponadto ogromną popularnością cieszy się restauracja, która została wyróżniona gwiazdką Michelin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Le Sirenuse (@lesirenuse)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Le Sirenuse (@lesirenuse)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Le Sirenuse (@lesirenuse)

Wioska Pasitano to idealny kierunek, aby poznać nieco włoską kulturę – pełno tam restauracji i kawiarni, w których można skosztować tradycyjnych dań typu pizza lub lody. Główną atrakcją tego miejsca jest Bazylika Santa Maria Assunta do Torcello, ponadto można się wybrać na wycieczkę do pobliskich Pompejów lub skorzystać z infrastruktury – wypożyczyć łódź, aby odkryć krystalicznie błękitną wodę!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Le Sirenuse (@lesirenuse)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Le Sirenuse (@lesirenuse)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?